Instagram ініціює тест на прямі повідомлення на робочому столі

Знімок екрана Instagram Direct Messages на настільному комп'ютері Instagram

Прямі повідомлення Instagram переходять на робочий стіл. У вівторок, 14 січня, Instagram підтвердив, що давня опція мобільних повідомлень зараз тестується на робочому столі для невеликої кількості користувачів. Тест випливає з постійного повільного нарощування відомої обмеженої веб-платформи Instagram.

В Instagram кажуть, що досвід подібний до мобільних повідомлень, хоча і не однаковий. Як і у випадку з мобільним пристроєм, користувачі можуть бачити кількість непрочитаних повідомлень у верхній частині екрана на знайомому значку паперового літака. Повідомлення на робочому столі також містять усі прямі повідомлення в одному місці та дозволяють надсилати відповіді. Подвійне натискання на мобільному телефоні сподобається повідомлення, тоді як подвійне клацання робить те саме на робочому столі.

Фотографії також можна надсилати у приватному повідомленні на робочому столі, хоча на робочому столі не буде можливості робити фотографії за допомогою веб-камери, що знаходиться в додатку, як користувачі можуть за допомогою камери смартфона. Однак в Instagram кажуть, що зображення можна копіювати та вставляти в повідомлення на робочому столі.

"Ми сподіваємося, що це дасть людям, творцям та компаніям простіший доступ до ваших повідомлень, щоб вони могли залишатися на зв'язку з друзями та послідовниками, які мають для них значення", - заявив представник Instagram у розмові з Digital Trends.

Можливість надсилати повідомлення зі сторінки профілю користувача та ділитися дописом із стрічки новин у приватному повідомленні також буде частиною функції робочого столу.

Розширення прямого обміну повідомленнями на настільній платформі слідує за подібним кроком для кількох інших функцій в традиційно першому мобільному Instagram. Історії вже зробили перехід на робочий стіл. За допомогою опції надсилання повідомлень на робочому столі користувачі також отримають можливість відповідати на Stories, подібно до існуючої опції в мобільному додатку.

Минулого року Instagram розпочав внутрішнє тестування прямих повідомлень на робочому столі. Незважаючи на те, що програма дозволяє користувачам отримувати доступ до повідомлень в будь-якому місці, доступ до робочого столу може бути зручнішим для введення великої кількості повідомлень, таких як впливові особи, що відповідають шанувальникам, або для обміну зображеннями, збереженими на настільному комп’ютері.

Тест запускається в усьому світі, починаючи сьогодні, але лише з невеликим відсотком користувачів. Instagram поділиться, як використовувати розширену функцію в додатку для користувачів, які є частиною тесту.

Останні повідомлення