Як встановити Windows 8

Падіння Windows 8Windows 8 - це не просто найновіша операційна система Microsoft. Це найамбітніший крок, який компанія зробила за останні роки. Якщо ви пам’ятаєте рекламу 2008 року, в якій говорилося: „Привіт, я Mac. А я ПК », ви зрозумієте, як керівники корпорації Майкрософт докладали всіх зусиль для подолання стереотипів про Windows як про непохитну, безпечну, старомодну систему. Але чи справді Windows 8 стане новим ринковим стандартом?

На початку тижня ми розглядали як найкращі з Windows 8, так і найприкріші функції Windows 8. У встановленні Windows 8 прямо з воріт, безумовно, є як плюси, так і мінуси, але єдиний спосіб точно знати, чи правильно це для вас - це кружляти. Зрештою, будьмо чесними: чи справді ви будете задоволені, не формуючи власної думки? Крім того, якщо вам пощастить володіти сенсорним ноутбуком або гібридною машиною, ви захочете скористатися всіма новими блискучими сенсорними можливостями, які може запропонувати Windows 8.

Оновлення Windows 8 із попередньої версії Windows

Якщо на вашому комп’ютері вже працює Windows XP, Windows Vista або Windows 7, оновлення до Windows 8 - це легкий бриз. Навіть більше того, це чудова річ: для тих, хто придбав ПК з Windows 7 після 2 червня 2012 року, оновлення Windows 8 коштуватиме вам лише 14,99 доларів. На дату випуску з 26 жовтня до кінця січня 2013 року оновлення коштує лише 39,99 доларів США. Коли операційна система коштує дешевше, ніж багато популярних відеоігор, очевидно, що виробники хочуть почати швидкі продажі. Насправді веб-сайт Microsoft може похвалитися інструментом, який називається Upgrade Assistant, призначеним для впорядкування всього процесу встановлення. Одну хвилину ви задаєтеся питанням, як отримати до рук Windows 8, а наступної вона вже працює і працює. Якщо ви хочете отримати Windows 8 старомодним способом, ви можете доставити диски до вас. Однак для найнижчої ціни вам потрібно буде вибрати цифрове завантаження. Запит на надсилання вам фізичних дисків збільшує ціну оновлення до $ 69,99. Однак ніколи не бійтеся: у вас буде шанс виготовити власний фізичний диск під час процесу встановлення. Отже, для тих, хто зацікавлений у завантаженні програмного забезпечення, виконайте наступні кілька простих кроків:

1. Завантажте та запустіть Upgrade Assistant.

Цей безкоштовний інструмент від Microsoft, що не вимагає зусиль, оцінює, чи відповідає ваш комп’ютер системним вимогам для Windows 8. Крім того, він перевіряє все, що пов’язане з вашою машиною, від апаратного забезпечення, наприклад принтерів, до програмного забезпечення, наприклад програм. Якщо щось не буде працювати належним чином у Windows 8, звіт про сумісність дасть вам чесне попередження, щоб ви могли прийняти рішення перед покупкою.

Помічник з оновлення Windows 82. Придбайте копію Windows 8.

Після того, як ваш комп’ютер пройде перевірку специфікації, вам потрібно буде вирішити, чи дійсно ви хочете заплатити за фактичний продукт. Майте на увазі, що існує кілька версій Windows 8. Windows 8 Pro, версія оновлення, що продається за 39,99 доларів, про яку ми згадали вище, включає можливості віддаленого робочого столу та щось, що називається Hyper-V, що дозволяє запускати інші операційні системи в Windows 8. Щоб зробити речі незрозумілими, існує також Windows RT, але про це не потрібно турбуватися; Windows RT поставляється з попередньо встановленою програмою на деяких планшетах та ПК, таких як Surface Tablet, з якою ми нещодавно мали практичний час. Коли ви готові до покупки, перейдіть на сайт Windows.

3. Запустіть інсталятор Windows 8.

Якщо ви вибрали цифрове завантаження, ви отримаєте зображення диска або файл .iso. Звідси ви можете записати зображення на DVD (клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть «Записати образ диска») або змонтувати зображення за допомогою віртуального накопичувача за допомогою такої програми, як Daemon Tools. Якщо ви замовили фізичні диски, вам потрібно лише вставити їх у привід. Звідси просто виконуйте вказівки майстра встановлення. Не забудьте ключ продукту! Цифрові завантажувачі знайдуть свій дійсний ключ за посиланням, за яким вони спочатку завантажили своє зображення диска.

Процес інсталяції також включає можливість зробити копію Windows 8 на USB-диску або DVD. Ми завжди рекомендуємо зробити резервну копію, якщо вам потрібно перевстановити з якихось причин.

Встановлення Windows 8 з Scratch

І навпаки, якщо ви не виконуєте оновлення з Windows XP, Windows Vista або Windows 7, Microsoft надзвичайно ускладнила чисту інсталяцію Windows 8. Вам потрібно буде придбати копію Windows 8 у сторонньої компанії роздрібної торгівлі та фізичних дисків - це ваш єдиний варіант - тому, якщо у вас немає оптичного приводу з пристроєм для зчитування DVD-дисків або зовнішнього накопичувача, вам наразі не пощастило. Тим не менш, ось кроки, які ви хочете виконати:

1. Переконайтеся, що ваш апарат відповідає системним вимогам Windows 8.

Ці характеристики повинні бути порівняно простими для нових машин, але це завжди гарна ідея перевірити.

2. Придбайте копію Windows 8.

Цей крок не настільки привітний для вашої кишенькової книги, якщо ви встановлюєте з нуля, а не просто модернізуєте. Звичайна роздрібна версія Windows 8 Pro, за чутками, коштує 199 доларів. Однак зараз Newegg.com має Windows 8 Pro за $ 139; просто виберіть між 32-бітовою та 34-бітною.

Придбайте інсталяцію Windows 83. Резервне копіювання наявних даних.

Якщо ви виконуєте чисту інсталяцію Windows 8, а не просто оновлюєте попередню версію, майте на увазі, що в процесі встановлення на жорсткому диску буде видалено всі попередні дані. Не забудьте заздалегідь створити резервну копію всіх своїх документів, музики, фотографій та фільмів.

4. Запустіть інсталятор Windows 8.

Помістіть диск Windows 8 у ваш оптичний привід та перезавантажте комп'ютер. Під час завантаження не дивіться на орлине око, щоб отримати повідомлення із написом "Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з CD або DVD". Зараз потрібно натиснути клавішу, щоб запустити DVD з Windows 8. Якщо ви пропустите, не хвилюйтеся, просто перезапустіть і повторіть спробу.

Якщо ви досягли успіху, ви побачите спалах із піктограмою Windows 8, а потім ряд опцій на вибір перед початком встановлення. Знову ж вам знадобиться дійсний ключ продукту. Коли вас запитають, який тип інсталяції ви хочете, виберіть «Спеціальний: встановити лише Windows», що дозволяє здійснити чисту установку. Якщо ви перезаписуєте попередню операційну систему, вам потрібно буде видалити попередні дані (спочатку переконайтеся, що ви створили резервну копію!). Після процесу очікування приблизно від 10 до 20 хвилин та автоматичного перезавантаження ви опинитесь у звичайному майстрі встановлення. Дотримуйтесь вказівок, і все готово!

[Кредит зображення: Microsoft Швеція]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found