Популярні хештеги в Instagram на кожен день тижня

Погодьмося, люди не хочуть жодного приводу фотографувати себе. Незалежно від того, чи це відфільтрована фотографія пари у відпустці, чи відверта жага лайків - це селфі, Instagram - ідеальна платформа для участі в цій незручній, хоча і всюдисущій поведінці. Звичайно, вам не потрібно робити селфі - їжа, латте-арт і коти - також прийнятні теми. Що б ви не знімали, хештеги Instagram можуть допомогти залучити більше фоловерів і збільшити шанси на наступний, випускаючий ендорфін лайк, а дотримання суворого режиму популярних щоденних хештегов буде тримати вас на ногах і забезпечити, щоб ваші публікації залишались актуальними у стрічках ваших фоловерів. .

Навіть найзеленіші користувачі Instagram знають про #ThrowbackThursday, але як щодо #WineWedesday чи #FashionFriday? Ось декілька хештегов для кожного дня тижня, про які ви, можливо, ще не знаєте. (А якщо ви вже загубилися, спочатку прочитайте повне керівництво по хештегам.)

Понеділок

За винятком рідкісних випадків, коли державне свято починається з робочого тижня, більшість людей боїться самого звучання "понеділка". Понеділки - справжній облом і # ПонеділокБлюзи це ідеальний хештег, щоб висловити наше справжнє горе і повне розчарування. На момент написання цієї статті в Instagram є понад 2,2 мільйона публікацій із тегом, тож перейдіть до знімання цих селфі-кабінок та повсякденних панорам руху транспорту в години пік.

Якщо ви віддаєте перевагу більш оптимістичному підходу до своїх публікацій в Instagram, ви можете продовжити і використовувати# Понеділокмотивація, з понад 13 мільйонами постів, або# МотиваціяПонеділок, і накладіть свою улюблену цитату на захід сонця Таїтану. Іноді ця мотивація може бути навіть у формі музики. Якщо це так, ви можете вбити два хештеги одночасно, включивши# МузикаПонеділок із фотографією вашого улюбленого альбому.

Тим не менш, #ManCrushMonday також є одним з найпопулярніших хештегів в Інтернеті. Люди відвідують Instagram в понеділок, щоб опублікувати все, від своїх улюблених знімків Бібера та Гослінга до фотографій себе чи своїх собак-самців. Інші популярні хештеги включають #manicmonday, або, якщо випадок з понеділками забирає всю вашу творчість, просто # Понеділок, який налічує понад 39,9 мільйона постів.

Вівторок

Якщо ви віддаєте перевагу піти більш позитивним, надихаючим шляхом, відвідайте # ТрансформаціяВівторок, який дозволяє побачити прогрес людей, які працюють над досягненням своїх фітнес-цілей. Завантажений фотографіями до і після, цей допоможе надихнути вас рухатися вперед - або, принаймні, надихне вас інвестувати у фотографічне освітлення та вдосконалити свої навички зйомки портретів.

До другого дня тижня ви, мабуть, думаєте побути деінде, крім того, де перебуваєте. Можливо, саме тому понад 250 000 публікацій позначили свої фотографії# ПодорожВівторок, що викликає відчуття жадібності до мандрів та прагнення до місцевості, яка знаходиться далеко від вашої кабінки.

У вас є улюблена техніка? Якщо так, поділіться своїм найкращим знімком гаджета поряд із#TechTuesdayхештег. Поки ви це робите, чому б не задати питання, пов’язане з технікою, і не кинути його#TipTuesday. Зрештою, у всіх нас є невеликі шматочки інформації, якими можна поділитися з нашими послідовниками.

Понад 181 000 інстаграмерів також використовували #TakeMeBackTuesday, що дозволяє нам шукати розради в наших взаємних скорботах за минулих днів, і# ВівторокBoozeday, що свідчить про те, що вечірки не зарезервовані виключно на вихідні. Інші хеш-теги крана на другий день робочого тижня включають #tuesday подумки і #tuesdaymotivation.

Середа

Нарешті, це середа, а це означає, що ми набагато ближче до вихідних. Тепер, коли ми дійшли до вершини гори, звідси все вниз і # Горбистий день зазвичай є досить оптимістичним хештегом для інстаграмерів, які хотіли б висловити своє явне ликування, протримавшись у першій половині тижня. Подібно до #ManCrushMonday, #WomenCrushWedesday також є надзвичайно популярним хештегом, який дозволяє висловити свою цифрову любов до всього світу.

Тренування - це не перше, що стосується нашого порядку денного на середу, але, здається, це не стосується решти Instagram - в даний час існує понад 659 000 публікацій з тегами # ТренуванняСередана сьогоднішній день. І навіть якщо повноцінне тренування не входить у ваш графік, ваш сеанс віньяси середнього дня, ймовірно, відповідатиме вам#WellnessWordesday.

