Snapchat купує команду Strong.Codes для захисту свого коду

Snapchat dennizn / 123RF Імітація може бути найщирішою формою лестощів, але коли ти кішка, яку продовжують копіювати, все це лестощі може бути трохи більшим. Це, безумовно, схоже на менталітет Snapchat, оскільки материнська компанія Snap нещодавно придбала команду, яка створила Strong.Codes, фірму, відому тим, що затемнює програмний код, тим самим ускладнюючи викрадення. На початку року Snap найняла Лорен Балмеллі, одного з інженерів, який став співзасновником Strong.Codes. А за останні місяці решта команди з чотирьох чоловік перескочила на корабель Snap. Хоча не весь квартет переїде до Каліфорнії (останні найми залишаються у Швейцарії), Strong.Codes заткнувся.

За словами Bloomberg, це далеко не єдиний крок, який робить Snap, щоб Snapchat розігрував свої карти якомога ближче до грудей. Зрештою, низка інших платформ соціальних медіа випустила моторошно подібні функції до ефемерної програми для фотографій за останні місяці, іноді навіть перемагаючи Snapchat у власній грі. Але зараз схоже, що Snap намагається змінити ситуацію, і, як повідомляє Bloomberg, зараз рекламує по Швейцарії в надії найняти експертів з інформаційної безпеки та криптографів у європейській країні.

Snap також, здається, посилює свою європейську присутність в цілому, оскільки компанія виступає одним з провідних спонсорів конференції з кібербезпеки "Чорні Альпи 17", яка проводиться поблизу Женеви, Швейцарія. Кілька місяців тому Snap найняв колишнього співробітника Facebook, який також керував операціями в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Хоча Snapchat залишається популярним додатком, засновник і генеральний директор Еван Шпігель та його інвестори можуть викликати занепокоєння. Після значно розкрученого IPO компанія не спрацювала настільки добре у фінансовому плані. У вівторок, 18 липня, акції досягли рекордно низького рівня - 14,65 долара, і повідомляється, що зниження ціни акцій знизило власний капітал Spiegel та співзасновника Боббі Мерфі на величезних 4,3 млрд доларів.

Тож зверніть увагу, розробники. Незабаром Snap міг захищати свою базу коду залізною стіною, люб'язно надано людьми, що стоять за Strong.Code.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found