Ось як видалити "Пісні невинності" з iTunes

Як видалити u2 пісні невинностіКоли Apple представила свої нові iPhone 6, 6 Plus та Apple Watch, вона також завершила угоду безкоштовним абсолютно новим альбомом для всіх користувачів iTunes по всьому світу. "Пісні про невинність" U2, в яких взяв участь ірландський фронтмен Боно, був подарований усім власникам iPod та iPhone по ефіру на їхні пристрої. Однак не всі хочуть новий альбом U2. Ось як це можна позбутися з вашої бібліотеки iTunes та списку придбаних товарів iTunes.

Після негативної реакції у соціальних мережах на надсилання кожному музичного альбому, який вони можуть або не хочуть, Apple підготувала веб-сторінку для користувачів, щоб продовжити та видалити безкоштовний альбом U2 "Пісні про невинність" зі списку Придбаних iTunes. Для цього:

  1. Відвідайте //itunes.com/soi-remove.
  2. Натисніть кнопку “Видалити альбом” внизу сторінки.
  3. Увійдіть, використовуючи свій Apple ID та пароль.

Після входу в систему ви отримаєте підтвердження того, що ваша копія “Songs of Innocence” була вилучена зі списку придбаних iTunes. Щойно ви це зробите, вам все одно доведеться видалити його з бібліотеки iPod та iTunes вручну, щоб закінчити роботу.

Якщо у вас є думка щодо нового альбому U2, ви все ще можете завантажити його безкоштовно з магазину iTunes до 13 жовтня. Однак після 13 жовтня “Пісні невинності” з’явиться в магазині iTunes Store, і ви отримаєте заплатити за це самостійно. Незалежно від того, що вам справді не подобається новий альбом, або не подобається, коли Apple змушує вас отримувати новий музичний альбом, тепер ви можете принаймні перестати бачити його на своїх пристроях та в бібліотеці iTunes.

Поки що ні слова про те, як Тім Кук або Боно ставляться до всієї ненависті до U2.

Останні повідомлення