Як додати когось на Snapchat

snapchat сім мільярдів переглядів відео жінки селфі користувачі клієнти споживачі маркетингуЯк знайти друзів на Snapchat? Припускаючи, що ви вперше у популярній соціальній мережі, ви, мабуть, прагнете скласти свій список друзів та вивчити всі його переваги. Зрештою, людина - це не таксправді свого друга, поки ви обоє не зв’яжетеся через кожну платформу соціальних медіа (звичайно, ми жартуємо). На щастя, додавати друзів на Snapchat так само просто, як це робити на соціальних платформах, таких як Instagram та Facebook, припускаючи, що під рукою є імена користувачів людей, яких ви намагаєтесь додати, їх номер або їх унікальний Snapcode.

Нижче наведено вичерпний посібник про те, як додати друзів до Snapchat і стежити за кожним їхнім кроком Snapchat - ви будете знати, коли ваші друзі будуть на концерті, у барі з колегами чи просто, коли вони приготували їжу, яка дійсно потребує ділитися публічно.

Додавання друзів за допомогою імені користувача

Якщо у вас є друг, який уже має обліковий запис Snapchat, ви можете швидко використати його або її у списку своїх друзів, якщо ви знаєте його ім’я користувача Snapchat (у кожного воно є). Просто відкрийте Snapchat, торкніться значка привид у верхній частині екрана та виберітьДодати друзів.

iphone-snapchat-add-friend-menu

На наступному екрані ви захочете вибрати перший варіант,Додати за іменем користувача. Просто введіть ім’я користувача свого друга у вікно, і його акаунт повинен з’явитися. Потім натисніть+ Додатиі - вуаля - він або вона будуть додані до вашого списку друзів. Ви можете закріпити їх або відкрити вікно чату звідси, або вибрати їх зі свого списку друзів під час надсилання знімка.

iphone-snapchat-add-friend-by-username

Додавання друзів через Контакти

Якщо ви не знаєте імен користувачів своїх друзів Snapchat, ви завжди можете додати їх, використовуючи їх номер телефону, у своєму списку контактів (за умови, що вони є на Snapchat). Знову ж таки, вам захочеться торкнутися значка привид у верхній частині екрана, а потім -Додати друзів.

iphone-snapchat-add-friend-from-contacts

На наступному екрані виберітьДодати з контактів. Після цього з’явиться список Snapchatters у вашому списку контактів, яких ще немає у вашому списку друзів Snapchat. Прокрутіть вниз або знайдіть свого друга по імені та натисніть+ Додатищоб додати їх до свого списку друзів.

Додайте друзів за допомогою Snapcode

iphone-snapchat-ghost-screen

Ви коли-небудь чули про QR-код? Ну, Snapcode - це в основному одне і те ж, за винятком того, що вони існують лише в додатку. Ваш Snapcode представлений унікальним візерунком із чорних крапок у жовтому полі-привиді, пов’язаному з вашим профілем. Щоб додати когось за допомогою функції Snapcode, вам потрібно буде сфотографувати його Snapcode - або за допомогою програми «Камера», або зробивши знімок та завантаживши його на свій телефон, - і зберегти в рулоні камери. Потім виконайте ті самі дії, описані вище, але коли ви дійдете доДодати друзів меню, виберітьДодати за допомогою Snapcode.

iphone-snapchat-snapcode

Опинившись там, виберіть фотографію, на якій є Snapcode вашого друга, і він автоматично буде доданий до вашого списку друзів. Імена користувачів також відображаються безпосередньо під Snapcode, однак, можливо, буде простіше просто ввести ім’я користувача вашого друга.

Додавання друзів поблизу

iphone-snapchat-add-nearby

Як ви стаєте приятелями Snapchat з незнайомцями? ВибірДодати поруч відДодати друзів меню відкриє екран, де будь-хто поруч може побачити ваше ім'я користувача та додати вас як друга. Єдине застереження полягає в тому, що вони також повинні мати доступ доДодати поруч екран на Snapchat, коли ви це зробите. Обережно: будь-хто, хто знаходиться поруч, може також додати вас як друга.

Інші методи

Команда Snapchat - це ніщо, якщо не ретельне. Користувачі також можуть додавати друзів за допомогою функції швидкого додавання, яка відображається наДодати друзів меню під іншими параметрами. Друзі та знайомі з’являться в меню швидкого додавання на основі різних факторів та зв’язків, наприклад, якщо ви поділитеся спільним другом на Snapchat або якщо вони нещодавно були додані до списку контактів вашого телефону, хоча точний спосіб залишається незрозумілим.

iphone-snapchat-added-me

Крім того, ви можете натиснути піктограму привид у верхній частині екрана за замовчуванням і вибратиДодав менеприйняти прохання про подругу. На наступному екрані відображатимуться всі користувачі, які додали вас як друга, але ще не отримали підтвердження. Тут ви також можете поділитися своїм ім'ям користувача за допомогою обміну повідомленнями, електронною поштою або певних соціальних платформ, таких як Twitter, вибравшиПоділитися іменем користувача.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found