Леброн Джеймс приєднується до Snapchat після суперечок у Twitter

плеймейкери nba bbtv youtube леброн джеймс 15823062226 Wikimedia Commons / Кіт Елісон Чи міг суперзірка НБА Леброн Джеймс опинитися на межі відмови від Twitter для Snapchat?

У соцмережах ходять чутки щодо охоронців стрілянини "Клівленд Кавалерс", який мало що зробив для припинення суперечок, заявивши, що він думає приєднатися до програми обміну відео-повідомленнями вже цього тижня.

Думаю, я просто можу приєднатися до Snap цього тижня. Ще один спосіб для моїх шанувальників кататися зі мною протягом усієї моєї подорожі

- Леброн Джеймс (@KingJames) 22 березня 2016 р

Все почалося з того, що Джеймс відписався від власної команди в Twitter, що призвело до спекуляцій у ЗМІ щодо його рішення, яке він не бажав обговорювати - про що свідчить цей незручний кліп після інтерв'ю.

Після завершення матчу "Кавалеріз" проти "Денвер Наггетс" - який команда виграла завдяки 33 очкам Джеймса та 41-й вечору "трипл-дабл" у кар'єрі - справи стали ще гіршими. Незважаючи на позитивний результат, Джеймс продовжив невдоволення, очистивши ще кілька акаунтів у Twitter, що належать представникам клівлендських ЗМІ, повідомляє Sports Illustrated. Це призводить до його загальної суми відмовок до 14 лише за останні пару днів.

Хоча деякі пояснюють це рішення його підготовкою до плей-офф, закриваючи шум, який неминуче виникає у соціальних мережах перед важливим набором ігор, це не пояснює, чому Джеймс хоче приєднатися до Snapchat. Зрештою, програма візуальних повідомлень покладається на безпосередність та постійну взаємодію.

Одне з найбільш екстремальних повідомлень про ситуацію проливає світло на зростаючі припущення про те, що відключення Twitter може бути пов’язане з наміром Джеймса вдруге залишити Клівленд. Цей крок призведе до того, що Джеймс відмовиться від дворічного контракту на 47 мільйонів доларів і стане вільним агентом цього літа.

За чутками, рішення приєднатися до Snapchat може бути просто справою суперзвіздного спортсмена, який хоче приєднатися до гудіння платформи. Кілька гравців НБА вже використовують додаток, зокрема центр Маямі Хіт Хасан Уайтсайд, який нібито вплинув на випуск ді-джея Халеда на Snapchat. Останній - ще один (вибачте за каламбур) довгий ряд знаменитостей, який стрибає на швидку руку, останні новини також включають королеву Instagram Кім Кардашьян. У випадку Халеда цей крок мав приголомшливий успіх, адже самовисудний магнат зараз керує найпопулярнішим акаунтом у світі Snapchat.

Можливо, Джеймс просто хоче шматок цього пирога. У соціальних мережах є вбудована база фанів для таких знаменитостей, як Джеймс, який може похвалитися 29 мільйонами підписників лише в Twitter. Зворотній бік цієї популярності в Інтернеті - це перевірка, яка відкривається перед громадськістю та ЗМІ на відносно необмеженій платформі. На щастя, для Джеймса, якщо йому коли-небудь знадобиться допомога у соціальній частині справи, стартап Стівена Каррі готовий допомогти йому підготувати свою онлайн-стрічку.

Останні повідомлення