Як отримати послідовників на Tumblr

Tumblr, як і Twitter, - це соціальна мережа, яка дозволяє створити бренд навколо себе. На відміну від Twitter, однак, де слова - це ваш хліб і масло, Tumblr фокусується на вмісті, подібному до Pinterest. Це дозволяє більш наочно підійти до того, про що ви можете говорити. Але у Tumblr є деякі ключові відмінності, які можуть ускладнити вам виділення.

Після того, як ви пройшли аварійний курс у Tumblr, ви можете використовувати платформу для ведення блогів як місце для будь-чого, незалежно від того, чи хочете ви опублікувати красиві фотографії з вашої останньої поїздки на пляж або більш важкі речі, наприклад, обговорення кращих точок Сполучених Штатів. 'поточні відносини з Росією. Але якщо ніхто не бачить, що ти пишеш, ти просто розмовляєш із собою, ні?

Нижче наведено наш швидкий посібник про те, як залучити більше фоловерів на Tumblr, щоб ви могли зібрати легіон шанувальників і розширити свій цифровий охоплення. Це не надійно, але іноді вам потрібні трішки налаштування, залучення та цифрове усне повідомлення.

Крок 1: Фокус, людино, фокус!

Звичайно, ваш блог Tumblr відображає вас, і це може бути фантастичним у ваших очах, але чи справді потрібно бути таким еклектичним, як ви? Можливо, ні, і для цього, мабуть, краще підійде ваш особистий профіль у Facebook. Направлення фокусу на Tumblr та складання вмісту навколо центральної теми додає йому більше інтриги. Крім того, витративши трохи часу на дизайн, який доповнює вміст всередині, змусить людей повертатися за ще.

Знайдіть свою нішу

Найкращі акаунти Tumblr - це ті, які уникають повсюдного звивистості, коли справа стосується тем. Виберіть щось, що вас цікавить, те, про що ви можете довго писати чи писати, і те, що, на вашу думку, також буде цікавим для інших. Утримайтеся від надто конкретного опису - якщо ви не бажаєте короткочасного вірусного підходу - але не робіть його всеохоплюючим. Кулінарія, фотографія та модні блоги - прекрасні приклади тем, які забезпечують фокус, не надто обмежуючи.

Подумайте, чим ви хочете поділитися зі своїми читачами, що вони могли б хотіти побачити, і чи зможете ви насправді створити достатньо вмісту, щоб тримати їх ще більше. Прийняти це Анатомія Грей Наприклад, Tumblog. У ньому постійно публікуються фотографії, цитати, GIF-файли та відеокліпи для шанувальників однієї з найбільш тривалих драм в історії телебачення.

Ялина його

Хоча теми за замовчуванням для Tumblr цілком підходять для мелодію блогів та випадкових користувачів, розгляньте вибір теми преміум-класу, оскільки це, швидше за все, дасть вам візуальну позицію щодо конкуренції та відкриє двері для більшої творчості. Намагайтеся не вибирати щось занадто вражаюче з точки зору кольору та дизайну, але не вибирайте тему, яка абсолютно не має візуального гачка чи привабливості - або таку, яка, здається, суперечить вмісту всередині (наприклад, фотоцентрична тема для блогу з багато написаного слова, наприклад).

Більшість тем дозволяють налаштовувати без кодування, тому ви можете змінювати текстури та фонові елементи за допомогою інтерфейсів перетягування та простих кольорових палітр, не знаючи, як правильно кодувати. Крім того, подумайте про вибране вами ім’я користувача та як воно відображається у вашому блозі. Це привабливо, професійно чи відповідає фокусу вашого блогу? Можливо, ви також захочете розглянути доменне ім’я. Tumblr дозволяє зв’язати власний домен зі своїм блогом.

Бути оригінальним

Ми не пропонуємо вам винаходити колесо, а надавати своєму блогу свій власний виразний голос - найкращий спосіб піти. Незважаючи на те, що перероблений вміст справді варто час від часу публікувати, намагайтеся не витрачати свій час на переробку кожного мему в Інтернеті. Публікуйте те, що ви справді вважаєте гідним, і якщо ви публікуєте щось, що вже насичує Інтернет, додайте коментар чи особисте розуміння. Ваш блог повинен відображати вас, навіть якщо він не складається повністю з вашого власного вмісту.

Хештег, # але # не # хештег # все

Хештеги - чудовий спосіб поширити вміст серед мас. Як і в Twitter, їх найкраще використовувати, коли ваш вміст обертається навколо центральної теми. Як і більшість соціальних платформ, фоловери, які не мають реального зв’язку, прагнуть знайти вас за допомогою відповідних тегів. Зберігайте свої теги широкими, щоб найбільша кількість людей могла їх знайти, але не надто широкими, щоб вони загубилися в морі інших публікацій.

