AT&T роками співпрацювала з АНБ, щоб допомогти шпигунству

відмивання дрібних грошей на підсилювачі У Майка Моцарта / Flickr Verizon нарешті є козир, який він може надійно зіграти проти головного суперника AT&T. Як би погано не сталося, принаймні Verizon не був тим, хто допомагав Агенції національної безпеки (АНБ) шпигувати за Інтернет-трафіком. Згідно з приголомшливо детальною новою доповіддю, спочатку опублікованою New York Times, нові документи урядового агентства показують, що AT&T лежить в ліжку з урядом США з 2003 року, формуючи відносини "з високою співпрацею", засновані на "надзвичайній готовності телекомунікаційного гіганта допомагати."

Згідно з останніми викриттями, AT&T дозволила АНБ отримати доступ до “мільярдів електронних листів”, а також “надала технічну допомогу”, що дозволило підслуховувальному агентству прослуховувати всю Інтернет-діяльність, що відбувалася в штаб-квартирі ООН, зручно Користувач AT&T (нагадати комусь скасувати цю підписку якомога швидше).

Ще більш занепокоєнням є очевидна пильність, з якою телекомунікаційна компанія допомагала уряду США у його починаннях. В одному із раніше секретних документів агентам АНБ слід нагадати про те, що вони сердечно ставляться до AT&T - "Це партнерство, а не договірні відносини", - йдеться у звіті.

Протягом 10 років між 2003 і 2013 рр. АНБ вдалося встановити те, що вони описали як "пряму" присутність у глобальній мережі, з доступом до близько 400 мільярдів записів метаданих в Інтернеті лише за перші кілька місяців, завдяки до AT&T. Щодня до штаб-квартири агентства у Форт-Міді, штат Меріленд, щодня надсилалося близько 1 мільйона електронних листів, а в 2011 році збільшення кількості методів спостереження АНБ призвело до придбання близько 1,1 мільярда внутрішніх записів дзвінків на мобільні телефони на день.

Програма з AT&T, яку NSA назвала Fairview, коштувала агентству 188 мільярдів доларів, що вдвічі перевищувало суму, витрачену на наступну найпотужнішу програму тієї ж мети. Хоча свисток Едварда Сноудена у 2013 році ускладнив визначення ступеня стосунків між лідером телекомунікацій та урядовим агентством сьогодні, всебічність їх партнерства, раніше невідомого громадськості, безумовно, підняла повсюди червоні прапори.

В інтерв'ю газеті Times речник AT&T Бред Бернс наполягав: "Ми не надаємо добровільно інформацію жодним слідчим органам, крім випадків, коли життя людини загрожує, а час є суттєвим". Він не надав жодних деталей, але, здається, важко уявити, що такі великі обсяги трафіку та даних усі безпосередньо та безпосередньо стосуються загрози людським життям.

За десятиліття документованої співпраці АНБ зібрала "величезні обсяги даних" (у тому числі в 2013 році 60 мільйонів електронних листів з іноземних до іноземних країн щодня), люб'язно надано AT&T. Тож якщо ви думаєте про зміну оператора, можливо, ви захочете взяти до уваги останній звіт Times, роблячи свій вибір.

Останні повідомлення