Переможець "Оскара" Леонардо Ді Капріо порушив запис у Twitter

dicaprio oscars twitter record леонардо виграв найкращого актора 2016 року оскарНезважаючи на те, що нагороди Оскару оповиті суперечками, був один чоловік, за якого ми всі могли б зібратися. Леонардо Ді Капріо, кінцевий Оскар, також балотувався, який після двох десятиліть невдалих спроб став уособленням фрази "завжди подружка нареченої, ніколи не наречена". Потім, надто швидко, наші побажання було виконано, і рівновага відновлена: Леонардо Ді Капріо отримав свій перший в історії Оскар.

Тепер з його п’ятої спроби акторові, якого ми всі спостерігали, як росте на екрані, нарешті віддали належне. Радість була майже відчутна в Інтернеті, і ніде більше, ніж у Twitter, який часом здавався, що він цілком присвячений церемонії. Швидкий погляд на популярні теми вночі показав, що більшість пов’язана з Оскаром.

Золотий момент Лео очолив їх усіх, ледь не зламавши Twitter. Виграш найкращого актора хлопчачого дива згенерував понад 440 000 твітів, що робить його найбільш твітованою хвилиною телепередачі Оскарів. Попереднім рекордсменом було захоплене знаменитостями селфі Елен Дедженерес з 2014 року, яке за той же час створило 255 000 твітів.

Навіть за очевидної громадської підтримки, перемога Ді Капріо ніколи не була вірною ставкою. Він зіткнувся з жорсткою конкуренцією з боку минулорічного переможця Едді Редмейна, для більш ефектного (і відповідного) повороту Датська дівчина, який, безперечно, передав Академії. Загалом, "Оскар" був чим завгодно передбачуваним, просуваючись до власних мелодій у ряді категорій. Наприклад, найкращою актрисою другого плану стала Алісія Вікандер, а не Кейт Уінслет, як широко передбачали. І Прожектор бити Відродження виграти найкращий фільм. Врешті-решт, Ді Капріо переміг своїх конкурентів (на яких він люб'язно посилався у своїй промові разом зі своєю домашньою причиною, зміною клімату).

Це був гіркий момент для інтернет-коментаторів скрізь, оскільки це також сигналізувало про смерть мему Лева Оскара. Нещастя актора з Академією за ці роки перетворилося на низку вірусних зображень та GIF-файлів, які були використані з великим ефектом напередодні церемонії цього року. Одного разу передбачувана рішучість 41-річної дитини щодо статуетки також перетворилася на відеоігру. На щастя, ті самі сенсації в Інтернеті тепер перетворені в меми Лео Оскара, як показано нижче.

Лео: * нарешті добирається взяти #Oscars додому *

Усі на цій проклятій планеті: pic.twitter.com/7RV0SSrVEw

- Сатана (@StylinsonCraze) 29 лютого 2016 р

Лео потрапляє в останню розкопку в академії за всі ці роки pic.twitter.com/gpBbY955xP

- nevona (@nevona) 29 лютого 2016 р

І таким чином, мем був закладений. #Oscars pic.twitter.com/JeVk1q1itf

- Брендон Ньюбергер (@ Newbs28) 29 лютого 2016 р

Іншими найбільш бурхливими моментами в Twitter були перемоги за найкращий фільм Прожектор, і Божевільний Макс: Дорога люті збирає свою шосту нагороду за змішування звуку. Сам "Оскар" був мультимедійною подією в Твіттері, де GIF, відео та зображення з червоної доріжки пронизували хронологію протягом ночі. Ознайомтеся з основними моментами у стрічці "Моменти" "Оскарів":

Подивіться, що ви пропустили на 88-й нагородженні Оскар

Останні повідомлення