Як Evernote став не просто додатком

evernoteEvernote на сльозі. Протягом минулого року або близько того, програма переходу на мобільну продуктивність вийшла за рамки організаційних інструментів, демонструючи свої прагнення до статусу платформи. Для такої молодої компанії (бета-версія запущена в 2008 році) це досить великі кроки. То як воно могло покрити стільки землі, так швидко?

Рівні можливості

Пристойну частину успіху Evernote можна віднести завдяки його увазі як до мобільних операційних систем Android, так і до iOS. Його програма Skitch для Android, яка допомагає анотувати зображення, щойно досягла трьох мільйонів завантажень та випустила деякі важливі оновлення.

І ми були б занедбані, не кажучи вже про безліч нових програм Evernote, нещодавно запущених для iPhone. Привіт і Їжа (обидва вони скоро з’являться на Android) підпадають під жанри способу життя та продуктивності та вже привернули увагу, а Evernote + Orange - це все про хмарне підприємство.

evernote привітНезважаючи на те, що Evernote дещо схиляється до iOS, для компанії це великий переворот, щоб не пограбувати собі (або споживачам) з Apple. Маючи передбачення, щоб побачити, куди рухається Android (що, очевидно, останнім часом було багато місць, особливо з огляду на раннє прийняття Kindle Fire), це повинно зіграти добре для Evernote. А ще краще - це також приділення уваги користувачам веб-сайтів.

Беручи до уваги тенденції

Трохи більше про ці нові програми, зокрема про їжу та привіт. Як і кожен напівсоціальний продукт, який вартий ваги, Evernote стрибає з тенденцією до поточного життя. Часова шкала Facebook є найбільш очевидним прикладом цього, тоді як Path та оновлення від Color також зосереджувались на цьому.

evernote їжаСпочатку Evernote придушував свої соціальні прагнення на користь більш професійного змісту. Але ці два додатки явно потрапляють у суть манії цифрового журналу життя. Привіт - це спосіб збирати та посилатися на свої контакти та коли ви зустрічалися з ними (а також будь-якими іншими деталізаторами про взаємодію). Їжа - це в основному Привіт, але для ... їжі. І те, і інше дозволяє користувачам переглядати свої зустрічі та страви хронологічно, як своєрідний щоденник.

Це набагато особистіший штрих для Evernote, але додатковий. Замість того, щоб вкласти соціальні риси у свій основний продукт, який є більш-менш усім бізнесом, компанія зарекомендувала себе як платформа для вашої продуктивності із соціальними інструментами та окремими інструментами. Вони доповнюють Evernote, не покладаючись на нього.

Модель оплати праці

Evernote вже зробив себе досить життєво важливим для отримання великої кількості платних користувачів: насправді, генеральний директор Філ Лібін заявив у LeWeb, що користувачі преміум-класу зростають, і це тому, що вони виявляють, що їм це потрібно. «У перший місяць використання Evernote нам платить лише половина одного відсотка. Після цього вона зростає щомісяця. Чим довше ви ним користуєтеся, тим більша ймовірність сплати ».

І якщо ця формула відповідає дійсності, поки користувацька база компанії зростає, це залучає більше платоспроможних клієнтів (на даний момент це близько 750 000 абонентів, які платять). Додавання нових продуктів також означає його утвердження як щось набір інструментів, і чим більше користувачів притягується до додаткових елементів, тим більше шансів заплатити за всі дані, які вони зберігають і створюють.

Evernote також оголосив, що це вигідно, і це, безумовно, далеко за межі додатку для продуктивності. Ми не напевно впевнені, що це трохи не повалиться своїми соціально орієнтованими програмами, але це, безумовно, зробило статус корпоративної платформи. Цікаво буде подивитися Evernote + Orange, який безкоштовно надаватиме послуги зберігання та синхронізації передплатникам Orange (французької компанії). Це послуга, яку ми обов’язково побачимо в штаті Найближчим часом, і поєднання програм Evernote із хмарними обчисленнями лише сприятиме її імпульсу.

Останні повідомлення