Як вибрати шифер або планшетний ПК

яблуко-іслат

Приблизно через тиждень Apple, швидше за все, анонсує свій новий пристрій, а деякі прогнозують, що до кінця року ми будемо готові до цього. Оскільки більшість із вас, можливо, почекають до кінця року, щоб або попросити, або придбати одну з цих речей, у вас є багато часу. Але деякі з вас відчують потребу скоріше купувати, і завжди найкраще подумати про те, що ви хочете зробити з однією з цих речей, до того, як почнеться шалене годування, коли багато людей закінчаться і придбають щось, що вони або шкодують або ніколи насправді не використовують. Факторами, які слід враховувати, є розмір, підключення, час автономної роботи, читання книг, магазин додатків, аксесуари та ціна. Візьмемо кожного по черзі.

Розмір екрану має значення

Розмір екрану для планшетів коливатиметься від п'яти дюймів у нижньому кінці (приблизно на 90% більше, ніж у iPhone), і до дев'яти дюймів у верхньому кінці спектру. П’ятидюймові вироби є найбільш портативними; їх можна носити на поясі, легко в сумочці або в кишені куртки. Якщо у нього є функції телефону, ви навіть можете тримати його біля обличчя, не виглядаючи занадто виродливим. Хоча вони поміщаються в кишенях штанів, як у iPhone, ви ризикуєте сісти, а потім встати з тріснутим або зламаним пристроєм, якщо покласти його до задньої кишені. Сім дюймів - це розмір "твінера", явно занадто великий для штанів, але все-таки досить маленький для куртки та гарний у сумочці. Однак для дзвінків вам, швидше за все, знадобляться режим гарнітури або гучного зв'язку. На поясі ви будете схожий на стропальця. Якщо ви зробите до дев’яти ніншів, у вас є щось, що транспортується, наприклад, книга у твердій обкладинці чи невеликий ноутбук. На даний момент вам явно потрібна гарнітура для дзвінків, і ви можете мати спеціальну сумку для перенесення пристрою. Чим більше екран, тим краще він буде відображати веб-сторінки та мультимедіа, і тим більша ймовірність відображатиме вміст журналів, зміст підручників та газет у власному вигляді.

Отже, чим більший пристрій, тим він корисніший. Але оскільки він великий, ви можете не брати його з собою стільки місць. За допомогою Kindles я виявив, що, хоча менші пристрої є більш портативними, я насолоджуюся більшим екраном, щоб пройти через додаткові труднощі, щоб носити пристрій у будь-якому випадку. Більшість людей, яких я знаю, воліють менший Kindle.

Підключення

Здається, для цього класу пристроїв можна вибрати кілька варіантів підключення: Wi-Fi, 3G WAN та 3G WAN плюс стільниковий телефон. Це підключені пристрої, і, очевидно, досвід 3G буде найкращим. Однак пристрої, які мають таку можливість, мають тарифні плани, вартість яких перевищує 50 доларів на місяць. Якщо ви в основному збираєтесь використовувати пристрій вдома або в кількох відомих місцях, де у вас є доступ до Wi-Fi, тоді ви може - і я використовую це слово не дарма - мати можливість жити за допомогою пристрою, що має лише Wi-Fi. Це як вибір між iPhone та iPod Touch. Справа в тому, що ви, як правило, побачите набагато більше людей, які використовують підключені функції iPhone, оскільки мережа 3G завжди ввімкнена.

Наявність другого телефону для мене не має такого сенсу, але я знаю багатьох людей, які мають і Blackberry, і iPhone. Телефонна послуга надається за додаткову плату, але якщо ви можете жити з бездротовою гарнітурою і завжди матимете пристрій при собі, коли вам потрібен мобільний телефон, тоді ці функції телефону, якщо ви використовуєте їх як основний телефон, збережуть Вам не потрібно купувати два тарифи на послуги стільникового телефону. Багато людей не люблять гарнітури, хоча я все частіше бачу людей, які розмовляють зі своїм телефоном у режимі гучного зв'язку.

Ці речі споживають багато даних, і якщо ви все-таки використовуєте тарифний план 3G, ви, мабуть, повинні розглянути фіксовану ставку, оскільки плани використання даних можуть стати дуже дорогими для пристрою цього класу. В даний час я очікую, що витрати на тарифний план різко скоротяться, коли 4G буде широко розповсюджений приблизно в 2013 році, тож, на щастя, справа налагодиться.

