Розслідування знаходить расистські продукти на Amazon, Google, Wish

Amazon, Google і Wish зняли расистські продукти після того, як розслідування виявило такі списки на своїх платформах.

Серед продуктів, які продавались, були білосупресистські прапори, неонацистські книги та предмети Ку-клукс-клану, згідно з розслідуванням BBC Click.

Алгоритми Amazon і Wish також видали рекомендації щодо інших товарів, що супрематизують білих, що було оголошено аналітичним центром Demos для підштовхування покупців в Інтернеті до расистських продуктів.

"Часто потрібні розслідування людей, щоб з'ясувати, що людей ведуть цим шляхом", - заявив головний технічний директор "Демос" і старший науковий співробітник Джош Сміт.

"Ці продукти більше не доступні, і ми вжили заходів щодо поганих суб'єктів, які пропонували ці продукти та порушили нашу політику", - заявив Amazon BBC, в той час як Google заявив, що забороняє розміщувати рекламу чи продукти, які "відображають шокуючий вміст або пропагувати ненависть ".

“Wish суворо забороняє перелік продуктів, які прославляють або підтримують ненависть до інших. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб вилучити ці предмети та вживаємо додаткових заходів для запобігання їх повторному появі », - заявив представник Digital Trends. "Ми закликаємо представників громадськості повідомляти про будь-які образливі або невідповідні списки за адресою [email protected]".

Digital Trends також звернувся до Amazon та Google для подальших коментарів щодо розслідування та для отримання інформації про те, як вони запобігатимуть появі расистських продуктів на своїх платформах. Ми оновимо цю статтю, як тільки почуємо відповідь.

Технологія проти расизму

X. Eyeé, провідний промоутер за відповідальні інновації в Google, і Анджела Вільямс, менеджер з питань політики в Google, висловили занепокоєння на саміті (не IRL), присвяченому гордості, щодо упередженості А.І. алгоритми посилює расизм, завдаючи шкоди і без того маргіналізованим громадам не лише США, а й усього світу.

Компанія Big Tech має засоби боротьби з системним расизмом, але компанії до цих пір не змогли наполегливо просувати конкретні зміни.

Оновлено 27 липня 2020 року: додано заяву речника Wish.

Останні повідомлення