Snapchat представляє новий спосіб прив'язки за допомогою власних історій

Snapchat хоче допомогти вам зробити ваші історії трохи ексклюзивнішими. У вівторок платформа соціальних медіа представила "новий спосіб створення власних історій", який може обертатися навколо майже будь-чого. Тож, чи хочете ви зробити весілля, відпустку чи просто післяобідній час із друзями, створіть власну історію саме для тих, кого любите.

Новий формат Story призначений для того, щоб зробити обмін інформацією про певні події більш безпроблемним процесом. Починаючи з вівторка, користувачі iOS можуть створювати загальнодоступні історії з певними друзями. Просто натисніть піктограму «Створити історію» у верхньому правому куті екрана Історії, назвіть її, а потім запросіть людей, яких ви хочете взяти участь у вашій історії. Додаток автоматично створить геоблок з одним блоком навколо вашого поточного місцезнаходження,

Щоб створити власну історію, торкніться нової піктограми «Створити історію» у верхньому правому куті екрана Історії. Дайте своїй історії назву, а потім запросіть друзів, яких ви хочете взяти участь - незалежно від того, де в світі вони живуть. Ви можете вибрати геозону чи історію або тримати її відкритою - якщо ви виберете першу, лише ваші друзі (або друзі друзів) у радіусі одного блоку можуть внести свій внесок у вашу історію. Це може бути корисним для збору всіх дій, що відбуваються на певній події, наприклад, на дні народження.

Крім того, ви можете створити спеціальну історію, яка не має географічного огородження, в якій ви просто запрошуєте людей, яких ви хочете мати можливість переглянути та внести вміст. І не хвилюйтеся - ці групи можуть бути взаємовиключними (хоча це не обов’язково). Незважаючи на те, що ви можете створити до трьох власних історій самостійно, кількість учасників, в яких ви можете взяти участь, не обмежена.

Якщо протягом 24 годин ніхто не зробить внесок у власну історію, вона зникне, зберігаючи торговельну марку Snapchat. Тож якщо ви шукаєте нових способів поділитися своїм досвідом, власні історії можуть бути інструментом, на який ви так довго чекали.

Останні повідомлення