Порівняно веб-фотопослуги

З надзвичайною популярністю цифрових камер в наші дні легко зробити сотні цифрових фотографій одночасно, а потім не знати, як ділитися ними з іншими. Відправлення партій фотографій або карток пам'яті для розсилки равликів по електронній пошті існує простіший варіант у вигляді веб-сайтів для обміну фотографіями та їх зберігання. Ці веб-сайти, як правило, пропонують безкоштовно або за невелику плату, можливість зберігати чимало фотографій, а також дозволяють створювати загальні або приватні папки, за допомогою яких можна впорядковувати та ділитися своїми фотографіями з іншими. Ми вибрали деякі найбільш популярні сайти та перерахували їх для вас тут у певному порядку, а також базовий огляд функцій, які допоможуть вам розпочати вибір найкращого фото-сайту для ваших потреб.

Photobucket (www.photobucket.com)

Photobucket - один із найповніших сайтів для обміну фотографіями та зберігання. Це дає вам 1 Гб безкоштовного онлайн-сховища, що еквівалентно приблизно 10000 цифрових зображень. Кожне зображення може мати розмір максимум 1 МБ та максимальний розмір 1024 x 768. Ви можете завантажувати як відео, так і зображення, а варіанти завантаження доступні різними методами, включаючи електронну пошту та мобільні пристрої. Окрім того, що ви можете надати іншим доступ до спільного використання, надіславши їм посилання електронною поштою, ви також можете посилати у своєму цифровому мультимедійному вмісті на різноманітні інші Інтернет-послуги та блоги, такі як MySpace, Blogger та eBay. Також доступні такі функції, як покупка відбитків та публікація зображень на нашому мобільному телефоні.

Photobucket

Веб-сайт Photobucket

Контрабанда (www.smugmug.com)

Smugmug - ще один надзвичайно популярний сайт для обміну фотографіями, особливо з огляду на той факт, що ви отримуєте необмежену пам'ять для зберігання фотографій. Однак це коштує вам близько 40 доларів США на рік. Можна обрізати завантажені ними фотографії, захистити паролем спільні фотогалереї та налаштувати веб-посилання для своїх веб-сторінок, орієнтованих на фотографії. Інші функції включають тематичні сторінки веб-фотографій, веб-сторінки без реклами, можливість додавання фотографій з мобільних телефонів, сповіщення про коментарі та можливість пов’язувати свої фотографії з Картами Google, щоб вам було географічно нагадувати, де зроблено знімок.

Контрабанда

Веб-сайт Smugmug

Flickr (www.flickr.com)

Одним з найпопулярніших сайтів для обміну фотографіями є Flickr, що належить Yahoo !, який, незважаючи на те, що належить гігантові Інтернет-ЗМІ, зберігає сильний незалежний хист. Як і інші сайти, ви можете публічно або приватно ділитися фотографіями, які ви завантажили, з іншими людьми по всьому світу. Flickr призначає вам URL-адресу, яку ви можете надіслати іншим, щоб вони могли заходити, щоб переглянути та залишити коментарі. Важливим аспектом спільноти Flickr є можливість пошуку та перегляду чужих загальнодоступних фотографій без потреби в обліковому записі. Ті, у кого є облікові записи, можуть редагувати фотографії в Інтернеті, завантажувати фотографії з мобільних телефонів, публікувати фотографії в щоденниках, додавати теги, щоб полегшити пошук фотографій та сортувати фотографії в групи за темами.

Flickr

Веб-сайт Flickr

Snapfish (www.snapfish.com)

Snapfish - одна з найстаріших фотосервісних мереж, яка вперше відкрила свої віртуальні двері в 2000 році. Той факт, що компанія вимагає понад 30 мільйонів зареєстрованих рахунків, і те, що вони були розграбовані Hewlett Packard, є свідченням їхньої сили. Будучи одними з найстаріших і найбільших, вони можуть пропонувати необмежену кількість Інтернет-сховищ своїм зареєстрованим учасникам. Спільний доступ здійснюється через електронні листи з сайту тим, для кого фотографії доступні для перегляду, що вимагає від глядачів створення власних безкоштовних акаунтів Snapfish. Інші функції включають редагування та впорядкування фотографій, завантаження цифрових фотографій з мобільного телефону, розсилку в плівку камери для перетворення на цифрові зображення та можливість замовлення професійно розроблених відбитків.

Snapfish

Веб-сайт Snapfish

Shutterfly (www.shutterfly.com)

Як і Snapfish, Shutterfly - ще одна з найстаріших та найбільших онлайн-служб фотозйомок, хоча вони залишаються незалежними та розміщують понад мільярд зображень. Вони пропонують різноманітні корисні функції, включаючи редагування фотографій в Інтернеті, можливість додавати описи до Інтернету та придбаних фотографій, друковані фотографії, скрапбукінг за допомогою цифрових фотографій, розміщених у фізичному фотоальбомі, обмін фотографіями електронною поштою без реєстрації з боку тих, з ким ви ділитесь, безкоштовне необмежене зберігання фотографій в Інтернеті та можливість покращення фотографій за допомогою одного з понад 400 меж. Ви також можете заплатити Shutterfly, щоб ваші фотографії прикрашали різноманітні фізичні вироби, такі як календарі, вітальні листівки та кружки для кави.

Shutterfly

Веб-сайт Shutterfly

Останні повідомлення