Snapchat тепер може ділитися історіями з іншими програмами

Користувачі Snapchat тепер можуть ділитися своїми історіями за межами Snapchat, завдяки останньому оновленню, яке запрошує сторонніх розробників використовувати Stories для своїх власних платформ. Запуск App Stories 31 березня - це особисте запрошення Snapchat для сторонніх розробників вбудовувати Stories у свої програми, дозволяючи Snapchatters надсилати свої Snaps до Stories в іншому додатку. Чотири програми вже вбудували цю інтеграцію.

App Stories є частиною Snap Kit, коду, який допомагає іншим програмам створювати інтеграції Snapchat. З розширенням цього коду розробники тепер можуть створити можливість ділитися Історіями, які спочатку були створені в Snapchat. Ця опція відкриває камеру Snap для обміну історіями в інших програмах.

Для додатків, які додають інтеграцію, користувачі зможуть надсилати до обраної ними програми з екрана Надіслати в Snapchat. Snapchat каже, що оновлення дозволяє користувачам ділитися як своїми Snapchat Stories, так і сторонніми додатками, але користувачі також можуть пропустити спільний доступ на Snapchat і ділитися лише зовнішнім додатком.

Snap Inc. заявляє, що нова інтеграція Stories створена для забезпечення конфіденційності. Компанія каже, що демографічні дані та списки друзів не передаються стороннім програмам. (Сумно відомий скандал Facebook Cambridge Analytica став результатом обміну інформацією друзів зі сторонніми додатками.)

Чотири програми вже використовували App Stories для створення інтеграції Snapchat:

  • Додаток для створення музичних кліпів Triller тепер буде містити Snapchat Stories від виконавців та друзів.
  • Squad, мобільний додаток для спільного використання екрану, призначений для того, щоб друзі могли переглядати відео або використовувати додатки разом, дозволить користувачам переглядати Stories під час дзвінка. Інтеграція також дозволяє користувачам ділитися та переглядати загальнодоступні історії.
  • Додаток для знайомств Hily отримає функції камери Snapchat, оскільки Snapchats ділиться безпосередньо з Hily Stories. Snapchat каже, що Stories - одна з найбільш часто використовуваних функцій Hily.
  • Octi, соціальні медіа з доповненою реальністю, тепер можуть додавати Snapchats до Octi Stories, які також додаються до поясів Octi AR користувачів.

Користувачам Snapchat доведеться почекати, щоб побачити, чи улюблені додатки також адаптують інтеграцію Snapchat Stories. У четвертому кварталі 2019 року Snapchat отримав 150 нових програм-партнерів за допомогою Snap Kit.

Останні повідомлення