Як дивитися та стежити за президентськими виборами Президента в Інтернеті

як слідкувати за основним козирем в Інтернеті Марк Нозелл / Flickr Президент Барак Обама в Овальному кабінеті відлічує дні, але президентська гонка 2016 року тільки починається. У той час як у республіканських виборців вихідні будуть вихідними, демократи в Південній Кароліні вирішать, чи голосувати за Хіларі Клінтон чи Берні Сандерса на первинних виборах, що може мати драматичні наслідки для решти перегонів.

Ось детальна інформація про те, коли проводяться всі праймериз і кокуси, і як ви можете стежити за результатами. Також не забудьте проголосувати! Ми додали в місцях голосування посилання, щоб допомогти вам, і посилання для реєстрації для голосування, якщо ви цього ще не зробили.

Що таке праймеріз, кокуси та делегати?

До того, як демократи та республіканці виступлять за пост президента, кожен з них обирає кандидата, що і робиться шляхом тривалого, суворого процесу праймеріз. На той час, коли дві великі партії скликаються на свої з'їзди для офіційного висунення кандидатів, кандидати витратили місяці, борючись за делегатів, щоб підтримати їх у кожному з п'ятдесяти штатів. Це не тільки тривалий процес, але для спостерігачів, які не знають політики, він може бути заплутаним.

Забезпечення висунення партії зводиться до забезпечення делегатів. Делегати - це члени партії - часто активісти або важливі лідери партії на місцевому рівні - які збираються для висунення кандидата від партії. І демократи, і республіканці вже давно проводять публічні конгреси, на яких вони призначають своїх кандидатів на президентські вибори. На цих з’їздах делегати висувають кандидата, який представлятиме партію на загальних виборах. У перші дні американської політики ці конвенції були суперечливими подіями, делегати обговорювали на залі конгресів питання про те, хто повинен представляти партію. Це призводило до випадкових сюрпризів, таких як Джеймс К. Полк був висунутий демократами як компроміс.

Сьогодні конвенції в основному носять демонстраційний характер; на той час, коли делегати зібралися, вони вже пообіцяли свою підтримку кандидату. Це пов’язано з первинною системою, згідно з якою окремі держави зобов’язують своїх делегатів перед кандидатами напередодні з’їздів. Тут виборчий цикл може ускладнитися. Дві великі партії виділяють делегатів до кожної держави на основі різних факторів. Найбільшими факторами розподілу делегатів є населення штату та підтримка партії. Наприклад, республіканці дають кожному штату по 10 делегатів для початку, а потім додаткових делегатів на основі того, як ця держава підтримує республіканців у вищих офісах, таких як Сенат.

Демократи мають в цілому 4763 делегатів, і кандидатові потрібно виграти 2382, щоб забезпечити свою кандидатуру. Республіканці мають 2472 делегати, а кандидат від республіканців перемагає в номінації разом з 1237 делегатами. Як саме кандидати виграють делегатів? Місцева партія в кожному штаті проводить первинну комісію або збори, щоб вирішити, який кандидат прийме своїх делегатів. Праймериз - це, по суті, лише вибори для голосування, тоді як депутатська група нагадує засідання мерії; члени громади збираються разом, щоб обговорити питання, які їх хвилюють, та вирішити, який кандидат краще відповідатиме їхнім інтересам.

У цей момент можна подумати, що процес делегування зрозумілий: кандидат виграє штат, вони отримують делегатів цього штату. Однак, як і все інше на президентських виборах, це не так просто. Мало того, що кожен штат має власну кількість делегатів, але деякі штати нагороджують делегатів на основі відсотків голосів. Для демократів це працює у кожній державі. Кандидат отримує частину від загальної кількості делегатів на основі їх частки голосів. Республіканці дещо ускладнюють ситуацію, застосовуючи пропорційну систему в одних штатах та систему переможців у інших.

Суперделегати

Теоретично делегати на з’їзді голосують на основі волі виборців своєї держави. Однак є додаткова складка в тому, що "незв'язані" делегати можуть технічно проголосувати за будь-якого кандидата, якого вони хочуть. У Демократичній партії їх називають "суперделегатами", як правило, високопоставленими членами партії, які можуть підтримати кого завгодно, незалежно від результатів. Додавання суперделегатів стало реакцією на безладні вибори 1980 року, коли багато демократичних еліт засмутились тим, що вони сприймали як безлад низових кампаній. Теорія полягає в тому, що через суперделегатів Демократична партія може встановити порядок на виборах, де партія занадто роздроблена.

Нещодавній первинний штат Нью-Гемпшир є гарним прикладом суперделегатів на роботі. Хоча Сандерс виграв демократичний голос на 22 бали, отримавши таким чином основну масу нормальних делегатів, багато суперделегатів штату пообіцяли свою підтримку Гілларі Клінтон. Таким чином, два кандидати могли в кінцевому підсумку отримати приблизно однакову кількість делегатів з Нью-Гемпширу. Важливо зазначити, що суперделегати формально не голосують до з'їзду, і, отже, не пов'язані з кандидатом, незважаючи на обіцянку підтримки.

