Як зареєструватися в Google Helpouts та навчити людей робити речі

Google випускає довідки, як це зробити

Отже, ви хочете бути вчителем, але не хочете проходити процес отримання атестації та повернення до школи. На щастя, є ще одна альтернатива, яка може злетіти: Google Helpouts.

Google Helpouts - це відеосервіс, який має на меті навчити вас робити будь-яку кількість справ, починаючи від здорового харчування і до кращого одягання. Це не схоже на Youtube; відео, які ви переглядаєте в Google Helpouts, - це жива взаємодія з експертами в будь-якій галузі, яка вас цікавить. Замість того, щоб просто спостерігати, як хтось щось робить, і навчитися робити це на основі повторень, Google Helpouts по суті пов’язує вас із тим, у кого ви хочете вчитися в режимі реального часу.

На даний момент Google Helpouts пропонує вісім навчальних тем: мистецтво та музика, комп’ютери та електроніка, кулінарія, освіта та кар’єра, мода та краса, фітнес та харчування, здоров’я та дім та сад. Очікується, що з часом будуть додані додаткові теми. Щоб знайти інструкції, які ви шукаєте, клацніть на тему ліворуч на сторінці довідки Google або введіть свою тему, що вас цікавить, у вікно пошуку до верхньої центральної частини екрана.

На відміну від відео на Youtube, не всі сеанси Google Helpouts доступні за запитом. Деякі є, але інші потрібно запланувати. З нашого досвіду, зустрічі були доступні на 15-30 хвилин раніше часу, хоча час очікування може збільшитися, якщо послуга зросте в популярності. Не всі Google Helpouts також безкоштовні. Деякі є, але за інші потрібно платити. Постачальники можуть стягувати плату за хвилину, фіксовану ціну за сеанс або надавати користувачеві можливість вибору різних платіжних планів.

Хочете зареєструватися на посаду викладача Google Helpouts (і, можливо, заробити трохи грошей збоку)? Ось як ви можете це зробити.

Як зареєструватися для викладання в Google Helpouts

Спочатку перейдіть на цю сторінку на офіційному веб-сайті Google Helpouts. Потім під полем "Ввести код запрошення" є менша кнопка з написом "Запитувати код". Клацніть на нього. Звідти ви потрапите на сторінку, де вас запитають, яку тему ви хочете викладати. Виберіть один зі спадного списку та натисніть кнопку Надіслати. Потім ви потрапите на сторінку, яка містить це повідомлення.

"Якщо ви не отримали запрошення, але зацікавлені у програмі Helpouts, повідомте нам. Ми повідомимо вас, коли приймемо більше заявок на допомогу ".

Незрозуміло, чи прийнято в даний час Google більше додатків, чи вони затримуються через високий попит. У будь-якому випадку, все, що вам зараз потрібно зробити, це зіграти в гру очікування. Отримавши код доступу, просто поверніться на згаданий вище веб-сайт Helpouts, введіть код, і ви вже готові. Щоб створити свій перший Helpout, дотримуйтесь цих простих інструкцій.

Запам’ятайте одне: Google згадує, що існує процес перевірки на шляху до того, щоб стати інструктором Google Helpouts, але наразі невідомо, що вимагає проходження процесу. (Ми додамо оновлення, коли дізнаємось більше про процес підтвердження.)

Окрім надання облікових даних, є деякі системні вимоги, про які ви повинні знати. Для того, щоб використовувати Google Helpouts як викладача або споживача, вам потрібно запустити поточний випуск попередніх двох основних випусків таких операційних систем: Windows, Mac OS X, Chrome, Ubunto або будь-яка ОС Linux на базі Debian. Вам також знадобиться поточна або попередня версія Google Chrome, Internet Explorer 10, Firefox або Safari. Google також рекомендує використовувати систему, тактова частота процесора якої становить не менше 2 ГГц, а широкосмугове з’єднання зі швидкістю завантаження / завантаження не менше 1 Мбіт / с кожна.

Буде цікаво подивитися, чи зможуть люди заробляти на життя, просто навчаючи людей як робити речі в Google Helpouts. Можливо, ти станеш одним із них, хто це робить.

Останні повідомлення