Власники Apple iPhone 4: Ось як отримати ваш розрахунок «Antennagate» на суму 15 доларів США

“Antennagate” нарешті завершується. А зараз настав час пожинати плоди. Після врегулювання колективного позову проти Apple за широко відомі проблеми з прийомом iPhone 4, з’явився новий веб-сайт, де оригінальні власники iPhone 4 можуть вимагати 15 доларів, що мають на них право в цьому поселенні. Замість того, щоб змушувати вас продирати весь сайт, ми підсумували найбільш важливі фрагменти нижче:

Чи маю я право?

Згідно з інформаційним сайтом iPhone4Settlement.com, ті, хто відповідає всім наступним кваліфікаціям, можуть отримати 15 доларів США:

а) Досвідчені проблеми з прийомом

б) Ми не змогли повернути ваш iPhone 4, якщо він вам нічого не коштує

в) Не бажали використовувати футляр або бампер для вашого телефону (що вирішує проблему)

г) Спробували виконати необхідні кроки з усунення несправностей або не пробували їх, оскільки ви продали свій iPhone 4

Крім того, ви повинні бути резидентом США та бути первинним власником пристрою. (Можливо, ви продали свій iPhone 4, але ви не відповідаєте вимогам, якщо придбали телефон уживаним.) І ви повинні придбати свій iPhone 4 до 17 лютого 2012 року.

Подання вашої форми претензії

Далі вам потрібно буде заповнити форму претензії та подати її. Форма - це файл PDF, який ви можете налаштувати тут. Після того, як ви це зробите, вам буде надіслано вашу форму претензії, яку ви повинні роздрукувати.

Після заповнення форми ви можете відсканувати її та завантажити сюди або надіслати електронною поштою на адресу: [email protected]. Якщо з якихось божевільних причин ви віддаєте перевагу пошті у формі заяви, ви повинні надіслати її на адресу

Адміністратор позовних вимог Apple iPhone 4

П.О. Графа 43062

Провіденс, Р.І.

02940-3062

Пам’ятайте: Ви повинні точно та повністю заповнити свою претензію, інакше вона може бути відхилена, і ви можете пропустити.

Що робити, якщо я не хочу нічого спільного з цим робити?

Ви маєте право виключити себе з поселення, і можете офіційно зробити це, надіславши лист, в якому зазначається, що ви хочете бути виключеним, разом із своїм ім’ям, адресою, номером телефону та серійним номером вашого телефону, щоб:

Роббінс Геллер Рудман і ТОО Доуд

Зауваження: Рік Нельсон, відносини з членами класу

655 West Broadway, Suite 1900

Сан-Дієго, Каліфорнія 92101

Дати, які потрібно пам’ятати

Усі форми претензій повинні бути подані в електронному вигляді (через веб-сайт або електронну пошту) або надіслані поштовим штампом 28 серпня 2012 р. Якщо ви хочете взагалі виїхати з населеного пункту, вам слід надіслати свій лист до 15 червня 2012 р. Заключне слухання у справі заплановано на 13 липня 2012 р, протягом якого часу головуючий вирішить, чи затверджувати мирову угоду.

Хочете замість цього бампер?

Хоча завжди приємно отримати кілька додаткових доларів, кращим варіантом для багатьох людей може бути просто отримання чохла-бампера від Apple. Для цього потрібно або зв’язатися з Apple Care, або відвідати Apple Store.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found