Ісландський додаток гарантує, що ваші нові стосунки не будуть інцестуальними

Знімок екрану 16.04.2013 о 6.51.49 PM

Ісландія не має великого населення, але багато найвідоміших громадян відомі своїми прогресивними, химерними позиціями, такими як Бьорк або поганий мер Рейк'явіку, містер Джон Гнарр.

Ісландія любить робити це дивним, але дивним, оскільки вони проголосували за мера, який балотувався як член "Найкращої партії" і раніше був коміком і панк-рокером. Дивно, як при випиванні більше кока-коли на душу населення, ніж у будь-якій іншій країні світу. Не дивно, як при народженні дітей у найближчих родичів.

На жаль, оскільки в Ісландії проживає лише близько 320 000 людей, і більшість із них мають спільних предків, майже всі пов'язані між собою віддалено. Це круто, якщо ви хочете заявити на спорідненість із Сігуром Росом, але тривожно, коли думаєте про те, як легко може бути випадково розчавити двоюрідного брата. Тож люди працюють над тим, щоб родичі, не приймаючи технологій, трималися поза спальнями один одного.

Розробник антивірусного програмного забезпечення на ім’я Фрідрік Скуласон розробив онлайнову базу даних під назвою «Книга ісландців», щоб допомогти людям простежити їх генетичну спадщину в Інтернеті, і тепер троє розробників додатків взяли базу даних та зробили явно антиінцестну функцію у своїй «Книзі Ісландці », яка доступна в бета-версії для телефонів Android.Знімок екрану 16.04.2013 о 18.44.44

Розробниками програми є троє ісландських чоловіків на ім'я Арнар Фрейр Ардальштейнссон, Хакон Шрастар Бьорнссон та Алексендер Аннас Хельгасон, які працюють разом у групі розробників під назвою Sad Engineer Studios.

На запитання, що це за офіційний слоган - оскільки всі копії написані ісландською мовою, розробники відповідають нам, що гаслом програми є: “Натрапити на додаток, перш ніж натрапити на ліжко”.

Вони пояснюють, що додаток виходить за рамки базової функції пошуку. «Ми додали календар народження, щоб переконатись, що ви не забули день народження своїх родичів. Програма навіть нагадує вам про дату, щоб гарантувати, що ви її не забудете. Іншою важливою функцією, яку ми ввели, був Bump. Ця функція дозволяє користувачам програми поєднати два телефони, щоб миттєво побачити, як вони пов’язані. «Запобігання інцесту» - це весела функція, яку користувач може ввімкнути через меню параметрів, яке повідомлятиме його як текстом, так і звуком, якщо той натикається на когось, хто з ним занадто пов’язаний »

«Ми не впевнені, чи є в інших країнах такі цікаво переплетені кровні лінії, як у нас, але ми майже впевнені, що ісландська генеалогічна база даних унікальна своєю повнотою. Отже, навіть якщо в цьому є потреба, іншим країнам спочатку доведеться створити подібну базу даних, перш ніж розглядати можливість впровадження смартфона ».

Ми запитали, чи знають вони про випадки, коли інцест однозначно запобігався. «У нас немає доказів того, що програма запобігла такому прикрому відношенню, але приємно знати, що така профілактика існує сьогодні. Один рецензент Google Play Store стверджує, що він би запобіг цьому, якби він був у минулому році, але ми дуже підозрюємо, що це жарт ". Ми щиро сподіваємось на це.

Останні повідомлення