Як ми тестуємо цифрові камери

Canon PowerShot G3 X Джессіка Лі Зірка / Цифрові тенденції Не помиліться з нами - робити огляди камер дуже весело, але в цьому є набагато більше, ніж заряджання акумулятора, прогулянка - цифрова камера в руці - і розстрілювання. Ось як ми це робимо.

У Digital Trends ми хочемо, щоб наші огляди продуктів надавали читачам уявлення про технічні характеристики товару та його зручність використання. З цією метою ми виходимо за рамки специфікацій та вимірювань, акцентуючи увагу на досвіді користувача. Для камер це означає уважно розглянути всі дрібні штрихи, які, разом узяті, роблять різницю між звичайною камерою та камерою, яку ви хочете купувати та носити з собою постійно.

Також ознайомтеся з нашими виборами найкращих цифрових камер, вибраними нашими рецензентами.

Відкриття коробки

Ми не тестуємо прототипи або будь-яку камеру, яка не готова до прайму. Ми отримуємо повні виробничі моделі, тому камера, яку ми тестуємо, така ж, як та, яку ви візьмете в магазині або доставите UPS / FedEx. Коли він надійде, ми розпаковуємо камеру та всі додаткові аксесуари. У цей момент акумулятор заряджається, що зазвичай займає 2-3 години.

Якість збірки та стиль

Коли акумулятор заряджається та поміщається у камеру, ми вмикаємо її, дотримуючись тих самих інструкцій, що і для встановлення часу та дати. На диво, ми прочитали доданий посібник власника. Так, єресь визнати, але незалежно від того, скільки камер ми перевіримо, всі вони різні і мають свої нюанси. На цьому етапі ми починаємо ходити по системі меню. Це дає нам вагомі вказівки щодо загальної конструкції та дизайну камери. Невміла або тупа система меню зазвичай означає, що компанія дійсно не продумала весь досвід користувача. На щастя, більшість найкращих виробників значно покращили свої користувальницькі інтерфейси за ці роки. Вони не є iPhone або iPad, але досягнуто значного прогресу. Однак деякі компанії глибоко заховають важливі особливості в системі меню, і ми вказуємо на це у своїх оглядах, сподіваючись, що вони сподіваються на підказку та вносять позитивні зміни для наступного покоління.

olympus-om-d-e-m10-top-settings-dial-1500x1000

Далі ми уважно вивчаємо кожну камеру, відзначаючи положення багатьох кнопок, важелів та клавіш. Знову ж таки, як і система меню, правильно визначені та логічно розміщені елементи управління є вагомими показниками, що камера стане переможцем або програє - принаймні ергономічно - якість зображення та відео - це вже інша історія. Те, що робить приємний промисловий дизайн настільки ж індивідуальним, як і ваша улюблена їжа чи машина. Це не заважає нам висловлювати свою думку, і саме її відточували, обробляючи сотні камер протягом багатьох років. Знову ж таки, особисті уподобання - це саме те, але ми знаємо, що колись бачимо / обробляємо одного, і ділимось своїми думками, яким би не було вразливим его его.

Тестування продуктивності

Коли ми встановили дату / час і, як правило, ретельно вивчили камеру, настав час завантажити карту пам'яті. Зазвичай ми використовуємо SDHC класу 6 або 10 або високошвидкісний носій CompactFlash. Ми завжди робимо глибоке форматування картки перед початком зйомки. Налаштування якості налаштовано на максимальні рівні для фотографій та відеокліпів. Якщо камера пропонує опцію RAW, ми будемо знімати RAW + JPEG, а також прямі JPEG. Постійний (серійний) режим буде задіяний, коли це можливо. Для фільмів також буде встановлено найвищу роздільну здатність. На цьому етапі час почати фотографувати та знімати відео.

Ми легко визнаємо, що дуже весело брати з собою нові камери, де б і коли не було. Залежно від пори року, звичайно, тематика різко зміниться, як і місце розташування. Якщо ми тестуємо камеру зі змінними об’єктивами, ми доставимо всі об’єктиви, що постачаються виробником, у міцному рюкзаку. Ми любимо брати наші зразки оглядів у різні регіони, використовуючи їх так само, як і ви. Це означає, що ми зазвичай починаємо в автоматичному режимі. Знову ж таки, залежно від моделі, ми переглянемо всі параметри на циферблаті режимів, такі як пріоритет діафрагми та затвора, а також різні режими сцени. Дедалі більше камер мають фільтри для мистецтва та спецефектів, і ми також фіксуватимемо свою частку цих знімків. Ми будемо знімати відео, але не майже стільки, скільки у порівнянні зі знімками. Протягом тижневих зйомок ми зробимо багато сотень зображень та десятки відеокліпів.

Перевірка їх

Закінчивши, ми перевіряємо свої зусилля різними способами - безпосередньо на 50-дюймовому HDTV через HDMI та за допомогою кардрідерів на ПК. Великий дисплей чудово вказує на якість відео, оскільки будь-які артефакти стиснення легко виявлятимуть себе, як і будь-які кольорові зрушення та ефекти «холодного» затвора. Ми не проводимо тести на рівні аудіофілів, а просто повідомляємо свій багаторічний досвід, сподобається чи ні звук. Прокрутка сотень зображень за допомогою пульта дистанційного керування телевізором - не найприємніша річ, тому для цього ми використовуємо комп’ютер.

fuji-x-t1-camera-review-top-dials-1500x1000

Наші монітори Samsung калібруються за допомогою програмного забезпечення, що постачається, а потім ми погоджуємося на “піксельний підгляд”. Коли ми знаходимо цікаву фотографію, ми продовжуємо збільшувати її на 100% або більше, щоб уважно розглянути її. Це дає нам реальний показник якості кольору та впливу цифрових шумів. Окрім наших фотографій у "реальному світі", ми також робимо серію знімків тестового суб'єкта - різнокольорового абажура з бісеру - з вимкненим спалахом, звичайно. Це не тільки показує, коли шум починає з’являтися і погіршувати фотографії, але і те, наскільки ефективно функціонує система стабілізації зображення камери.

Оскільки ми робимо піксельний підгляд, ми зазначимо, яке зображення ми хочемо надрукувати. Ми не вносимо жодних змін у файл, наприклад, Автофіксація - ми хочемо побачити, що робить камера, без будь-яких програмних виправлень. На цьому етапі ми зробимо 8,5x11 повноцінних відбитків на глянсовому струменевому папері за допомогою 5-кольорового багатофункціонального принтера Canon Pixma із використанням чорнила на основі пігменту (4800 × 1200 DPI). Це дає нам прислів’я на папері для детального вивчення.

І конверт, будь ласка

Після завершення процесу тестування та огляду ми беремо до уваги загальну продуктивність камери, її вартість та конкуренцію, з якою вона стикається, із подібними цінами та найкращими моделями. Хоча ціни на основні цифрові камери впали, оскільки кількість мегапікселів зросла, більша кількість пікселів не означає кращих фото / відео. Камери - це набагато більше, ніж їх датчики зображення, і іноді для досягнення найкращих результатів вам дійсно доведеться витратити більше. Ось чому ми робимо великі практичні огляди, а не просто декламуємо швидкості та канали.

Ми хочемо, щоб читачі відійшли від наших оглядів із твердим уявленням про те, як би було мати якусь конкретну модель, і чи може відповідна камера відповідати вашим потребам.

Як завжди, ми цінуємо відгуки читачів і враховуємо коментарі, запити та запитання, удосконалюючи наші процеси тестування з урахуванням потреб наших читачів.

Останні повідомлення