Майже 9 з 10 користувачів Facebook ведуть свої колишні записи

Перегляд у Facebook

Згідно з дослідженням, проведеним студентом Західного університету, який закінчує кандидатську дисертацію, приблизно 88 відсотків користувачів Facebook, які пережили розрив стосунків за останні дванадцять місяців, використовують соціальну мережу, щоб стежити за своїм колишнім хлопцем чи колишньою дівчиною . Вероніка Лукач, студентка, яка проводила дослідження, хотіла побачити, як страждання, спричинені закінченням стосунків, пов'язані з використанням Facebook. Випробовувані заповнювали опитування, відповідаючи на запитання про використання Facebook після розпаду, і Lukacs також проводив інтерв'ю з респондентами.

розрив facebookНа запитання про результати дослідження, яке називалося "Це ускладнено: романтичні розриви та їх наслідки у Facebook", Лукач заявив "Я виявив, що незалежно від того, постійно ви були у Facebook чи ні, рівень вашого лиха змінювався залежно від того, скільки стеження ви робили (після розриву).”

Вона продовжилаЧим більше було нагляду, тим більше було лиха, але важко сказати, чому. Спостереження робить вас більш засмученими, чи ви переживаєте, тому ви більше стежите? Я гадаю, що це трохи і того, і іншого.

Безумовно збільшуючи загальний коефіцієнт жахливості, сімдесят відсотків респондентів визнали, що користуються профілем спільного друга у Facebook, щоб шпигувати за своїм колишнім. Цей метод переслідування, ймовірно, застосовується після того, як один учасник стосунків видаляє іншого зі списку своїх друзів. Однак обидва учасники стосунків все ще можуть бачити вподобання та коментарі в профілях спільних друзів. Для підвищення приватності Facebook також пропонує можливість заблокувати іншого користувача у всьому його профілі Facebook. Ця дія приховає всі взаємодії Facebook від кожної людини у всіх профілях спільних друзів, і жодна із сторін не відображатиметься в пошуку Facebook. Єдиним застереженням щодо цього методу блокування профілю є те, що колишній все одно з’являтиметься на фотографіях із спільними друзями, за умови, що вони не позначені тегами при розміщенні на Facebook.

Надмірно прив'язана дівчинаНавіть гірше, ніж переслідування з профілю друга, кілька респондентів зізналися, що увійшли в систему як їх колишній, використовуючи раніше відомий пароль. Найчастіше респонденти переглядали повідомлення Facebook для отримання інформації про нові стосунки, а також про інші взаємодії.

Більше половини респондентів визнали, що вони заздрили новій фотографії, опублікованій колишнім, і приблизно третина респондентів намагалися опублікувати фотографії, які могли б заздрити їх колишньому. Крім того, близько третини користувачів Facebook використовували оновлення статусу Facebook, щоб опублікувати "текст пісні або цитату", що описує їх колишнього. На диво, майже 50 відсотків респондентів все ще дружили зі своїм колишнім у соціальній мережі.

Близько 75 відсотків респондентів намагалися дізнатись більше інформації про нову людину, з якою колишній чоловік зустрічається, відвідавши профіль цієї людини у Facebook. Однак навряд чи вони зможуть побачити більшу частину профілю, якщо не дружили з цією людиною. Крім того, близько 64 відсотків респондентів використовували Facebook для читання старої кореспонденції, наприклад коментарів та повідомлень, щоб проаналізувати, що пішло не так у стосунках.

На запитання щодо запобігання такому поводженню, Лукач сказав:Видалення видавалося дуже ефективним, але це залежить від тяжкості вашої повзучої поведінки. Деякі люди є активними розпушувачами Facebook і шукають інформацію, тоді як на інших впливає те, що з’являється в їхній стрічці новин.”

Останні повідомлення