Як транслювати первинні результати в прямому ефірі

Ви можете транслювати первинні результати в прямому ефірі навіть без кабельного телебачення. ABC News мав прямий ефір первинного штату Нью-Гемпшир, і відтепер він повинен мати новий прямий ефір кожного початкового. Ми продовжуватимемо оновлювати цю публікацію щоразу, коли з’явиться основна версія, тож ви отримаєте найсвіжішу інформацію. Якщо у вас є підписка на кабель або супутник на CNN, Fox News або MSNBC, ви можете перевірити ці сайти та програми для потокового відео.

Одним з найкращих способів бути в курсі того, хто виграє праймеріз, поки надходять голоси, є перевірка Twitter. Під час кокусу в Айові твіти постійно надходили з хештегом #IowaCaucus з актуальними оновленнями про підрахунок голосів, підрахунок делегатів та прогнози. У Нью-Гемпширі були #NHPrimary та #FITN, що означає "Перший у країні".

Щоб пройти основний курс у Південній Кароліні, поставте прапорець #SCPrimary або #firstinthesouth. Ви також можете підписатись на Twitter-акаунт Демократичної партії Південної Кароліни.

Ви, звичайно, можете стежити за обраним за президентом кандидатом у Twitter, щоб отримати оновлення та заклик до зброї. У багатьох кандидатів теж є власні хештеги, тому ви можете стежити за ними, щоб отримати більш конкретні результати щодо свого кандидата. Ось розподіл, за ким слід слідкувати залежно від вашого кандидата.

Якщо ви відчуваєте Берн

берні-сандерс Джозеф Сом / Shutterstock.com Джозеф Сом / Shutterstock.com

Прихильники Берні Сандерса та його команда у соцмережах багато пишуть у Twitter, тож підписка на #FeelTheBern обов’язково буде тримати вас у курсі його результатів.

 • Берні Сандерс
 • Еван Макморріс-Санторо з BuzzFeed
 • # ПроголосуйЗараз
 • #FeelTheBern

Якщо ти з нею

Хіларі Клінтон Хіларі Клінтон / Facebook Хіларі Клінтон / Facebook

Прихильники Хіларі Клінтон із задоволенням підібрали хештег #ImWithHer, тож це ваш найкращий вибір для щохвилинних результатів. Що стосується Південної Кароліни, перевірте # SC4Hillary.

 • Хіларі Клінтон
 • Емі Чозік, видання New York Times
 • #ImWithHer

Якщо ви хочете «зробити Америку знову великою»

Дональд Трамп Гейдж Скідмор / Flickr

Щоб прослідкувати прогрес кампанії Трампа в Неваді, перегляньте @TrumpNV. У жорстокій (якщо кумедній) витівці JebBush.com тепер переспрямовує на веб-сайт Трампа.

 • Дональд Трамп
 • Дженна Джонсон, газета Washington Post
 • #MakeAmericaGreatAgain

Якщо ви виберете Круз

10664315506_0962c661a2_k Flickr / Jamelle Bouie Flickr / Jamelle Bouie

У Теда Круза є два основні хештеги, яких слід дотримуватися, і обидва здаються однаково добре використаними, тому, можливо, варто переключатися між ними під час підрахунку голосів.

 • Тед Круз
 • #ChooseCruz
 • #CruzToVictory

Якщо ви вірите в Маркоментум

Марко Рубіо Flickr / Gage Skidmore Flickr / Gage Skidmore

Після несподіваного 3-го місця в Айові, Марко Рубіо використовує хештег (і смішний портманто) #Marcomentum, щоб описати свій успіх. Його імпульс не зовсім перенісся в Нью-Гемпшир, але він залишається життєздатним кандидатом на посаду, особливо після того, як Буш вийшов з перегонів. На первинному штаті Південної Кароліни його команда використовує маркер @SC_TeamMarco.

 • Марко Рубіо
 • #Marcomentum

Якщо ви думаєте, що Касич - це 4 нас

Джон Касич Flickr / Майкл Вадон Flickr / Майкл Вадон

Джон Касіч добре опитувався в Нью-Гемпширі напередодні первинного голосування; поки що його цифри в Південній Кароліні бліді поряд із Трампом.

