Як шанувальники телевізорів контролюють шоу з петиціями

Анатомія Грея СмертьПадіння на телешоу сприймає стрибок віри. Чи будуть члени акторського складу, які вам найбільше подобаються, залишатися? Чи витримає написання з часом? Чи буде мережа продовжувати замовляти нові сезони? Існує багато способів, як шоу може розбити ваше серце, і це абсолютно поза вашим контролем. Або був, як би там не було.

Протягом десятиліть шанувальники телевізорів були майже повністю ізольовані від людей, які займаються телебаченням. Якщо ваше улюблене шоу стикалося зі скасуванням, ви можете написати лист. Або надішліть соус Табаско. Але організовані кампанії для економії виставок, що борються, вимагали неабияких зусиль і великої кількості штампів. Вони траплялися не часто.

Технологія все це змінила. Організація кампанії для збереження улюбленого шоу тепер лише кілька кліків - і кілька секунд - далеко. На краще і гірше.

"Успішні" зусилля щодо збереження шоу є настільки поширеними, що змушує мене задуматися, наскільки насправді ці шоу були в небезпеці. Важко визначити різницю між справжнім масовим зусиллям, щоб врятувати шоу, та тим, що закликають маркетологи підвищити рейтинг.

Візьмемо, наприклад, Happy Endings від ABC. Коли шоу було перенесено на вечір п’ятниці в 2013 році (це не є гарним знаком для шоу, спрямованого на молодь, яка не буває вдома у п’ятницю ввечері), шанувальники запанікували. Вони розпочали законну кампанію в соціальних мережах, щоб врятувати шоу. Тоді ABC зробила незвичний крок, фактично визнавши фанатську кампанію в рекламних роликах у самій мережі.

Мережа транслювала рекламні ролики, які в основному визнали, що шоу було на межі скасування, і просило своїх шанувальників вжити заходів, щоб запобігти цьому. Це було рівносильно тому, що підняли чарівного кролика і кричали: “Не дай нам вбити цього зайчика!”

Це був неприємний крок. Це також було невдало, оскільки шоу все ще залишалося неспокійним. Я справді вірю, що ABC сподівався допомогти шоу, підтримавши фанатську кампанію. Однак кращий спосіб допомогти шоу? Не скасовуючи його.

Скасування Happy Endings

Технологія зробила кампанії "рятуй наше шоу" повсюдною частиною сучасного телевізійного досвіду. Це чудовий розвиток, але розширення можливостей глядачів на цьому не зупиняється. Зараз суперфанатори використовують свої нові сили, щоб не просто зберегти свої улюблені шоу, але й змінити їх. На мою постійну скромну думку, це не є великим розвитком подій.

Попередження про спойлер: У решті цього твору розглядається нещодавня розробка сюжету про Анатомію Грея, про яку ви, напевно, чули, фанат ви шоу чи ні.

Протягом 48 годин після того, як Мередіт Грей плаксиво витягла вилку з коханого МакДрімі минулого четверга ввечері, фанат вирушив на Change.org, щоб розпочати петицію про від'єднання цієї вилки. На момент написання цієї статті петиція має майже 90 000 "підписів".

Інтернет швидкий, але телевізійне виробництво повільне.

Незважаючи на величезну кількість прихильників, петиція зазнала великого глузування через її надто високу риторику, яку я тут не буду повторювати. Добре, я трохи переформую це. Мене особливо вразила потреба заявника зазначити, як «ШТРАБО» - її слово, її великі шапки - Патрік Демпсі виглядав до смерті його персонажа, і як його вродливість зробила смерть персонажа ще більш емоційно руйнівною. Що?

Петиція Грея не перша у своєму роді. У грудні шанувальник Walking Dead звернувся до Change.org, щоб повернути померлого персонажа з цього шоу. (Увага: не натискайте на посилання, якщо вас не наздогнали у 5-му сезоні.)

Обидві петиції мають на меті "скасувати" смерть вигаданого персонажа, але це приблизно все спільне. Петиція «Ходячих мерців» коротка і з повагою. Петиція Анатомії Грея не є жодною з цих речей. Петиція «Ходячих мерців» завершується щирим закликом до актриси, героя якої вбили. Петиція Грея завершується завуальованою загрозою Шонді Раймс та вимогою Патріка Демпсі передумати про вихід та повернення до шоу.

Ходячі мерці повертають мертвих

Здогадайтеся, над ким із них сценаристи та продюсери більше думають?

По правді кажучи, жодна петиція не збирається досягти своєї мети. Інтернет швидкий, але виробництво телевізорів повільне. Це також неймовірно складно. Рішення вбити популярного персонажа не приймається легковажно. Чи коли-небудь псують телепродюсери? Звичайно. Телебачення - це і комерція, і мистецтво, і це не завжди поєднується дуже добре. Але ви знаєте, що ще добре поєднується з мистецтвом? Точки сюжету для краудсорсингу.

Бар'єр між творцями вмісту та споживачами вмісту ніколи не був тоншим. Але те, що ти можеш щось робити, це не означає, що ти повинен це робити. Оскільки розлючені твіти, як правило, представляють зусилля рівно 0,4 секунди, вони насправді не мають великої ваги. Соціальні медіа можуть забезпечити легший доступ до письменників та акторів, але цей доступ розмитий. У дивному сенсі, після всього технологічного прогресу, найкращий спосіб привернути увагу артиста досі - це старомодна поштова пошта. Я абсолютно серйозно.

Технологія зробила кампанії "рятуй наше шоу" повсюдною частиною сучасного телевізійного досвіду.

Це не означає, що соціальні медіа не мають жодного впливу. Звичайно. Вам просто потрібно мудро володіти цим інструментом. Позитив має набагато більшу вагу, ніж негатив. Якщо в шоу присутній персонаж, який, на вашу думку, заслуговує більше часу на екрані, змагайтеся з ним в Інтернеті. Цитуйте їх. GIF їм. Дайте їм лікування Tumblr.

Я працював у півдюжині різних письменницьких кімнат, і, без сумніву, можу сказати, що немає нічого більш приємного в тому, що написання для персонажа, якого, як ви знаєте, шанувальники справді люблять - особливо той, хто не є зіркою шоу .

Також нормально випускати повітря. Вентиляція може бути дуже здоровою. Це може бути весело. Будучи телеглядачем, це не означає, що ви повинні сприймати кожен розвиток сюжету. Але коли ця вентиляція переходить у відверту ворожість із особистими образами та дивовижними вимогами? Ну ... на розсуд глядача серйозно рекомендується.

Останні повідомлення