Термін служби батареї

Планшети витрачають багато енергії, і, схоже, час автономної роботи коливатиметься приблизно від двох годин до 10 годин, залежно від сукупності факторів. Зрозумійте, що всі, швидше за все, будуть надто оптимістичними з точки зору фактичного часу автономної роботи. Основне правило для ноутбуків - взяти те, що каже продавець, і розрізати його навпіл для реального часу автономної роботи при звичайному використанні. Поки що рано говорити, наскільки далеко будуть претензії, але якщо ви плануєте використовувати пристрій як електронний зчитувач, переконайтеся, що він має достатньо часу автономної роботи, щоб пройти типовий для вас сеанс читання. Для мультимедійного використання вам знадобиться принаймні три години або достатньо часу, щоб пройти один довгий фільм і у вас щось залишилось, якщо ви хочете зіграти в гру або зробити щось інше.

Особисто для першого покоління пристроїв я б справді віддав перевагу змінному акумулятору, аби переконатись, що я не застряю, бо забув зарядити закляту штуку.

Читання книг

Існує ряд типів дисплеїв, що виходять на ринок для планшетів. Деякі з них будуть краще для читання, ніж інші, оскільки електронний папір як і раніше найкращий тип дисплея для читання. Якщо ви багато читаєте і хочете цю функцію, спробуйте пристрій на вулиці принаймні на пару розділів і переконайтеся, що вам подобається результат і не болить голова. Це може бути як функцією очей, так і дисплеєм, але якщо ви збираєтеся використовувати це для читання книг, немає сенсу отримувати пристрій, який смокче читання книг. До кінця четвертого кварталу ми повинні мати пристрої, які добре працюватимуть як для книг, так і для мультимедіа. Залежно від потреби читати, можливо, вам доведеться почекати, поки деякі з них з’являться, перш ніж купувати цей сегмент.

Магазин вмісту додатків

Якщо ви хочете пограти в ігри або виконати інші завдання на своєму пристрої, що, ймовірно, ви захочете заглянути у відповідний магазин програм, щоб побачити, чи є речі, які ви вважаєте переконливими. Немає нічого гіршого, ніж потрапити у дворічний тарифний план із пристроєм, на якому немає програм, з якими ви хочете грати. З іншого боку, якщо ви, як правило, просто використовуєте основні речі, з якими постачається ваш телефон або ПК, і не завантажуєте багато, то, можливо, ви захочете зосередитись на інших сферах, щоб допомогти прийняти рішення. Однак майте на увазі, що вміст є критичним. Якщо бракує простого у придбанні та використанні вмісту для пристрою, це, швидше за все, сяде на вашу полицю і буде марною тратою грошей. Залежно від того, як ви маєте намір використовувати пристрій, шукайте речі, які ви хочете дивитись, читати чи насолоджуватися на пристрої, щоб переконатися, що є достатньо речей, якими ви хочете насолоджуватися, щоб зацікавити вас.

Аксесуари

Часто прилад виготовляють аксесуари. Зарядні станції, захисні чохли та аксесуари, якими ви можете скористатися для більшого використання пристрою, важливі для того, щоб ви могли насолоджуватися пристроєм протягом тривалого періоду часу. Деякі продавці чудово роблять це, більшість - ні. Ці речі дозволяють користуватися пристроєм у тренажерному залі, продовжувати час автономної роботи, підключати його до інших речей (наприклад, до вашої машини) та робити його більш портативним. Аксесуари також передбачають зобов’язання постачальника, і немає нічого гіршого, ніж платити багато за пристрій, лише через кілька місяців від продавця.

Обгортання та ціна

Нагадаємо, що перший iPhone коштував понад 500 доларів і був значно обмеженішим, ніж поточний iPhone, який коштує менше 200 доларів. Ймовірно, те саме станеться і тут: пристрої першого покоління будуть дуже дорогими та порівняно обмеженими порівняно з наступними поколіннями. Через кілька років плани передачі даних для цих пристроїв також суттєво впадуть, оскільки мережі 4G продовжують розвиватися. Якщо ви збираєтеся активно використовувати пристрій, це буде коштувати вищої початкової ціни. Наприклад, я не шкодую, що придбав будь-який з трьох своїх Kindles, і багато хто, хто придбав перший iPhone, дуже сподобався. Однак, якщо ви сподіваєтесь бути легким користувачем, можливо, вам доведеться почекати або вибрати тарифний план із меншою вартістю для використання з пристроєм.

З дворічними планами даних багато з цих планшетів або планшетних пристроїв будуть коштувати понад 2700 доларів США протягом їх дворічного терміну корисного використання. Це багато грошей за те, що сидить на полиці. Але якщо ви з цим весело проводите час, то додаткові 100 доларів на місяць - це не так вже й погано. Перед початком цього останнього шаленого годування переконайтеся, що ви знаєте, чого хочете, і що готові за це заплатити. Це допоможе вам і коли, і що купувати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found