Lyft розкриває, як має намір допомогти у випадку великої катастрофи

Стихійні лиха, такі як землетруси та повені, можуть вивести сусідні дорожні мережі, але якщо вони залишаться у використанні за таких сценаріїв, Lyft заявляє, що хоче використовувати свою службу їзди на колесах, щоб допомогти в допомозі.

У середу компанія опублікувала детальну інформацію про свою програму допомоги в стихійних лихах, головна мета якої - "зробити транспорт максимально простим для тих, хто цього потребує".

Частина програми City Works, спрямованої на поліпшення якості життя в міських районах, зусилля Lyft щодо ліквідації наслідків катастрофи включатиме транспортування людей до притулків та інших районів притулку.

Безкоштовні поїздки на транспортних засобах Lyft можна попросити, використовуючи так звані "коди їзди", якими будуть користуватися некомерційні організації, місцеві новинні організації та на сторінках Lyft у Facebook та Instagram. Lyft повідомив, що його оновлення та коди їзди також будуть розміщені у Центрі реагування на кризи Facebook.

Компанія додала, що там, де безкоштовні прогулянки недоступні, "вона прагне забезпечити доступність поїздок під час катастрофи, щоб забезпечити людям можливість дістатися туди, де їм потрібно бути".

Там, де це можливо, і, якщо закличуть, Lyft заявляє, що він також буде їздити першим реагуючим та волонтерам, які безпосередньо займаються катастрофою.

Звичайно, він не може загрожувати жодному своєму водієві - чи тим, хто потребує допомоги, - під час їзди, тому Lyft каже, що коли трапиться катастрофа, він буде тісно співпрацювати з місцевими чиновниками, щоб дізнатися, куди він може піти і саме те, чим він може допомогти. З катастрофами, які можна певною мірою передбачити, такими як урагани, вона почне допомагати в таких справах, як евакуація напередодні події.

Lyft заявив, що до тих пір, поки дозволять обставини, він буде використовувати свої соціальні канали для спрямування людей у ​​зонах катастрофи на інші корисні послуги, такі як програма "Відкриті будинки" Airbnb та згаданий вище Центр реагування на кризи у Facebook.

Обидві ці послуги вже довели свою цінність під час катастрофічних подій, тому багато людей також вітатимуть зусилля Lyft вийти на тарілку.

Наприклад, Airbnb допомагав організовувати безкоштовне житло для тих, хто змушений евакуювати свої будинки в Каролінах напередодні урагану Флоренція, і знову допомагав під час стихійних пожеж, які вразили Каліфорнію того ж року.

Останні повідомлення