 • Джон Касич
 • # Kasich4Us

Найкращі програми для слідування первинним вимогам

Існує безліч чудових додатків, які допоможуть вам слідувати первинним вимогам. Ось декілька основних:

Додаток для виборів 2016 року

2016 Виборчий додаток Thumb

Ця програма допоможе вам стежити за президентськими виборами 2016 року з новинами про дебати та первинні виступи. Він також показує вам новини, оновлення та розклад.

iOS Android

Fox Election HQ 2016

Fox Election HQ 2016 Thumb

Це керівництво Фокса щодо президентської гонки 2016 року. Отримуйте новини про вибори, читайте про кандидатів, з’ясовуйте, хто для вас є кандидатом, та отримуйте оновлення про вибори.

iOS Android

The Washington Post

The Washington Post Thumb

Звичайно, у Washington Post є маса політичних новин. Ви отримаєте останні новини, детальний аналіз та чудові коментарі в цьому додатку.

iOS Android

Reuters

Додаток Reuters Thumb 2

Reuters - одне з найкращих останніх джерел новин. Ви знаєте, що можете довіряти результатам, оскільки звіти строго перевіряються, і ви будете отримувати найсвіжіші новини, як це трапляється.

iOS Android

AP Mobile

AP Mobile App Thumb

Associated Press є найбільш шанованою публікацією новин у цьому списку з поважної причини: до неї часто надходять останні новини.

iOS Android

Забавні інтерактивні карти та інші онлайн-інструменти

Інтерактивні карти допомагають вам уявити, що відбувається, особливо під час заплутаних праймеріз. The Washington Post має чудову інтерактивну графіку та карти, що деталізують поточні результати опитування.

Південна Кароліна

Фінал опитування демократів Південної Кароліни The Washington Post The Washington Post

Природно, у Politico також є багато графіків та діаграм, які можна перевірити на своєму сайті.

Коли проходять праймеріз?

 • Понеділок, 1 лютого: Кокус Айови
 • Вівторок, 9 лютого: Нью-Гемпшир
 • Субота, 20 лютого: Кавказ Невади (D), Південна Кароліна (R)
 • Вівторок, 23 лютого: Кавус Невади (R)
 • Субота, 27 лютого: Південна Кароліна (D)
 • Вівторок, 1 березня (Супер вівторок): Алабама, штат Аляски (R), Американське Самоа (D), Арканзас, Колорадо, Грузія, Массачусетс, Міннесота, Північна Дакота (R), Оклахома, Теннессі, Техас, Вермонт , Штат Вірджинія, штат Вайомінг
 • Субота, 5 березня: Канкус у Канзасі, Кентуккі (R), Луїзіана, Менко (R), Небраска (D)
 • Неділя, 6 березня: Менський кокус (D), Пуерто-Рико (R)
 • Вівторок, 8 березня: Гавайський кокус (Р), Айдахо (Р), Мічиган, Міссісіпі, Демократи за кордоном
 • Субота, 12 березня: Гуам (конвенція R), Кавказ Північної Маріани (D), Какус округу Колумбія (R)
 • Вівторок, 15 березня: Флорида, штат Іллінойс, штат Міссурі, штат Північна Кароліна, північний Маріанські острови, штат Огайо
 • Субота, 19 березня: Кабінет Віргінських островів (R)
 • Вівторок, 22 березня: Американське Самоа (конвенція Р), Арізона, штат Айдахо (D), Юта
 • Субота, 26 березня: збори на Алясці (D), Гакаї (D), Вашингтон (D)
 • Вівторок, 5 квітня: Вісконсин
 • Субота, 9 квітня: Кабінет штату Вайомінг (D)
 • Вівторок, 19 квітня: Нью-Йорк
 • Вівторок, 26 квітня: Коннектикут, штат Делавер, штат Меріленд, штат Пенсільванія, Род-Айленд
 • Вівторок, 3 травня: Індіана
 • Субота, 7 травня: Гуам (D)
 • Вівторок, 10 травня: Небраска (Західна Вірджинія)
 • Вівторок, 17 травня: Кентуккі (D), Орегон
 • Вівторок, 24 травня: Вашингтон (R)
 • Субота, 4 червня: Кабінет Віргінських островів (D)
 • Неділя, 5 червня: Кавказ Пуерто-Рико (D)
 • Вівторок, 7 червня: Каліфорнія, штат Монтана, штат Нью-Джерсі, штат Нью-Мексико, збори в Північній Дакоті (D), Південна Дакота
 • Вівторок, 14 червня: округ Колумбія (D)

Повний графік, кількість делегатів у штаті тощо можна переглянути тут.

Сподіваємось, якщо ви читаєте це і вам 18 років або більше, ви вже зареєструвались для участі в голосуванні. Якщо ви цього не зробили, зробіть це до того, як з’явиться основний штат вашої держави. Ось усе, що вам потрібно знати, щоб зареєструватися для голосування.

Пам’ятайте, незліченна кількість людей загинула, щоб принести демократію до Сполучених Штатів, і багато хто боровся за те, щоб отримати право голосу навіть після 1776 року, тож виходьте там і будьте добрим громадянином. ГОЛОСУЙТЕ!

Оновлено 26.06.2016 Уілл Нікол: Оновлено інформацією щодо первинної партії демократів Південної Кароліни

Останні повідомлення