У той же час, позначення всього - це помилковий варіант, якого ви хочете уникнути. Ваш вміст повинен мати можливість стояти самостійно, не потребуючи 1000 тегів, лише щоб отримати експозицію. Пам’ятайте, що реблоги - це назва гри на Tumblr, коли ви намагаєтеся набути популярності, тому вміст все ще є королем. Подумайте про теги як про розширення вашого вмісту.

Також корисно використовувати теги для впорядкування власного вмісту, оскільки фоловери та спостерігачі, швидше за все, захочуть перебирати старі публікації. Найкращий спосіб впорядкувати попередні дописи - це використовувати теги, щоб створити власну мережу дописів, яку люди можуть переглядати та робити переблоги. Це також корисно для ваших особистих потреб, і це полегшує вам пошук попередніх публікацій, над якими ви, можливо, захочете допрацювати або перепублікувати у відповідь на щось своєчасне.

Щоб позначити публікацію тегом, просто введіть відповідний тег у текстове поле внизу редактора публікацій та натисніть синій Опублікуватипісля закінчення. Пропозиції деяких найпопулярніших та найпоширеніших тегів автоматично з’являться, коли ви починаєте вводити текст, якщо ви хочете використовувати вже існуючі терміни. Потім користувачі можуть використовувати рядок пошуку у верхньому лівому куті інформаційної панелі для перегляду публікацій, прикріплених зазначеним тегом.

Якість, а не кількість

Просто змусити людей переглядати ваш блог Tumblr часом здається достатньо, але якщо ви хочете зберегти їх інтерес та лояльність, вам потрібно забезпечити, щоб ваші публікації мали атмосферу якості та послідовності, що є синонімом напряму вашого блогу. Різні блоги будуть насолоджуватися різною естетикою та мотивами, але ви хочете надати різноманітний вміст, який відповідає вашому блогу. Перевірте свою роботу на наявність орфографічних помилок та граматичних помилок під час розміщення тексту, переконайтеся, що гіперпосилання не порушено та переконайтесь, що зображення завантажуються належним чином.

Також переконайтеся, що ви публікуєте різноманітні типи вмісту - наприклад, текст, фотографії, цитати, посилання, аудіо та відео - коли це можливо. Хоча текст працює добре, дослідження, як правило, показують, що люди, здається, більше діляться мультимедійним контентом та займаються ним. Ми ненавидімо бити мертвого коня тут, але реблоги - це те, що ви хочете, і більше заручин часто прирівнюється до більшої кількості реблогів і, в свою чергу, більше послідовників.

Тим не менш, майте на увазі вищезгадану пораду щодо тем. Якщо ваша тема орієнтована на текст, спробуйте дотримуватися письмових публікацій, цитат, чатів тощо. Якщо ваша тема більш орієнтована на медіа, послідовний потік високоякісних фотографій та / або відео може бути кращим шляхом.

Крок 2: Заручіться

Хоча деякі знаменитості в соціальних мережах мають достатню популярність, щоб просто щось опублікувати, і це підірветься, швидше за все, ви тут, бо ви не така людина. Незважаючи на те, що ваш вміст може залучити до вас кількох нових підписників, підписники прийдуть швидше, якщо ви взаємодієте зі своєю потенційною аудиторією. Часто публікуйте повідомлення, часто відповідайте та спілкуйтеся з іншими, коли це доречно. Ось, на наш погляд, найкраще працює.

Слідуйте, і вони підуть за вами

Золоте правило: Робіть з іншими так, як це робили б інші з вами. Негласне правило Tumblr працює так само, тобто, якщо ви стежите за іншими блогерами, вони, ймовірно, підуть вам у відповідь. Якщо ви зацікавлені в розміщенні певного типу контенту, пошукайте навколо Tumblr і знайдіть блоги, що охоплюють ту саму тему. Ви можете зробити це, натиснувши наСлідуйте в правому верхньому куті блогу на ту саму тему, або перевіривши свої "Рекомендовані для вас" блоги та перейшовши звідти.

Під час відстеження та реблог вмісту Tumblr намагається з’ясувати інший вміст, який може вам сподобатися. Під час перегляду інформаційної панелі виберітьДослідіть весь Tumblr від Рекомендовані блоги список у правому стовпці, а потімРекомендовано для вас на наступній сторінці у верхньому лівому куті. Таким чином, ви зможете стежити за блогами безпосередньо з цієї сторінки, натиснувши синійСлідуйте посилання біля імені блогу в потоці вмісту.

