Redditor забирає мем `` Ведмежа зізнання '' занадто далеко зі зізнанням у вбивстві

зізнання вбивство ведмедя

Анонімне очищення совісті в Інтернеті - це одне ... визнання вбивства - це інше. За даними The Daily Dot, один Redditor дізнався про це важким шляхом цього тижня.

Суть мему “Ведмідь зізнання” дуже пряма: ви створюєте своє власне визнання поверх зображення, розміщуєте публікації та рухаєтеся далі. Більшість із цих зізнань легковажні, іноді трохи темні, але загалом кумедні. Наприклад, погляньте:

сповідь ведмежий приклад

А тепер порівняйте його з цим мемом зізнання Ведмедя. "У моєї сестри був хлопець-наркоман, який жорстоко ставився до мети ... Я вбив його власними наркотиками, коли він був без свідомості, і вони вирішили це як передозування".

Джерелом цієї публікації був Redditor на ім'я "Naratto", і його було знайдено в / r / AdviceAnimals Subreddit. Пост Reddit отримав назву: "Нарешті сміливо сказати це". Ми не можемо сказати вам, чи те, що він опублікував, було фактом, але Redditors взяли на себе зобов’язання з’ясувати правду. Що призвело до доксингу Наратто, що означає, що ім’я, обличчя, робота, профілі соціальних мереж та майже кожна деталь, яку ви могли знайти про цю колись анонімну особу, була розкопана та опублікована дуже публічно.

Наратто помилився, опублікувавши свій мем "Визнання ведмедя" у своєму головному акаунті Reddit. Якщо ви вже публікували дописи на Reddit, ви будете знати, що можете переглядати історії інших користувачів, які з часом несвідомо будуть заповнюватися невеликими особистими даними, які користувач розкриває про себе.

Але доксинг заборонений на Reddit - "закон", прийнятий самими творцями Reddit, тому існував певний розділ щодо того, як поводитися з Наратто. З одного боку Реддітори хотіли справедливості, а інший аргументував проти поспішних висновків. "Інтернет-мему недостатньо, щоб когось засудити", - прокоментував Redditor. Попри туди-сюди, було вже пізно. Очевидно, з ФБР зв’язалися, і Наратто, як очікувалося, взагалі зник з Реддіту. Ми не можемо сказати, чи буде ФБР розслідувати злочин, який міг і не стався; однак це не перше розслідування, яке розпочинають із публічного допису в соціальній мережі.

Останні повідомлення