Користувачі Facebook Messenger вводяться в оману щодо інтеграції SMS

facebook messenger day holiday update 1Facebook любить прокладати свій шлях - навіть якщо це означає примушувати користувачів завантажувати додаткові програми або використовувати нові функції. Приблизно через тиждень після того, як соціальна мережа знову представила можливість зробити Messenger додатком для обміну текстовими повідомленнями за замовчуванням на пристроях користувачів, компанія відчуває проблеми, що змушує своїх користувачів використовувати Messenger замість свого звичайного додатка для SMS.

Кілька користувачів повідомляють, що бачать спливаюче повідомлення на своєму телефоні, коли вони відкривають Messenger, яке запитує їх, чи хочуть вони внести зміни. Замість того, щоб надавати користувачам можливість просто прийняти або відхилити спливаюче підказку, щоб встановити Messenger як програму для SMS за замовчуванням, він пропонує лише гаразд і Налаштуванняяк варіанти.

Налаштування це досить зрозумілий термін, він приводить вас до меню налаштувань, де ви можете вмикати та вимикати інтеграцію SMS. Але гаразд не надає належного пояснення щодо того, що він робить, і користувачі помітили, що натискання на нього встановлює Messenger як програму за замовчуванням замість того, щоб відхиляти запит на потім. Натискання кнопки "Назад" повертає користувачів на головний екран.

ДУЖЕ агресивний запит Facebook додати SMS до @messenger. Немає кнопки "Ні". Порушення правил Google Play? pic.twitter.com/7tZzAE5MGh

- Амір Ефраті (@amir) 20 червня 2016 р

На сьогоднішній день Messenger налічує понад 900 мільйонів активних користувачів, і хоча незрозуміло, скільки саме отримало запит, ми бачили його тут, у Digital Trends, як і ряд інших людей.

Амір Ефраті з Інформації викликав галас у Twitter, коли він написав знімок екрана спливаючого вікна. Він стверджує, що тактика може порушувати політику Play Store, встановлену Google, оскільки вона забороняє "оманливі зміни налаштувань пристрою". Дотримуючись тієї ж політики, повідомлення Messenger SMS можна класифікувати як оманливе, оскільки воно обманює "користувачів видаляти або відключати сторонні програми або змінювати налаштування або функції пристрою".

Після твіту велика кількість людей відгукнулась і підтвердила подібний досвід. Обліковий запис у Twitter із іменем користувача Роберт Кетлз повідомляє, що кілька разів отримував спливаюче вікно.

@amir @messenger Для мене, навіть після натискання назад і підтвердження вимкнення налаштування, це все одно підказувало мені 4 або 5 разів після. З тих пір жодного.

- Роберт Кетлз (@rjc_uk) 21 червня 2016 р

У відповідь на критику Facebook надіслав заяву, щоб заспокоїти своїх користувачів. Гігант соціальної мережі не визнав жодних протиправних дій, він просто надав інструкції щодо того, як змінити налаштування за допомогою програми Messenger.

“SMS у Messenger - це необов’язкова функція. Люди можуть вибрати, чи хочуть вони це використовувати », - сказав Facebook. "Коли вони вперше бачать підказку, вони можуть вибрати побачити свої SMS-повідомлення в Messenger, увімкнувши цю функцію, або вони можуть вирішити, що не, натиснувши Налаштування. Якщо вони вирішать бачити SMS-повідомлення в Messenger і відповідати на повідомлення з Messenger, ми попросимо людей затвердити будь-які необхідні дозволи на нові пристрої. Messenger не змінює будь-які налаштування пристрою, якщо люди не погоджуються на це "

Відтоді запит зник з наших додатків, але незрозуміло, чи деякі користувачі все ще бачать його. Однак, враховуючи негативну реакцію, не буде дивно, якщо Facebook змінив відповідне запит. Але навіть якщо це так, потенційно мільйони користувачів могли мимоволі змінити свої налаштування.

Рішення Facebook запропонувати користувачам встановити Messenger як програму для SMS за замовчуванням має дві очевидні переваги: ​​Перша полягає в тому, що, просто об'єднавши регулярні SMS-повідомлення з Messenger, гігант соціальних медіа утримує користувачів всередині своєї екосистеми додатків на довший період часу друге - це те, що він може превентивно викрадати користувачів з інших програм обміну повідомленнями. Користувачі, які не надто прив’язані до своїх спеціальних додатків для SMS, можуть з цим перейти, але для інших розробників додатків це отруйний крок, особливо через потенційно величезну кількість людей, які отримали відповідне запит.

Останні повідомлення