Ще один хештег, # СередаМудрість бере підказку від #TipTuesday, дозволяючи вам трохи розібратися зі своїми фоловерами, коли це буде потрібно.

Millennials - одна з найбільших вікових груп в Instagram, і, оскільки в 2015 році вони спожили майже половину всього вина в США, насправді не дивно, що кількість людей, які беруть участь у #WineWedesday. Використовувати хештег теж досить просто, враховуючи, що вам просто потрібно з’їсти величезну кількість вина і зобразити розпусту в Instagram, щоб світ це побачив.

Влучна назва #WayBackWedesday це ще одна семантична манера вирішення #ThrowbackThursday на день заздалегідь, або #TakeMeBackTuesday на день запізнення, тому що одного дня, присвяченого поїздці по доріжці пам'яті, очевидно, недостатньо. Або просто накиньте чорно-білий фільтр і зателефонуйте йому #wednesday_bw, який налічує понад 10,8 мільйона постів.

Четвер

Четвер завжди був і буде (імовірно) завжди домінуватиме найвидатніший хештег,# ПоверненняЧетверг. З цим, люди згадують минуле та публікують фотографії попередніх відпусток, друзів, які приїжджали та зникали, та незручних моментів минулих часів. Це досить заборонено, і є достатньо місця для хитання для людей, яким щось у вашому рулоні камери є технічно# повернення.

Ви також можете виявити трохи любові до того, що в житті ви цінуєте, використовуючи# ДякуюЧетвер, незалежно від того, як далеко ви від дня подяки. І якщо ви відчуваєте себе самоаналістично, оскільки вихідні дні - лише день, можливо, було б розумно поділитися своїми душевними звивинами, використовуючи# Четвер думки хештег, який наразі становить понад 773 000 публікацій.

Однак якщо вам не хочеться постійно затоплювати своїх послідовників відкидами, на вибір є безліч інших хеш-тегів. # Жада четверга є улюбленим Instagram, як є# Четвер, остання з яких бачить, як пари разом документують свої романтичні вечори, намагаючись принаймні продемонструвати притворство моногамного блаженства. Шанувальники моди можуть спробувати # Четвергі чоботи, з понад 14 000 публікацій, або навіть # Четвергподушки за непарний фрагмент домашньої моди.

П’ятниця

Маючи майже 8 мільйонів постів, # П'ятницяНіч - один із найпопулярніших хештегів. Просто зніміть фотографію своїх вечірніх хитрощів і нехай хештеги почнуться. Документуйте достатньо фотографій протягом вечора, і ви отримали собі сучасну фантасмагорію Instabliss. Є також синонім # П'ятницяпонеділок, хоча перший отримує набагато більше трафіку. #tgif однак є ще більш популярним, маючи понад 32,4 мільйона публікацій. (Для наймолодших інстаграмерів це Дякувати Богу, що це п’ятниця, що також означало найкращі телевізійні шоу 90-х років.)

Перебуваючи у місті в п’ятницю ввечері, ви також можете позначити свій вечірній наряд # МодаПятниця. Пізніше ви зможете поділитися своїм #FeelGoodFriday сфотографуйте, коли ви підете до вечора. Хоча не надто дикуйтеся, бо немає такого поняття, як #SicknessSaturday, якщо п’ятничні хитрощі стануть занадто суєтними.

Хоча #FollowFriday не настільки популярний в Instagram, як у Twitter, він все ще є чудовим тегом для додавання, коли ви ділитесь улюбленими профілями в Instagram. Якщо вам не хочеться виходити на вечірки, ви також можете скористатися цим #FridayReads щоб виділити ваші останні літературні розкопки.

Ще старі фотографії?#FlashbackFriday хештег - це, мабуть, ваш останній шанс, хоча, хто знає, ви завжди можете взяти # Субота до минулих років.

Субота

Якщо люди люблять щось одне, це використання живих істот як аксесуарів у власних цифрових всесвітах одержимості собою. На щастя, # Субота (виникла на 4chan, але вибухнула в Instagram) ви висвітлювали. Є також # Субота і # СуботаShenanigans, обидва з яких можна використовувати для документування цілого дня покупок, вечірок або нічого особливого.

На той випадок, якщо ви пропустили проявити друга до любові в хаосі, який був у п’ятницю ввечері, # Крик суботи тут, щоб врятувати день. Тег був використаний близько 45 600 разів. Інші популярні хештеги на перший день вихідних включають #saturdayvibes, #saturdaynight, і #saturdaystyle.

Неділя

Вихідні фактично закінчилися, але ніколи не хвилюйтеся, є ще багато хештегов, щоб зробити цей день вартим життя. Є всеосяжне # Неділянеділя, наприклад. Для людей, які ще не бомбардували свої корми, враховуйте цей день # Селфінеділя. Вперед, і качка витріщить своє серце. Якщо ви витрачаєте останній день вихідних на активність, а не на виїзд, спробуйте# неділяпонеділок.

Марнувати життя!# ПонеділокБлюзипрямо за рогом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found