Пілот на ховерборді Flyboard Air здійснив круїз до нового рекорду відстані

Запалюючись за своїм відео, яке минулого місяця спалило Інтернет, винахідники, здавалося б, чарівної літаючої машини під назвою Flyboard Air опублікували нове відео пілота-сміливця Френкі Сапати, який встановив новий світовий рекорд найдовшого польоту на борту ховерборда. Старий рекорд стояв біля галочки понад 900 футів. Отже, наскільки Flyboard побив це? Буквально ... миля.

Сапата пролетів на реактивному літаку Flyboard Air понад 7300 футів - понад милю і чверть - і зробив це легко. Сапата ніжно доторкнувся перед сотнею тих, хто спостерігав - і представниками Книги рекордів Гіннеса - після круїзу на висоті близько 100 футів і 44 милі на годину. Flyboard Air використовує комбінацію невеликих реактивних турбін та електричних вентиляторів, що реагують на невеликий портативний контролер.

Багато людей назвали перше відео Сапати обманкою, але ми повинні сказати, що цього разу ми не бачимо, як хтось може сумніватися в тому, наскільки дивовижним - і потенційно революційним - є Flyboard Air. Звичайно, найближчим часом буде набагато більше записів про відстань та висоту.

________

Бій між конфіденційністю персональних даних та довгим законом триває. Цього разу суддя в Лос-Анджелесі вручив подрузі нібито члена вірменської банди ордер з вимогою розблокувати телефон - за допомогою відбитка пальця. LA. Times каже, що ФБР хоче, щоб Пайцар Бхчаджан розблокувала її телефон, щоб вони могли бачити все, що знаходиться всередині.

Деякі легальні орли заявляють, що це є порушенням П’ятої поправки, але два роки тому Верховний суд постановив, що просто розблокування телефону не суперечить П’ятій, і поліція може змусити підозрюваних класти палець на телефон без ордера. Так, так, уся ця річ із шифруванням пароля телефону - це безлад. Отримайте більше деталей про всю історію нижче, і на цьому етапі ви можете просто переглянути, які дані ви зберігаєте на своєму телефоні.

_________

Трейлер Infinite Warfare, останньої версії найпопулярнішої гри Call of Duty, потрапив у мережу, і схоже, він отримав цілком науково-фантастичне оновлення. Нова обстановка: Spaaaaace. І, звичайно, також на планетах. Так, є ще багато міської війни, якою можна насолодитися, але є також величезні армади космічних крейсерів, транс-атмосферні винищувальні літаки для пілотування та багато-багато вибухів.

Очікується, що гра вийде на орбіту 4 листопада за 80 доларів і включатиме HD-ремастер видання Modern Warfare. Ще на двадцять доларів ви отримуєте абонемент на сезон, а за 120 доларів - також саундтрек та інші смаколики.

Останні повідомлення