Snapchat 3D Paint перетворює каракулі на AR Art в останньому оновленні

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2019/10/3d-create-paint-snapchat-press.mp4

Набридли звичні фільтри для обличчя Snapchat? Незабаром ви можете намалювати власні лінзи доповненої реальності за допомогою нового інструменту, який називається 3D-фарба. Починаючи з 30 жовтня, 3D Paint дозволяє користувачам Snapchat малювати в доповненій реальності, використовуючи фронтальні або задні камери на iOS 8 або пізнішої версії, з майбутнім оновленням, яке додасть інструмент до Android.

3D Paint дозволяє користувачам малювати в доповненій реальності, створюючи 3D-каракулі над людьми або предметами в навколишньому середовищі. Усередині панелі AR у програмі, призначеному розділі для вивчення AR-фільтрів, нова опція доступна, натиснувши опцію Create, а потім 3D Paint. Користувачі можуть вибрати колір, а потім намалювати пальцем на екрані, щоб додати каракулі на екран.

Змішування власних дудлів із об’єктами та людьми на камері смартфона відкриває більше можливостей для творчості за допомогою функції Snaps у додатку. Каракулі для обличчя працюють як лінзи і рухаються обличчям, а переміщення камери навколо намальованого об’єкта також демонструє ефект 3D.

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2019/10/3d-create-paint-olc-matt-szulczewski-press.mp4

Snapchat 3D Paint, створений Меттом Шульчевським

Малювання в просторі доповненої реальності - не нова концепція - візьмемо, наприклад, функцію AR Doodle на пристроях Samsung, - але це має сенс для соціальної мережі, відомої своїми фільтрами доповненої реальності. Snapchat раніше дозволяв користувачам малювати на своїх фотографіях, а також додавати наклейки та фільтри, але останнє оновлення розширює цей простий інструмент ескізів у три виміри.

Оновлення відповідає новому режиму 3D-камери Snapchat, запущеному минулого місяця. Режим дозволяє користувачам додавати просторові деталі у свої знімки, створюючи інтерактивну фотографію, яка змінюється залежно від кута нахилу пристрою, на якому він переглядається. Функція запущена з наклейками та фільтрами обличчя.

3D Paint створює новий спосіб налаштування фотографій, після запуску інструментів Snap для користувачів для створення власних фільтрів. Створіть свій власний об’єктив - це опція, яка надає користувачам, які не мають досвіду проектування, інструменти для розробки фільтру в додатку для особливих подій, таких як створення власного об’єктива для весілля. Lens Studio дозволяє користувачам створювати вдосконалені фільтри доповненої реальності з настільного комп’ютера.

Новий інструмент 3D Paint запускається спочатку для користувачів iOS, і оновлення починає виходити сьогодні. Snap каже, що інструмент надійде на пристрої Android пізніше.

Останні повідомлення