Посібник з покупки телевізора та домашнього кінотеатру

Best Buy TV Display

Як би я не хотів забути, я провів кілька років, що працювали на роботу в мережі споживчої електроніки, яка залишиться безіменною (підказка: це була Best Buy). Я хотів би подумати, що за час своєї кар’єри я навчився неабиякої суми, а далі проробив надзвичайно гарну роботу, спрямувавши людей до ряду гаджетів та екранів, які, з’єднавшись між собою, зможуть задовольнити цих споживачів. серія кольорів і гудінь, які випромінюватимуться зсередини. Я, звичайно, кажу про святий Грааль вітальні: домашній театр.

Я зараз тут, щоб передати вам ці знання. Незважаючи на те, що багато чого змінилося з тих пір, як я барукав мізерні зміни, роблячи вигляд, що я насправді люблю розмовляти з незнайомцями, багато основних орендарів все ще відповідають дійсності. Подумайте про це як про посібник із виживання; Ви захочете провести власне дослідження та задати власні запитання, але далі йдеться про дуже важливі міркування та моменти розуміння. Коли ви закінчите читати це, ви вже краще зрозумієте, на що слід звернути увагу, роблячи покупки; принаймні, ви зрозумієте, що означає "коефіцієнт контрастності".

Не звертайте уваги на коефіцієнт контрастності

Оскільки я просто пообіцяв, що поясню це, коефіцієнт контрастності - це різниця між найяскравішим телевізором і найтемнішим. Якщо ви на мить згадаєте свій природничий клас середньої школи, білий і чорний знаходяться на протилежних кінцях колірного спектру. Коефіцієнт контрастності телевізора - це вимірювання коефіцієнта яскравості між ними. Простіше кажучи, чим більше число, тим глибшим і реалістичнішим має бути зображення телевізора. Набори із вищим коефіцієнтом контрастності, як правило, можуть створювати більше кольорів і більш точні кольори. Ви побачите коефіцієнт контрастності, оштукатурений по всіх специфікаціях телевізора (зазвичай пишеться як 1: X). Проблема в тому, що немає стандартизованого вимірювання коефіцієнта контрастності.

Коефіцієнт контрастності курсу домашнього кінотеатру

На жаль, кожен виробник має різні стандарти вимірювань. Наприклад, Samsung досить відомий тим, що має неймовірно перераховані коефіцієнти контрастності. Ви справді не можете порівняти коефіцієнт контрастності, скажімо, Sony і Sharp. Однак коефіцієнт контрастності все ще корисний при порівнянні в межах окремої марки. Отже, якщо ви звузили пошуки до двох Samsung, ви можете принаймні подивитися коефіцієнт контрастності, щоб побачити, який з них вищий, і зібрати принаймні деякі інформація з цього.

Шукайте набір, який відображає траву, яка більш-менш схожа на те, що у вас є на задньому дворі.

Зараз, хоча коефіцієнт контрастності - це, по суті, математична зміїна олія, якою користується кожен виробник, у мене є якийсь “обман”, якщо ви робите покупки в магазині. Існує три досить простих орієнтири, щоб визначити, чи має телевізор відносно високий коефіцієнт контрастності і може правильно відображати кольори. Перший - це відтінки шкіри. Телевізори з нижчим коефіцієнтом контрастності, як правило, відображають тони шкіри занадто червоними (люди на екрані виглядають неприродно рум'яними або вигорілими від сонця), або занадто синіми (у цьому випадку вони виглядають невтішно блідими). Інший справжній простий орієнтир - це трава. Я можу майже гарантувати, що незалежно від того, в якому магазині ви знаходитесь, в якийсь момент демонстраційна котушка покаже хоча б один спортивний кліп. Шукайте набір, який відображає траву, яка більш-менш схожа на те, що у вас є на задньому дворі. Деякі набори можуть мати тенденцію "вискакувати" на вас із травою, яка виглядає занадто зеленою, щоб бути вірною життю. Це тому, що це так. Хоча це може привернути вашу увагу в магазині (див. Мій другий пункт нижче), в кінці дня ви хочете, щоб телевізор відображався максимально вірно до життя. Останнє - чорний колір. Чорний колір є найскладнішим кольором для відображення набору. Шукайте точки в демонстраційній котушці, де вони грають нічну або темно освітлену сцену, або навіть кліп, де хтось одягнений у темний костюм чи предмет одягу. Робіть порівняння між наборами, поки ці речі є на екрані; можливо, один комплект показує більше деталей у цьому чорному костюмі, або ви можете побачити більше того, що відбувається в нічній сцені. Чим більше деталей у цих ситуаціях, тим краще.

