Як Die Antwoord опинився в Чаппі

Ось, як одне слово опинилося в новому фільмі ЧапліОкруг 9 іЕлізіум режисер Ніл Бломкамп відомий тим, що досліджує важливі соціальні та політичні проблеми за допомогою своїх інноваційних науково-фантастичних фільмів та майбутнього фільмуЧаппі схоже, не підтримує цю тенденцію. Однак історія про інтелектуального андроїда, що виходить у віці, має один елемент, якого не використовував жоден із попередніх фільмів Бломкампа: Die Antwoord.

Ninja та Yo-Landi Vi $$ er, популярні південноафриканські репери, відомі під загальною назвою Die Antwoord, зіграли ролі у майбутньому фільмі, який вважає їх злочинцями, які викрадають високотехнологічного поліцейського робота з наміром перепрограмувати його на допомогу їх незаконних починань. У новому фільмі, опублікованому на YouTube-каналі пари, їх участь у фільмі пояснюється Бломкамом та рештою творчої групи фільму, а також самими Ніндзя та Йо-Ланді. Також у фільмі можна побачити досить багато нових кадрів, які пропонують деяку інформацію щодо цієї дивовижної співпраці.

До акторського складу дуету Die Antwoord приєднуються Х'ю Джекман, Дев Патель та Сігурні Вівер, але унікальний стиль та ставлення неповторної пари, які заробили для них мільйони шанувальників у всьому світі, явно збереглися - і з вигляду речей, трохи уваги - у фільмі.

Чаппі виходить у кінотеатри 6 березня.

Останні повідомлення