Найкращі акаунти Vine для підписки

найкращі рахунки винограду слідують заголовку лози

Vine - одне з найновіших і, мабуть, найдивніших явищ соціальних мереж. Для тих, хто не знає, Vine - це відеосервіс, придбаний Twitter, який дозволяє кожному створювати шість секунд відео та лише шість секунд. Хтось може сказати, що це чудово ілюструє короткий проміжок часу суспільства, яке дедалі більше залежить від технологій. Я кажу, що деякі з них досить чортові смішні, і насправді можуть коштувати секунд вашого часу. Ось наш список найкращих акаунтів Vine, за якими ви вже повинні стежити.

Зупиніть анімацію руху

Ів Дас

Ів Дас використовує фактичні набори та ліхтарі для своїх лоз, тож так, він кращий за всіх нас. У більшості відео знімається мініатюрний чоловік на ім’я Гвідо, який їде на Vespa через томатний суп та піцу. Це справді один із найбільш вражаючих каналів, і Дас доводить, що Вайн насправді може бути мистецтвом. Він бельгієць і пише рідною мовою, тому, швидше за все, ви не зрозумієте більшості його твітів, але чоловік, який їде на жовтій веспі, є майже універсальним.

Джетро Еймс

Еймс співпрацює з національними брендами, тому багато його Vines грають з арахісовими M & M's або Jack Daniels. Завдяки його корпоративним концертам, це кілька високоякісних, стильних та якісно виготовлених лоз. Настільки стильний, що навіть Еллен Дедженерес взяла його на шоу, щоб розповісти про свої творіння, що є кінцевою ознакою успіху. Якщо ми можемо чогось навчитися з його відео, це нормально грати зі своєю їжею, якщо ви знімаєте її якось креативно.

Джонні Макхоун

Цей хлопець має одне викривлене почуття гумору, і він також дуже талановитий художник, що створює дивні та часто жартівливі відео. Його канал включає скульптури, малюнки, бойовики, а іноді і всі три. Особливо цікава сюжетна лінія слідує за його серією мавп-мавп вікінгів, які подорожують морем тортилії. Їхня подорож надихне вас.

Знаменитості

Тайра Бенкс

Тайра Бенкс абсолютно божевільна, що робить її рахунок Вайн американським скарбом. Вона проводить багато часу, висміюючи себе, моделюючи та ведучи наступну топ-модель Америки. Її відео змусять когось почувати себе лютим, а також дивуватись про її осудність.

Джиммі Фаллон

Ці виноградні лози схожі на підступний загляд у життя Фаллона від кулуарів на його шоу до водіння в машині. Він багато не заробляв, але те, що він зробив, настільки гарний, що навіть насміхається з кількох - ознака хорошого коміка. Це поверне вас назад до його днів Saturday Night Live. Поєднайте його з його каналом YouTube, щоб отримати повний досвід Фаллона. Чоловік любить соціальні мережі.

Уілл Сассо

Уілла Сассо, інакше відомого як той хлопець, який виконує роль найкращого друга головного героя у всіх цих фільмах, охрестили Королем виноградної лози. Він не тільки плідний - його речі хороші. Він варіюється від вражень знаменитостей до виригування лимонів до виривання власних зубів. Сассо нічого не готовий зробити, щоб виглядати для вас ідіотом.

Арци

Піно

Як і випливає з його імені, цей хлопець клас у класі. Його лози, як правило, є анімованими ілюстраціями, на багатьох із яких представлені його чарівні діти, і вони більше схожі на мистецький проект, ніж на соціальні медіа. Те, про що він думає, настільки просте, але дивовижне, як намальована акула, яка їсть олівець свого творця.

Yelldesign

Цей майже був поставлений у категорію зупинки руху, але Виноградні лози такі гарні та цікаві на вигляд, що відчувається більше, ніж це. Yelldesign використовує побутові предмети, такі як папір та лампочки, щоб розповідати короткі історії, на які дійсно круто дивитись. Ви будете дивитись на них на циклі, тож, можливо, відкрийте їх після роботи.

Keelayjams

Keelayjams дивний, але дивний у прохолодному ключі, як ви хочете тусуватися з ним та бути всередині його мозку. Він використовує Vine як місце для коротких висловлювань, таких як неприязнь до реклами Vine. У рахунку представлені такі речі, як шматки піци, що стрибають з мосту з парашутами та миска салату в інвалідному візку. Він змусить вас поглянути на світ по-іншому, хоча б на шість секунд.

Гумор

Ясність

Якщо ви бачили компіляційні відеоролики "Best of Vine", ви бачили Klarity. Він, як мінімум, плідний, і одне з найбільших імен у Вайн зараз. У його відео часто трапляються його друзі та сім'я, і ​​вони щодня займаються такими заходами, як пробудження або купівля новорічної ялинки.

Ренді Макуско

Подібно до Klarity, Макуско знімає відео, що демонструють його життя та друзів. Він відомий тим, що крутиться у своєму кріслі, слухає сальсу та робить життя своєї матері убогим. Ренді, як і кожен інший підліток. Навіть якщо ви не знайдете його смішним, спостерігати за його лозами варто того, щоб просто спостерігати за його волоссям, що є прекрасною справою.

Олівія Суй

Важко не сподобатися Олівії Суй. Вона проводить більшу частину часу, роблячи незнайомців незручними чи незручними в місті Лос-Анджелес, і в основному робить те, що ви хотіли б зробити самостійно, і при цьому виглядаєте круто. Очікуйте виступів інших відомих виробників виноградної лози, таких як вищезгаданий Klarity.

Останні повідомлення