Snapchat отримує основне оновлення: ось все, що вам потрібно знати

геофільтри Snapchat Snapchat щойно запустив велике оновлення свого додатка для iOS та власної функції геофільтрів. В оновленні, версія 9.38, є щось для кожного, включаючи нові варіанти виявлення, які з’являються на засадах пропонованої функції Instagram Stories. Два конкуруючі додатки, здається, будуть рухатись уперед і назад для вашої уваги в найближчому майбутньому. Отже, що таке оновлення Snapchat, яке може працювати на його користь?

Для початку додаток додає кілька цікавих функцій субтитрів до iOS. Після встановлення оновлення ви зможете виділяти жирним шрифтом курсив або підкреслювати текстові підписи на своїх знімках (перегляньте зображення нижче, щоб побачити функцію в дії). Крім того, тепер ви можете анімувати свої підписи, закріплюючи їх на об’єктах у ваших відео - раніше ця функція була обмежена смайликами.

snapchat update ios geofilters титри 2snapchat оновлення ios геофільтри титри
  • 1. Тепер титри можна виділяти жирним шрифтом, виділяти курсивом та підкреслювати
  • 2. Курсив у дії

Snapchat також оновив свої власні геофільтри, додавши інструменти для редагування на свій Інтернет-портал, що спрощує, як ніколи, створення власної графіки. Раніше ця функція вимагала неабиякої кількості ноу-хау з редагування з боку користувача, але це вже не так. Тепер ви можете створювати власні геофільтри безпосередньо на веб-порталі Snapchat завдяки введенню налаштованих тем. Нові параметри редагування охоплюють усі основні особливі випадки, дозволяючи створювати геофільтри для днів народжень, весіль та інших пам’ятних подій. Як зазвичай, спеціальні геофільтри мають ціну, яка залежить від ряду факторів, таких як географічна область діяльності та тривалість часу.

Тепер ви можете створювати власні геофільтри на спеціальному веб-сайті Snapchat Тепер ви можете створювати власні геофільтри на спеціальному веб-сайті Snapchat

Як вже згадувалося на початку, Snapchat також вдосконалює можливості пошуку, щоб дозволити вам ділитися своєю активністю з більшою кількістю користувачів, і навпаки. На жаль, у додатку досі відсутній відомий розділ відкриття (наприклад, вкладка "Огляд" Instagram), що ускладнює пошук нових користувачів, за якими слід стежити, якщо ви не хочете трохи провести онлайн-дослідження.

Оновлення iOS приносить із собою можливість перегляду історій облікових записів, за якими ви не стежите. Вам все одно доведеться шукати ім’я користувача Snapchat вручну, і це спрацьовує лише в тому випадку, якщо для них установлено загальнодоступні налаштування "Переглянути мою історію".

Порівняно незначне нове оновлення також з’являється у формі швидкого доступу до фільтра об’єктива. По суті, для того, щоб тепер використовувати постійно мінливий набір фільтрів для селфі від Snapchat, все, що вам потрібно зробити - це один раз постукати обличчям, щоб побачити параметри внизу дисплея. Це ціле безліч оновлень, з якими можна впоратися. Ви можете завантажити останню версію Snapchat для iOS прямо зараз.

Останні повідомлення