Як користуватися Instagram Reels

Нещодавно Instagram випустив новий спосіб створення та обміну відеоконтентом з друзями та спільнотою в цілому: Instagram Reels. Знайомий кожному, хто використовував TikTok, Reels дозволяє користувачам записувати відео з кількома кліпами, а потім додавати аудіо та різні ефекти. Ви можете ділитися відео з послідовниками у своїй стрічці Instagram або розміщувати їх на вкладці "Огляд" для виявлення більшою спільнотою Instagram. Ось як користуватися Instagram Reels, створювати власні та відкривати останні твори інших.

Подальше читання

  • Як вести пряму трансляцію в Instagram
  • Найкращі альтернативи TikTok для Android та iOS
  • Як завантажити фотографії в Instagram

Як дивитися Instagram Reels

Перш ніж заглибитися у створення власних Instagram Reels, можливо, ви захочете перевірити, що створюють інші на платформі; це дозволить вам належно відчути новий формат. Хоча ви можете знайти нові котушки у своїй стрічці, коли ними діляться особи, за якими ви стежите, найкращий спосіб знайти цікаві котушки - це відвідати розділ "Відкрити".

Крок 1: Відкрийте програму Instagram на iOS або Android.

Крок 2: Унизу екрана натисніть піктограму лупи на нижній панелі, щоб відкрити розділ «Відкрити».

Крок 3: У верхній частині Discover Feed ви знайдете розділ "Котушки"; він відображатиметься як звичайна публікація з логотипом Reels у нижньому лівому куті.

Крок 4: Коли котушки відкриті, проведіть пальцем вгору по екрану, щоб перейти до наступного відео.

Крок 5: Використовуйте піктограми в нижньому лівому куті екрана, щоб вибрати Улюблене (серце), Коментар (спливаюча підказка) або вміст (паперовий літак).

Як створити Instagram Reels

Перегляд Instagram Reels Instagram

Якщо ви хочете почати створювати власні Instagram Reels, процес простий і починається з того самого місця, куди ви завжди ходили для створення відео - камери Instagram. Щоб розпочати запис та збирання котушки, виконайте такі дії для iOS та Android:

Крок 1: Відкрийте програму Instagram на iOS або Android.

Крок 2: Або натисніть кнопку камери у верхньому лівому куті, або проведіть пальцем праворуч над стрічкою Instagram, щоб отримати доступ до камери Instagram.

Крок 3: Унизу екрана торкніться слова Котушки.

Крок 4: Щоб розпочати запис вашої котушки, утримуйте кругову кнопку Record, яка знаходиться внизу екрана; відпустіть кнопку, щоб зупинити запис.

Крок 5: Продовжуйте записувати короткі відеокліпи, доки смужка у верхній частині екрана не заповниться; у вас є до 15 секунд, щоб створити котушку.

Крок 6: Під час запису використовуйте піктограми в лівій частині екрана, щоб додати музику (музична нота), змінити швидкість відео (символ перемотування вперед), додати відеоефекти (смайлик) або записати свої відеокліпи без звуку (будильник) .

Крок 7: Після закінчення натисніть Далі кнопка внизу екрана; він знаходиться праворуч від кнопки запису.

Крок 8: Попередньо перегляньте відеокліп і за допомогою кнопок у верхній частині екрана додайте потрібні наклейки, текст або малюнки. Натисніть кнопку Далі внизу, коли ви задоволені своїм відео.

Крок 9: Напишіть підпис для вашого Instagram Reel і виберіть, якщо хочете Також поділіться з ними у стрічці, який опублікує відео у вашому каналі профілю Instagram.

Крок 10: Клацніть ПоділитисядоКотушки закінчувати.

Instagram Reels та ваша конфіденційність

Хоча Reels - це цікавий спосіб ділитися своїм вмістом в Instagram, найкраще зрозуміти налаштування конфіденційності програми, оскільки ця функція автоматично надає ваше відео на сторінці Discover за замовчуванням. Залежно від того, чи є ваш обліковий запис Instagram загальним чи приватним, результат спільного використання котушки відрізняється.

Громадськийрахунки: Якщо ваш обліковий запис Instagram є загальнодоступним, ваша котушка буде опублікована на вкладці Discovery при публікації; це дозволить кожному потенційно це відкрити. Як загальнодоступний обліковий запис ви також можете поділитися котушкою зі своїм каналом, де її можна переглянути у стрічці вашого профілю.

Приватнарахунки: Якщо ваш обліковий запис Instagram приватний, ваша котушка буде слідувати вашим налаштуванням конфіденційності, тобто, можливо, вона не буде доступна на вкладці Discovery. Як приватний обліковий запис ви також можете поділитися котушкою у своїй стрічці, де схвалені фоловери можуть переглядати її у вашому профілі.

Останні повідомлення