Ігровий iPad від Apple: наскільки добре будуть відтворюватися відеоігри на пристрої?

Apple iPad

Враховуючи, що новий планшетний комп’ютер Apple від Apple працює майже на всіх 140 000 додатках iPhone (понад 20% з яких - відеоігри), а також може забезпечити ще більш вдосконалений графічний досвід 3D, а також вдосконалені версії цих назв та ексклюзивні перші запуски платформи, будьмо чесними. Питання, яке ми повинні поставити, полягає не в тому, чи буде iPad робити пристойний ігровий пристрій, а в тому, скільки часу йому знадобиться, щоб захопити уяву гравців і насправді злетіти.

Apple ipadЗ 30000+ хітовими назвами від Маятник до Космічний туз і Секрет острова мавп: Спеціальне видання - не кажучи вже про безліч клонів, не пов’язаних із брендами, інді-самоцвітів та експериментів з доморощеними пивоварнями - в даний час в App Store не варто про це говорити. Користуватися зручним для користувача пристроєм керування сенсорним екраном iPhone / вітриною інтернет-магазину та одружувати їх із зручнішим обладнанням, яке здатне краще обробляти кулінарні функції обробки номерів та обробки 3D-графіки, може бути лише позитивним. І все-таки, як продемонстрував пристойний, але відносно слабкий нещодавній показ таких екскурсій, як Electronic Arts Need for Speed: Shift та Gameloft’s N.O.V.A., обидва очікували побачити покращені випуски (які можуть похвалитися кращими візуальними ефектами та мультисенсорним введенням) на iPad, будьмо чесними. Це не шанувальники штуковини Crysis 2 або Бог війни III найближчим часом будуть поспішати масово торгувати своїм ПК чи PlayStation 3.

Пропонуючи більше ігрових можливостей середнього класу, ніж будь-що інше (і, безумовно, результати перевершують середні смартфони та нетбуки), нас найбільше заінтригували такі функції, як бездротове широкосмугове підключення, гладкий світлодіодний 9,7-дюймовий сенсорний екран і загальна покращена продуктивність обробки. Області, де iPad пропонує негайний простір для вдосконалення, - це в іграх, де графіка, швидкість та загальний коефіцієнт вау є основними елементами, наприклад шутери від першої особи, гоночні ігри, рольові гравці та стратегічні назви в реальному часі. Надалі неважко зобразити версії Факели або Верховний головнокомандуючий розроблений спеціально для використання з планшетом iPad, допомагаючи підірвати контроль ПК над певними жанрами. Або, що стосується цього, великі соціальні або преміальні безкоштовні і MMO-ігри, які використовують найбільше переваг обладнання.

На щастя, самі розробники ігор, безумовно, раді запуску платформи, на що вказують такі, як Брайан Грінстоун від Pangea Software, який вітає рішення Apple забезпечити пристрій операційною системою iPhone (ОС). За його словами, це не просто означає, що вам не доведеться купувати десятки улюблених додатків та ігор знову і знову. Це також полегшує оновлення та перенесення декількох студій, чиї ігри розроблені на Mac, а потім візуально зменшені для роботи на менш потужному обладнанні iPhone. Таким чином, він не просто думає, що більший сенсорний екран iPad представляє дивовижний потенціал для розробників для інновацій у нових сферах гри. Він також вважає, що ігри для платформи "полетять" у порівнянні з iPhone, враховуючи його чудове апаратне забезпечення, і що новим командам розробників буде легко перейти прямо на сцену.

Apple iPad GamingОднак не всі є віруючими. "Я не думаю, що iPad матиме серйозний вплив на ігрову індустрію в короткостроковій перспективі, крім генерування великої кількості чорнила", - говорить аналітик Девід Коул з DFC Intelligence. " “Так, iPhone та iPod touch створили базу користувачів, яка починає виглядати переконливо. Однак iPad не доведений, і навіть якщо він має великий успіх, його загальний вплив буде не таким великим. Однак це показує, що Apple перебуває у цьому просторі як потенційний головний гравець, за яким слідкувати ».

Подібним чином, наш власний аналітик відеоігор Скотт Штайнберг вважає, що спочатку ми побачимо швидкоплинні зусилля у вигляді «трохи вдосконалених портів, конверсій з інших портативних ігрових платформ та безлічі незначних експериментів з обладнання ". Як і багато інших, він переконаний, що між часом, який знадобиться для створення такого дорогого пристрою для створення аудиторії, і нижчими ціновими точками, за якими будуть продаватися ігри для iPad (приблизно 9,99 доларів - не 60 доларів, як у більшості найменувань консольних приставок, тим самим скорочуючи потенційних прибутків), це перешкоджатиме великим видавцям справді займатися цілою свинею з точки зору розвитку ігор-блокбастерів. У тому ж напрямку, за його словами, "може пройти 18-24 місяці, перш ніж розробники ігор дійсно почнуть стикатися з обладнанням iPad і його потенціалом".

Але серед різних розробників традиційних ігор ми опитували, такі як Fallout 3 режисер Тодд Говард і Глисти виробник Мартін Браун, очікування були більш помірними. В основному очікується, що, хоча iPad запропонує чудовий ігровий досвід для iPhone, і все, що раніше бачили на планшетних ПК, в кінцевому рахунку переважатиме причина (і комерційні реалії). Переклад: Так, ви можете очікувати побачити ігрові пропозиції, які є більш рівними тим, що традиційно зарезервовані для ноутбуків, ніж портативні консолі, такі як DSi або PSP Go. Але як зараз, тоді як назви нарівні з Світ військового мистецтва це може бути можливість для пристрою (чорт візьми, навіть у тих, хто має покупки в грі, багатокористувацьку підтримку та соціальний компонент), ну ... Скажімо просто, ми не хотіли б рекламувати iPad Apple як готового скинути традиційні ігрові платформи або сподіватися на це публікувати віртуальні розваги, подібні Starcraft 2 і Сильний дощ, найближчим часом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found