Flash Forward: як відсутність спалаху iPad може спричинити катастрофу

Для iPad немає Flash

Коли Стів Джобс плюхнувся на ретельно поставлене крісло, щоб продемонструвати можливості веб-серфінгу веб-серфінгу нового iPad на Інтернеті, білий слон дуже швидко вийшов на сцену з ним. Велика частина сайту New York Times з’явилася у вигляді блакитної цегли, оштукатуреної знаками питання - знак, що користувачі iPhone відразу визнають заповнювачем зниклого Flash-вмісту.

Ой. IPad не підтримує один із найпотужніших та найпоширеніших форматів вмісту в Інтернеті.

Adobe-Flash-піктограмаНезважаючи на процесор швидкості 1 ГГц, який повинен легко запускати Flash-вміст - особливо з огляду на те, що багато смартфонів це вже можливо, - Apple навмисно вилучила формат, щоб зберегти свої схожі на програми можливості. Це означає, що ні У Філадельфії завжди сонячно від Hulu.com, немає потокових епізодів з Метлок від CBS.com жодних тирад від Еріка Картмана на SouthParkStudios.com та жодних веб-ігор на базі Flash для користувачів.

"Схоже, Apple продовжує вводити обмеження на свої пристрої, що обмежують як видавців вмісту, так і споживачів", - написав після оголошення Адріан Людвіг від Adobe. "Без підтримки Flash користувачі iPad не зможуть отримати доступ до всього спектра веб-вмісту, включаючи понад 70% ігор та 75% відео в Інтернеті".

Незважаючи на це, компанія усвідомлює потенційний ринок, на який їй навмисно заборонено, і намагалася увірватися. Після оголошення Adobe швидко заявила, що її Packager для програмного забезпечення iPhone дозволить розробникам Flash пересувати свої програми на iPad, перепакувавши їх як програми, так само, як це працює для iPhone. Це розумний спосіб вирішення проблеми, але оскільки розробники повинні взяти на себе ініціативу щодо створення порту - все ще не еквівалентно Flash на iPad.

галерея-програмне забезпечення-ibooks-20100127Скотт Олександр, старший редактор Playboy, вважає, що відсутність Flash буде основною перешкодою для iPad. "Однією з найбільших речей, на які розроблено цей пристрій, є перегляд Інтернету". він каже. “Ви постійно використовуєте Flash як користувач Інтернету. В Інтернеті виникають прогалини, коли ви намагаєтесь переглядати сторінки без нього ".

Окрім ігор та додатків, Алан Таким чином, генеральний директор видавництва FLYP, вважає, що відсутність Flash може також вплинути на репутацію iPad як електронного читача. "Завдання полягає не просто в тому, щоб зробити журнали та газети доступними на мобільних цифрових платформах з гідними екранами, а зробити їх вміст доступним у справжньому мультимедійному форматі", - сказав він. "Для цього потрібен Flash або щось подібне".

Незважаючи на те, що початкова хвиля усиновителів могла б поки що пропустити Flash, популярність формату постійно зростала - Стів Джобс навіть не міг уникнути його в своїй демонстрації - може зробити претензію Apple, що "Інтернет буде в вашому руки ”важкий продаж з часом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found