Більше ніяких секретів: як технологія робить чесність єдиною політикою

чесність заголовка камери безпеки конфіденційність -Мої друзі Дон Пепперс і Марта Роджерс щойно написали книгу "Екстремальна довіра: Чесність як конкурентна перевага". Ідеї ​​всередині цього змінять ваше життя. Їх основна передумова полягає в тому, що:

Багатьом традиційним, широко прийнятим та цілком законним діловим практикам клієнти просто не можуть довіряти, і незабаром вони зникнуть, загнані в пил підвищенням рівня прозорості.

Під прозорістю вони означають, що, наприклад, кожна взаємодія через цифровий пристрій залишає запис, який згодом можна шукати, перехресні посилання, дублювати та потенційно спільно використовувати.

Це означає, що ви залишаєте слід кожного разу, коли телефонуєте, використовуєте програму, відвідуєте веб-сайт, відкриваєте двері за допомогою картки безпеки, отримуєте гроші в банкоматі, надсилаєте комусь повідомлення, використовуєте пристрій, подібний до EZ, для сплати мита , або залиште гараж.

Це, звичайно, лише вершина айсберга. Цифрові камери є скрізь. З одного боку, Великобританія має майже 4 мільйони постійно встановлених камер безпеки. Зараз смартфони оснащені однією або двома камерами, а це означає, що якщо що-небудь цікаве станеться де-небудь у світі, шанси на те, що хтось це запише.

Носима відеокамера Looxcie сидить на вусі і записує все, що відбувається перед вами. Коли трапляється щось цікаве, ти натискаєш кнопку і зберігаєш останні 30 секунд.

Якщо Google та інші задумають, смарт-окуляри незабаром з’являться на ринку. Це, ймовірно, значно збільшить кількість подій, які записуються автоматично.

Ніде сховатися

Соціальні мережі дозволяють нам ділитися інформацією. Якщо вечірка кульгає, ви можете попередити друзів. Якщо компанія згубить вас, 900 ваших близьких та особистих друзів в Інтернеті почують подробиці.

Раніше було так, що якщо ти їхав по місту, щоб витратити 10 доларів на фільм, то твоїх дій не було. Сьогодні може бути 100 точок даних, що показують ваш прогрес у місті та назад.

прозорість обміну кнопками соціальних медіаПодобається нам це чи ні, наше життя документується та архівується, що залишає все менше місця для старомодних способів вигадування істини.

Наприклад, є компанії, які беруть з вас, скажімо, 10 доларів на місяць за послугу. Будучи зайнятим, ви можете забути про послугу, повністю перестати користуватися нею і все одно платити 10 доларів на місяць протягом багатьох років. Дон і Марта кажуть, що це неправильно, що компанії бачать, коли ви перестаєте користуватися послугою, і вони зацікавлені в тому, щоб вказати вам це.

Їх поради прості та потужні:

1. Робіть все правильно.

2. Робіть правильно.

3. Проактивно.

Давайте розглянемо, як це може стосуватися вашого життя. Якщо ви студент, ви можете "забути" згадати погану оцінку своїм батькам, якщо вони спеціально не запитають: "Як ви пройшли тестування з географії 8 квітня?" Але завдяки таким інструментам, як «Blackboard», а ваші друзі та батьки ваших друзів обмінюються історіями в Інтернеті, шанси бути досить високими, ви врешті-решт переконаєте своїх батьків, що ви не заслуговуєте довіри.

А тепер уявіть, що у вас є робота, і ваш роботодавець вирішує застосувати кількісний підхід до вашого офісу, тобто ваші керівники відстежують, як довго ви виходите з будівлі в обід, скільки разів говорите щось позитивне проти негативне на зустрічах, скільки пропозицій щороку ви покращуєте робочий процес та 29 інших показників.

Ось проблема: більшість із нас не виглядають настільки добре, коли оцінюємо своє життя. Ми вправляємося менше, ніж думаємо, і їмо більше. Ми витрачаємо більше часу на роздуми про роботу, аніж на важку працю. Ми, мабуть, маємо вищу думку про себе, ніж це виправдано.

Я не маю наміру пригнічувати вас. Навпаки, я хочу спонукати вас взяти до серця поради Дона та Марти. Робіть все правильно. Робіть правильно. Попередньо.

Незалежно від того, наскільки ретельно ваша компанія почне оцінювати все, що ви робите, ви будете попереду. Чому? Тому що більшість людей не збираються усвідомлювати, що крайня істина стала новою нормаллю, поки не пізно.

Ближче до кінця своєї книги автори включають цей уривок:

Прозорість - це як дезінфікуючий засіб для бізнесу. Це очистить речі і допоможе розпочати зцілення, але це буде пекло як пекло.

Вони пишуть про компанії, але якщо ви заміните слово «бізнес» словом «бізнес», ви зрозумієте.

Ці вихідні у нас були друзі, і я слухав, як моя дружина згадувала деякі рішення, які ми прийняли 10 або 12 років тому: чому ми вирішили переїхати, як ми знайшли наш новий будинок тощо. Майже з кожної теми я думав: Це не те, що сталося насправді.

Люди звикли жити зі сприйняттям фактів, а не з самими фактами. Але найближчими місяцями та роками все це зміниться. Будьте готові до крайньої істини, адже це швидко приходить.

Брюс Касанофф - спікер, автор та стратег з питань інновацій, який відстежує інновації, сенсорно орієнтовані на Sense of the Future. Казанофф та співавтор Майкл Хіншоу об’єдналися, щоб дослідити більше можливостей, розкритих силами, що руйнують, у Розумних Клієнтах, Дурних Компаніях.

[Кредити на зображення: Камера спостереження alphaspirit / Shutterstock; Кнопка соціальних мереж: Лассе Кристенсен / Шуттерсток]

Останні повідомлення