Подобається повідомлення

Як і Facebook чи Instagram, сподобання публікацій на Tumblr змушує вас активно брати участь. Це також дасть іншим зрозуміти, що ви звертаєте увагу та насолоджуєтесь їх публікаціями, заохочуючи їх продовжувати розміщувати публікації в майбутньому та переглядати ваш блог у відповідь. Більше того, сам акт симпатії буде виділений під частиною приміток у відповідному оригінальному дописі.

Щоб поставити вподобання допису, клацніть серце в нижньому правому куті допису, як воно з’являється на інформаційній панелі Tumblr.

Реблог дописів

Реблог - це як пожежа на Tumblr, теоретично дозволяючи вашим публікаціям та іншим людям стати вірусними за лічені хвилини. Це також нокаут-спосіб підготувати свою сторінку на початку і представити себе на сторінках інших. Повідомлення про реблог не тільки автоматично відображаються у вашому власному щоденнику, але й сама діяльність з реблогінгу буде підкреслена під частиною приміток до відповідного оригінального допису. Якщо користувачі не переробляють один із ваших дописів або не підписуються на вас у відповідь, принаймні початковий плакат і ті, хто переглядає розділ приміток, бачитимуть ваш блог. Крім того, ви завжди можете зробити реблог між двома своїми.

Щоб зробити повторний блог публікації, клацніть дві стрілки в правому нижньому куті публікації, як вона з’являється на інформаційній панелі Tumblr. Після цього додайте будь-який додатковий коментар та теги у вікно, що з’явиться, перед тим, як клацнути синім кольором Реблогвнизу.

Будь гарним Tumblr (er)

Tumblr дійсно має керівні принципи спільноти. Вони не тільки окреслюють неправильну поведінку, яка може призвести до припинення роботи вашого блогу, але вони також слугують суворим нагадуванням про здоровий глузд, який ви повинні застосовувати у всіх аспектах своєї участі в Tumblr. Будьте шанобливі та ввічливі до інших та уникайте фанатизму, спаму та надмірно сексуального вмісту. Крім того, не грубо ламайте своїх послідовників та однолітків, бо ви не згодні з чимось, що вони говорять. Ви можете обговорити речі, лише будьте обережні, як це робити.

Крок 3: Витягніть слово

Вам потрібно буде зробити трохи реклами, щоб ваш блог був перед широкими масами. Але коли ми говоримо "рекламуйте", ми не маємо на увазі рекламу пізньої ночі для ShamWow або великі, дорогі кампанії. Залучення фоловерів пов’язано з поширенням інформації за межами Tumblr, як і створення якісного блогу та взаємодія з аудиторією зсередини. Це навіть може бути виконано автоматично і миттєво, якщо ви правильно налаштували його за правильними каналами.

Поділіться своїм блогом з іншими

Швидше за все, ви знаєте Facebook, Twitter і тому подібне краще, ніж власну руку. Однак чи знаєте ви, що можете також зшивати платформи соціальних медіа, щоб повідомлення Tumblr автоматично відображалися у вашому профілі Facebook і навпаки? Це збільшить ваш вплив на обох платформах, дискретно перенаправляючи друзів та підписників Facebook на ваш Tumblr без вашої постійної участі.

Щоб пов’язати свій обліковий запис Facebook або Twitter із вашим блогом Tumblr, клацніть піктограму особи, розташовану у верхньому правому куті інформаційної панелі Tumblr, та піктограму людини праворуч від блогу, який ви хочете пов’язати в соціальних мережах. Потім натиснітьРедагувати зовнішній вигляд, прокрутіть вниз панель налаштувань і натисніть сіру кнопку підпису, яка відповідає вибраній вами соціальній мережі. Хоча параметри будуть різнитися між Facebook і Twitter, переконайтеся, що ви перевірили різні параметри спільного доступу, розміщені у відповідному розділі кожної соціальної мережі, як тільки авторизуєте програми. Якщо ви бажаєте, ви завжди можете відмовитись від автоматичного налаштування та вручну поділитися кожною окремою публікацією в блозі.

Оскільки блоги у довгій формі стали відмітною ознакою для деяких користувачів Tumblr, можливо, буде більш привабливим звернутися до найближчої родини, друзів та колег, ніж зовсім незнайомих людей в Інтернеті. Сказавши це, розкажіть їм про це! Повідомте їх, що ви створили щоденник із детальною інформацією про свої подорожі чи проект, щоб вони могли бути в курсі ваших останніх починань. Можливо, ви не захочете розповідати всім про свій блог залежно від вмісту, але часто люди у вашому найближчому колі поділяються схожими інтересами та занепокоєнням щодо речей у вашому житті. Не соромтесь - це не те, для чого потрібен Tumblr.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found