Дональд Трамп створює фільтр Snapchat "Крива Хіларі"

Дональд Трамп У Gage Skidmore / Flickr Snapchat раніше була неабияка частка сумнівних фільтрів - наприклад, жовте обличчя, чорне обличчя та багато іншого - і останні його доповнення до списку. Зустріньте фільтр "Крива Хіларі" від кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа. Зірка реаліті-телебачення, яка перетворилася на політика, давно відома своїм безсоромним використанням соціальних мереж - хоча більша частина його цифрової присутності була перенесена в Twitter - і зараз він робить крок далі. Як спочатку повідомляв Independent Journal Review, кампанія Трампа "придбала національний геофільтр Snapchat напередодні дебатів у понеділок" і являє собою "першу покупку такого роду президентською кампанією". Не можна сказати, що це не історична раса.

img_3924

Лише один рекламодавець на день може придбати цю національну рекламу геофільтра, а в понеділок покупцем є Дональд. Геофільтр, повідомляє "Огляд", "попередньо перегляне дебати як" Дональд Дж. Трамп проти Кривої Хіларі ", на додаток до того, що він буде прикрашений гаслом Трампа" Зроби Америку знову великою ".

Незважаючи на те, що Snapchat може бути одним із найпопулярніших додатків соціальних медіа в наші дні - особливо серед міленіалів, що є ключовою демографічною групою на виборах цього року, - фільтр може не мати належного впливу на базу користувачів. Ерік Шиффер, генеральний директор організації "Патріарх" і голова DigitalMarketing.com, заявив, що "Цифрові тенденції" фільтр Трампа не сприйматиметься серйозно молодими виборцями.

"Багато представників" Міленіалів "кажуть, що фільтр Трампа Snapchat - це низькоросла цифрова спроба покалічити Клінтон, а не те, що зробили б JFK, Рональд Рейган чи Лінкольн, якби вони були живими сьогодні в агітації", - написав Шиффер електронною поштою. "Для" Millennial Snapchatters "це як расистський дідусь друга, який намагається бути крутим, але замість цього виглядає як епічний бовдур. Єдині люди, на яких вплинув фільтр Трампа Snapchat, - це його виборці, які не розглядають його як загрозу виживанню республіки ".

Тим не менше, якщо ви хочете створити оглядову групу для дебатів у понеділок ввечері, цей фільтр Snapchat може просто стати ідеальним початком запрошення.

Останні повідомлення