Чи може iPad Pro замінити ваш робочий стіл? Можливо, ні

Коли Стів Джобс анонсував iPad у 2010 році, він думав, що якщо планшет досяг успіху на ринку як «третьої категорії пристроїв», йому потрібно буде перевершити як ноутбук, так і смартфон при виконанні ключових завдань. Такі дії, як перегляд веб-сторінок, складання та перевірка електронної пошти, прослуховування музики та гра в ігри, повинні бути кращими на iPad, ніж на будь-якому іншому пристрої.

Минуло п’ять років, і, безсумнівно, iPad втратив частину свого престижу. Можливо, за винятком пристроїв Microsoft Surface Pro, обіцянка про те, що планшет може замінити ваш робочий стіл як пристрій для створення, на відміну від існуючих виключно для споживання, виявилася бажаною ідеєю. На додачу до цього, є мало причин для того, щоб люди щорічно оновлювали свої планшети, незважаючи на річний цикл продуктів.

Для боротьби зі стагнацією ринку Apple задумала iPad Pro як удар у лінійці Surface Pro, що працює під керуванням Windows 10, а також як засіб протистояння безглуздості. Коли Філ Шиллер вийшов на сцену на продуктовому заході компанії в Купертіно, який відбувся на початку цього місяця, стало ясно, що метою Apple для iPad вже не є "продукт третьої категорії", який співіснує поряд з вашими iPhone і MacBook.

Тепер, використовуючи iPad Pro як автомобіль, Apple хоче повністю замінити ваш робочий стіл.

Продуктивність настільного класу, програмне забезпечення мобільного класу

Слід визнати, що, незважаючи на мою майбутню критику щодо пристрою, iPad Pro виглядає багатообіцяючим. Він може похвалитися динамічною звуковою системою з чотирма динаміками, одним з найкрасивіших дисплеїв на ринку, і Apple нарешті закриває різницю в швидкості процесора між iPad і деякими пропозиціями Macbook початкового рівня. На папері iPad Pro пропонує до столу все, що потрібно для заміни ноутбука.

Але як щодо iOS?

Існує багато найнеобхіднішого, що iOS з якихось причин все ще опускає.

Як платформа, iOS протягом багатьох років значно розширилася. Як ми дізналися з основного доповіді, перші користувачі iPad Pro незабаром зможуть редагувати до трьох одночасних потоків 4K-відео в iMovie. Подібним чином, професіонали-редактори зможуть орієнтуватися в дизайні AutoCAD на дотик завдяки «графічному процесору консольного класу».

Але хоча iOS набагато більше можеце зараз, є багато найнеобхіднішого, що iOS з якихось причин все ще опускає. Наприклад, хоча ви можете редагувати відео у форматі 4K у iMovie, редагування відео на сенсорному екрані, як і очікується, громіздке завдання. Не кажучи вже про те, що більшість режисерів - навіть любителів - не працюють в iMovie. На iPad немає Final Cut або Premiere Pro. За допомогою iPad Pro Apple відвернула увагу, а не інструмент. Це програма, яка нібито розроблена для художників, але без усього стандартного програмного забезпечення, яке використовують творчі люди.

Інструмент художника, який не був

Незважаючи на те, що багато хто з мого каналу Twitter стверджують інакше, моя початкова реакція на Яблучний олівець була якоюсь подібною на тему: «Боже мій. Це може повністю змінити дизайнерський простір ". Потім я побачив демонстраційну версію Adobe і зрозумів, як і багато інших версій iPad, що це було занадто добре, щоб бути правдою. Розумієте, навряд чи було щось унікальне в олівці Apple. Насправді, FiftyThree вже кілька років виробляє подібний продукт, який носить таку саму назву.

Мій інтерес до Apple Pencil викликав не обов’язково сміливість ідеї, а моє сприйняття того, що Apple нарешті охопила свого найзапеклішого фанату, з перших рук: дизайнера. В такому випадку доцільно очікувати програмне забезпечення, яке доповнює апаратне забезпечення. Зрештою, це, як правило, одна з найбільш захоплюючих частин про Apple.

