Facebook Nabs Talent Behind Eyegroove Video App

прокат фейсбук очейОстанній викуп Facebook вказує на те, що він хоче додати трохи музики до ваших відео та селфі. Як показало стартап на своєму веб-сайті, соціальна мережа зайняла невелику команду, яка стоїть за додатком для відео Eyegroove.

"Ми раді… [до] ... приєднатися до Facebook, щоб працювати над новим досвідом для людей для створення, обміну та підключення", - йдеться у повідомленні генерального директора Eyegroove Скотта Сніббе. Додаток вимикається в результаті придбання-найму.

Eyegroove спробував скористатися тенденцією музичних відеороликів, що синхронізуються з губами, які сприйняли Інтернет (і телебачення). Snibbe - медіа-виконавець, відповідальний за додаток Bjork's Biophilia (пізніше придбаний MOMA) - задумав Eyegroove як "Instagram для інтерактивної музики".

Додаток Eyegroove вимкнено Додаток Eyegroove вимкнено

Сама програма пропонувала фільтри в стилі Instagram, які можна було б накласти поверх 19-секундних відео, які користувачі могли створювати. Найбільшим фактором його продажу була інтеграція із SoundCloud, що дозволило користувачам створювати власні музичні відеокліпи для будь-якої з композицій у службі потокового передавання музики. Додаток не вдалося запустити через жорстку конкуренцію з боку таких, як Musical.ly та Flipagram (обидва з яких сильні підлітки).

Сніббе і більшість команди Eyegroove тепер приєднаються до Facebook, хоча, як повідомляється, соціальна мережа не зацікавлена ​​в технологіях та IP компанії, повідомляє TechCrunch.

Facebook переливає свої ресурси у відео, що, на його думку, є майбутнім своєї платформи. Окрім Facebook Live, він також почав розгортати інтеграцію з MSQRD, програмою для відеофільтрів, яку нещодавно придбав.

У червні Facebook запустив свою функцію кулірування слайд-шоу. Раніше соціальна мережа підтвердила Digital Trends, що тестувала слайд-шоу на реальних треках (джерела з архівів Warner Music) в Австралії. Чи буде доручено команді Eyegroove забезпечити ще більшу інтеграцію музики до відео у Facebook? Час покаже.

Останні повідомлення