Як збільшити час автономної роботи на телефоні або планшеті Android

Як максимально збільшити час автономної роботи на вашому телефоні або планшеті Android

Майже все, що стосується телефонів Android, стає все більшим і кращим. Екрани, процесори та антени більші та швидші, але одне просто не встигає за іншим - акумулятор. Батареї оподатковуються все більше і більше з усіма цими новими технологіями, і вони не зовсім наздогнали.

Ось короткий посібник, щоб переконатися, що ви використовуєте максимум від акумулятора Android, щоб телефон витрачав менше часу, під’єднавшись до стіни.

Багатозадачність

Однією з чудових функцій на телефонах Android є можливість одночасного запуску декількох програм.

Недоліком є ​​те, що запуск декількох програм у фоновому режимі з’їдає тонни дорогоцінного часу автономної роботи. На Android Market представлено декілька програм для керування програмами, але найефективніший спосіб стежити за програмами вже вбудований в операційну систему.

closeappics

Зайшовши в меню налаштувань, ви зможете побачити, які програми працюють на даний момент, і скільки процесорної потужності вони споживають. Для цього перейдіть у меню налаштувань і торкніться "програми". Потім натисніть "керувати програмами". Вимкніть програми, якими ви не користуєтеся, або програми, що поглинають заряд батареї, натиснувши на назву програми, а потім натиснувши кнопку «зупинити».

Якщо у вас є пристрій Android, побудований HTC, Motorola або Samsung, швидше за все, у вас є корисна спеціальна версія вбудованого менеджера програм. Наприклад, TouchWiz від Samsung має віджет, який показує, скільки програм у вас запущено, і дозволяє закрити програми по одному або всі програми одночасно одним клацанням миші.

touchwizcloseall

Це звучить надто просто, але гарантуючи, що у вас не будуть працювати програми у фоновому режимі, коли вони вам не потрібні, ви заощадите заряд акумулятора. Кожна програма може забирати дуже малу кількість енергії, але вона з часом додається.

Бери контроль

Одним із надійних способів втратити час автономної роботи залишається увімкнене обладнання, яке не використовується. Прикладами є залишення GPS та Bluetooth на весь день, а не лише за потреби.

контроль потужностіМайже на всіх останніх телефонах Android - Android версії 2.1 та новіших - є віджет під назвою "управління живленням". Його єдиною функцією є економія часу автономної роботи.

Цей зручний віджет дозволяє вмикати та вимикати Wi-Fi, Bluetooth, GPS та Sync одним натисканням однієї кнопки. Це також дозволяє зменшити яскравість екрану. Якщо ви не використовуєте Wi-Fi безпосередньо та ін., Немає жодної причини залишати його увімкненим.

Однак синхронізація та автоматична яскравість для вашого екрану - це зручні функції. Якщо ви хочете вимкнути чи вимкнути це, вирішувати вам.

На жаль, якщо ваш телефон постачається із власною обкладинкою, можливо, віджет „керування живленням” у вашому телефоні немає. Однак, швидше за все, пристрій повинен мати дуже схожий віджет або функцію.

Деякі нові 4G-телефони мають 4G-тумблер для вимкнення енергоємної 4G-антени. Краще вимкнути його, поки ви не почнете споживати тонни даних. Дотримання всіх цих функцій протягом дня повинно продовжити час автономної роботи.

Затемнення

Ця порада допоможе лише тим з вас, хто має екран AMOLED, по суті, це стосується будь-яких останніх пристроїв від Samsung. Ми пропустимо урок про те, як працює технологія екрану, і просто скажемо, що екрани AMOLED не використовують потужність для відображення чорних пікселів.

Якщо залишити фон екрану якомога чорнішим, ви заощадите величезну кількість енергії. Екрани - це один з найбільш енергоємних аспектів роботи телефонів, зменшивши потужність, необхідну для роботи екрану, ви значно покращите час автономної роботи.

Загорніть!

Android отримує поганий реп, оскільки є енергоємною операційною системою, і це може бути, якщо не встановити прапорець. Однак, вимикаючи програми, які не використовуються, і вмикаючи лише функції Wi-Fi, Bluetooth або GPS, коли це потрібно, ви будете вражені тим, як довше працює акумулятор.

При середньому використанні ваш пристрій повинен легко тривати цілий день, а може і деякі. Звичайно, якщо ви транслюєте Netflix протягом усього дня, то ставки вимкнені.

Останні повідомлення