Ці 13 людей разом заробили на YouTube 54 мільйони доларів

Попередня Наступна 1 з 8 найоплачуваніші зірки YouTube 2015 смош 2 (поєдинок): Смош (Ян Хекокс та Ентоні Паділла), 8,5 мільйона доларів найоплачуваніші зірки YouTube 2015 смош 2 (краватка): The Fine Brothers (Бенні та Рафі Файн), YouTube 8,5 мільйона доларів найоплачуваніші зірки YouTube 2015 Ліндсі Стірлінг 3: Ліндсі Стерлінг, 6 мільйонів доларів Ліндсі Стерлінг найбільш високооплачувана зірка YouTube 2015 Ретт посилання 4 (краватка): Ретт і Лінк (Ретт Маклафлін і Чарльз Лінкольн Ніл III), 4,5 млн доларів Ретт і Лінк / Флікр найбільш високооплачувані зірки YouTube 2015 ksi 4 (краватка): KSI (Olajide Olatunji), 4,5 мільйона доларів найоплачуваніші зірки YouTube 2015 Лілі Сінгх 3. Ліллі Сінгх, YouTube на 7,5 млн доларів найоплачуваніші зірки YouTube 2015 Роман Етвуд 2. Роман Етвуд, YouTube на 8 мільйонів доларів найоплачуваніші зірки YouTube 2015 Розанна Пансіно 6 (краватка): Розанна Пансіно, 2,5 мільйона доларів Pinterest YouTube: Це вже не тільки для бідних людей та безробітних акторів.

Десятка найкращих списків каналів YouTube із найбільшим доходом (до яких усього входить 13 осіб) за минулий рік склала вражаючі 54 мільйони доларів, згідно з першим підрахунком групи у Форбсі. Список включає заробіток до плати за управління та податків, але навіть незважаючи на це, це цілий лота-чеддер.

Виявляється, для розбагатіння в Інтернеті не потрібно нічого надто серйозного, але потрібно бути молодим та / або ввічливим. Топ-лист Фелікс К'єлберг (він же PewDiePie) - це 25-річний швед, який заробив, за оцінками, 12 мільйонів доларів минулого року як найпопулярніший відеогеймер у світі, близько 40 мільйонів глядачів підписалися на його веселий (він же дратує?) відеозаписи, наповнені бурхливими коментарями та тисячолітніми загальними фразами.

Але це лише один із способів заробити мільйони на YouTube. Топери зі списку, такі як Smosh і Fine Brothers, роблять комедійні шорти, Мішель Фан знімає підручники з макіяжу, а Розанна Пансіно публікує кулінарні відео зі спеціальними гостями. Єдине спільне: Майже всі 13 зірок не досягли 30 років.

Коли хтось крутить по списку з першого місця, заробіток падає від високої оцінки PewDiePie, але не настільки, наскільки можна подумати; три найнижчі прибутки все ще залучають колосальні 2,5 мільйона доларів на рік, за оцінками Forbes.

Найбільше, що виділяє цих зірок серед інших членів спільноти YouTube, - це загальна кількість глядачів та повторна аудиторія. Кількість передплатників каналу YouTube - для членів списку, часто мільйонних - зіграла величезну роль у загальному заробітку.

Це пов’язано з тим, що переважна більшість грошей, що надходять у кишені знаменитостей YouTube, надходять від реклами, причому найвищі прибутки беруть преміум-долари за розміщення реклами під час своїх багатомільйонних переглядів відео, а також інші ефірні спонсорські послуги.

Надзвичайно хороші успіхи у світі YouTube також можуть призвести до успіху за межами Інтернету. Чотири члени списку мають книжкові пропозиції, а інші отримують роздрібний дохід через все, від ліній косметики до персоналізованих шапочок.

Forbes врахував усе це під час обчислення загального доходу зірок, а також ознайомився з такими джерелами, як дані Nielsen, інформація IMDB, а також брав інтерв'ю у інсайдерів галузі та самих зірок.

Тож, хоча, можливо, знадобиться бути молодим та вихідним, щоб стати найкращим заробітником на YouTube, формат залишається чудовим полігоном для підприємців. YouTube залишається захоплюючим середовищем, де все, що отримує перегляди, може мати потенціал для заробітку, і небо, здається, є межею з точки зору доходу.

Останні повідомлення