Параметри телевізора за замовчуванням жахливі

Виробник телебачення усвідомлює, що, що стосується роздрібних дисплеїв, вони, як правило, відображаються на гігантській стіні поруч із усіма їх конкурентами. Намагаючись привернути вашу увагу, вони прокрутили всі налаштування: яскравість, контрастність, як ви їх називаєте (на думку спадає фраза "молі до полум'я"). Підбираючи ці налаштування, як правило, повністю змиваються деталі та баланс кольорів. Якщо у вас є кілька телевізорів, які вас цікавлять, попросіть побачити їх у "стандартних" налаштуваннях (або еквіваленті виробника). Це дасть вам набагато краще відчуття можливостей телевізора та дисплея. Якщо поруч нікого немає, не вважайте себе надто винним, коли самостійно перемикаєте налаштування телевізорів; більшість наборів дисплея запрограмовані на повернення до стандартних налаштувань кожні півгодини.

Кабелі HDMI не мають значення, крім випадків, коли вони мають значення

Кабель HDMI для домашнього кінотеатруЯ не збираюся сидіти тут і розбивати переваги належного екранування та сприятливі властивості міді проти срібла та золота. Я впевнений, ви чули, що для звичайного домашнього кінотеатру кабель HDMI, який ви купуєте, не має значення. У дуже загальному сенсі, з практичної точки зору для пересічної людини, я збираюся погодитися з цим твердженням. Причиною є те, що, на відміну від тих старих аналогових червоно-жовто-білих композитних кабелів, які ви використовували для прокладання від DVD-програвача до телевізора, HDMI є цифровим, і в більшості випадків це єдиний кабель, який ви будете використовувати для виготовлення ваші високоякісні зв’язки. Цифрові з’єднання працюють або ні - або ви отримуєте зображення та аудіо, або ні. Для більшості людей це означає, що незалежно від того, купують вони кабель за 5 доларів США або кабель HDMI за 100 доларів, вони не побачать великого стрибка якості зображення. Ось головна проблема: я можу лише гарантувати вам, що кабель за 5 доларів обірветься на вас. Вони погано складені з неякісними матеріалами, і я бачив, як такі кабелі ламаються буквально за кілька секунд після відкриття. Це кінець світу? Абсолютно не. Але для деяких людей (особливо якщо ви хочете приховати свої зв’язки за стіною або навіть якщо ви просто хтось, хто боїться того, щоб вклинитися за своїм розважальним центром і возитись із зв’язками), це може коштувати додаткових 40 доларів для більш надійного кабелю від виробника, якого ви знайомі. Очевидно, точки зору кожного в цьому питанні будуть різними, але в кінці дня ви отримуєте те, за що платите.