Apple Pencil - Can iPad Pro

На жаль, те, що ми побачили, - це не що інше, як розібрані програми, специфічні для iOS, які бліднуть у порівнянні зі своїми робочими еквівалентами, дуже невтішний поворот подій для тих, хто сподівається нарешті отримати повний пакет Adobe Creative Cloud.

Apple могла вбити Wacom одним повідомленням. На жаль, або, можливо, на щастя у випадку Wacom, це лише завадило власному нововведенню в цьому процесі.

Інвестування в кращу периферію

З певної вишуканої хореографічної телевізійної реклами ви можете згадати, що коли Microsoft спочатку представила Surface Pro, однією з основних привабливостей була його клавіатура Type / Touch Cover. Його клавіатура була надзвичайно портативною, що дозволяло користувачам в будь-який момент вмикати та вимикати аксесуар. За допомогою смарт-клавіатури для iPad Pro Apple намагається відтворити новинку того, що Microsoft представила за два роки тому.

Для тих, хто очікує, що Apple створить еквівалент Surface, iPad Pro, на жаль, не такий продукт.

Перші враження від смарт-клавіатури свідчать про те, що вона схожа на клавіатуру Surface Pro Cover, але насправді вона виготовлена ​​з м’якого тканинного матеріалу, що створює штучне відчуття під час набору тексту. Мало того, але вбудований стенд Surface Pro 3 демонструє рівень регульованості, що значно перевершує рівень iPad Pro. Хоча смарт-клавіатура і подвоюється як Smart Cover, як ми вже бачили з iPad Air, враження, що це не таквідчувати як клавіатура, яку ви використовували б на Mac, майже заперечує той факт, що вона повнорозмірна.

Однак найбільш тривожним є те, що миші в полі зору немає. Немає трекпада, немає підтримки Magic Mouse, немає нічого. Для тих, хто очікує, що Apple створить еквівалент Surface, iPad Pro, на жаль, не такий продукт. Здебільшого це просто більш здібний iPad з більшим дисплеєм.

IPad iDeal

Таким чином, ми залишили роздуми над тим, що могли б мати, а не про те, що Apple вирішила виставити в ту незабутню середу вранці. Розкриття iPad Pro розчарувало хоча б тому, що пристрій залишається неправильним. Це не iPad, який перетворить професіоналів, що володіють Macbook, виключно на обчислення планшетів. Якби коли-небудь існував шанс Apple викрасти навіть нескінченно малу аудиторію Microsoft від Surface, це було б не через iPad Pro першого покоління.

Знімок екрану 23.09.2015 о 19.15.44

12,9-дюймовий iPad Pro, хоча і має обмежені можливості багатозадачності, може одночасно запускати лише два додатки. Те, що я зробив під час написання цього твору, неможливо на iPad Pro. На моєму робочому столі, як ви бачите вище, є набагато більше відкритих програм, ніж iOS може обробити.

Навіть гігантський iPad із 4 Гб оперативної пам’яті та оптимізованою для мобільних пристроїв ОС просто не здатний досягти цього прямо зараз. Звичайно, iOS стане лише потужнішою, оскільки я впевнений, що апаратне забезпечення буде у неминучих майбутніх ітераціях iPad Pro. Але станом на цей момент, при незначній різниці у вартості, я можу одночасно управляти мільйоном вікон з точністю повнорозмірної миші та клавіатури на своєму MacBook, які навіть можуть виводитися на 32-дюймовий монітор.

Я можу використовувати PhotoShop CC належним чином, а не якийсь суворий удар. Я можу редагувати відео у Final Cut Pro X за допомогою достатньо знайомих мені інструментів. І весь час я можу неробоче спирати руку на мишку - бо ніхто не хоче сидіти за столом, постійно рухаючи рукою, коли вони відводять пальцем по екрану комп’ютера.

IPad Pro - це не загибель робочого столу. У кращому випадку це супутній пристрій, точний недолік iPad Air 2 і кожного іншого iPad до нього.

Тепер, якщо це може подвійне завантаження OS X? Ну, це вже зовсім інша історія.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found