Facebook блокує та видаляє всі речі, пов’язані з Tsu.co

whats tsu co facebook не хоче, щоб ви знали статистикуFacebook - справжній виродковий контроль. Незважаючи на всі протести проти протилежного, що з його передбачуваною підтримкою нейтралітету мережі (що раніше ставилося під сумнів, коли він дозволяв лише доступ до певних сайтів в рамках його ініціативи internet.org) та закликає до безкоштовного Інтернету, гігант соціальних медіа повністю блокування одного сайту на своїй платформі. Tsu.co, потенційного конкурента імперії Цукербергів, очевидно настільки зневажають компанією, що ви буквально не можете навіть писати про це, навіть у приватному повідомленні. Спробуйте - ви отримаєте повідомлення із написом: "Ви не можете опублікувати це, оскільки воно має заблоковане посилання".

Знімок екрану 07.11.2015 о 8.14.59

Messenger та Instagram також є забороненою зоною для Tsu.co, "платформи для запрошень, яка винагороджує соціальну активність для всіх користувачів". Мережа дозволяє вам «ділитися фотографіями, відео та будь-яким вмістом зі своїми друзями та послідовниками», і це, мабуть, псує деякі серйозні пір’я Facebook. З 25 вересня Цу став еквівалентом лорда Волдеморта на платформі Facebook - навіть згадування його імені заборонено.

Знімок екрану 07.11.2015 о 8.15.54

Facebook заявляє, що користувачі визначили посилання Tsu.co як спам, що змусило компанію застосувати загальноблоковий блок. Але варто згадати, що до відлучення Цу від платформи Facebook в середньому заробляв понад 2543 відвідувань сайту день своєму меншому (4,5 мільйона користувачів), ексклюзивному супернику. І звичайно, Цу вважає, що історія набагато більше, ніж спам.

"Ми персони нон-грата", - заявив засновник Цу Себастьян Собчак. «Ви можете вводити всілякі непомітні веб-сайти, і ви можете дістатися до них. Але не ми. Ми не існуємо ".

Річ у Цу полягає в тому, що він активно заохочує вас ділитися вмістом, оскільки ви заробляєте на рекламі, що відображається на вашій сторінці. На відміну від них, Facebook - та інші основні сайти соціальних медіа - є єдиними пільговиками прибутку від реклами (подумайте про всі ті спонсоровані публікації, які ви вже бачите кожного разу, коли входите в систему).

Однак з Цу ви зможете утримати 45 відсотків. Ще 45 відсотків ділиться серед друзів, які запросили вас приєднатися до Цу, а решта 10 відсотків переходить до самого Цу. Це, зазначає Мелані Енсайн, речник Facebook, по суті, стимулюється обмінюватися даними, що може призвести до прикрих результатів.

"Ми не дозволяємо розробникам стимулювати спільний доступ до вмісту на нашій платформі, оскільки це заохочує обмін спамом", - заявив Ensign і зазначив, що якщо Цу припинить використовувати цю модель, вони будуть раді повернутись у Facebook.

Але шанувальники Цу трохи скептичні. "Дуже мало людей навіть знають про цу", - сказала Кароліна Франко, модель і користувач цу. «Я не вірю, що Facebook та Instagram хочуть, щоб Цу стала вірусною. це коштувало б їм великих грошей ".

А наразі, враховуючи те, що Facebook видалив понад 1 мільйон публікацій, пов’язаних з Цу, безумовно, схоже, що великі хлопці з блоку перемагають.

Останні повідомлення