Припиніть читати Звіти споживачів

Я не стукаю їхніх експертів чи їх веб-сайт, але я бачив, як занадто багато людей заходить до магазину з щоквартальним журналом Consumer Reports, підкладеним під руку. Питання, яке я беру з ними, полягає в тому, що вони, як правило, застаріли на момент виходу на газетні кіоски. Я бачив багато моделей, які важко дістати, якщо не відмовитись від них, включивши їх до списку "найкращих споживачів". Крім того, вони базують багато своїх рейтингів, опитуючи середнього споживача на їх досвіді, що теоретично звучить чудово. Однак це люди, які мають стільки знань та досвіду, скільки і ви в цій галузі. Якщо ви купуєте журнал Consumer Reports, можливо, це пов’язано з тим, що ви не довіряєте собі самостійно підібрати потрібний набір. Якщо це так, чому б ви довіряли тисячам із вас за дев'ять місяців минулого? Наполегливо рекомендую використовувати Інтернет для дослідження. Ви можете гарантувати, що оновлена ​​та написана професіоналами. Насправді, існує веб-сайт Digital Trends, який, на мою думку, досить хороший.

Не встановлюйте телевізор на стіні на вісім футів над землею і не купуйте занадто великий чи занадто малий

Сучасні тонкі, легкі набори дозволяють набагато більшу гнучкість щодо розміщення, і навіть більші екрани не повинні домінувати в кімнаті. Настінне кріплення стало неймовірно популярним, і з поважної причини: зроблено належним чином, воно може створити мінімалістський центр для домашнього кінотеатру без дроту. З огляду на це, люди мають тенденцію робити свої набори занадто високими. Майте на увазі, що ваш телевізор все одно повинен сидіти з центром на рівні очей залежно від того, де ви в першу чергу сидите під час перегляду. Занадто високе кріплення змушує вас підняти шию і може спричинити незручний досвід перегляду. В ідеалі ваш досвід перегляду телевізора повинен бути повністю пасивним.

Аварійний курс домашнього кінотеатру високий телевізор

Ось чому існує таке поняття, як занадто великий або замалий набір для простору. Існує кілька алгоритмів для визначення розміру екрана в залежності від відстані огляду. Хорошим загальним правилом є те, що ти (очевидно) не хочеш, щоб твій набір був настільки маленьким, що ти мусиш коситись, щоб розбирати деталі, але ти також (менш очевидно) не хочеш його настільки великим, що тобі доведеться активно рухати очима, щоб стежити за зображеннями навколо екрану. Знову ж таки, ви повинні мати можливість сидіти і поєднуватися з диваном і пасивно брати все на екран. У цьому краса телебачення, люди.

Не бійтеся вкладати гроші у свою аудіоапаратуру

Люди мають тенденцію вкладати більшість своїх інвестицій у домашній кінотеатр на телебачення, що зрозуміло - це фокусна точка. Але ці новіші, тонші набори постачаються з меншими, тоншими динаміками: ви просто не отримаєте чудового звуку з крихітних тонких динаміків. Звукові панелі можуть бути хорошим варіантом, але ви не можете очікувати чудового звуку від більшості звукових панелей у 300 доларів. Не скупіться. Крім того, ви зазвичай зможете знайти домашній кінотеатр у наборах для коробки (фасовані приймачі та установки 2.1 або 5.1) приблизно за таку ж ціну, як і пристойна звукова панель. Я хочу наголосити на тому, що ви можете розглядати звукову програму як інвестицію, тоді як телевізор застаріє через рік. Хороший оратор 30 років тому і сьогодні звучить як хороший оратор. Аудіотехніка не змінюється та розвивається так швидко, як це робить телевізійний ринок. Оновлення аудіообладнання стає набагато менш болісним, коли ви знаєте, що можете мати його на довгі роки.

Довіряйте своїм кишкам

Очі і вуха гарні і неповторні, як сніжинки. Кожен має різні кольорові переваги і по-різному інтерпретувати звук. Не забувайте про це, коли ви стоїте перед переважною стіною телевізорів або порівнюєте два динаміки. Зрештою, незалежно від оглядів, технічних характеристик чи цінників, ви хочете піти з тим, до чого ви природно тяжієте. Я щиро сподіваюся, що це допоможе вам при будівництві домашнього кінотеатру, але зрештою, це ваш гаманець і ваша вітальня. Іди кишечником.

Останні повідомлення