Як міліція використовує соціальні мережі для розслідування

Комп’ютер Facebook

"Я шукав цього підозрюваного у розбої. Детективи опинились у глухий кут; Я вирішую подивитися і подивитися, чи є у хлопця Facebook. Він робить це, абсолютно незахищений, і щойно «зареєструвався» у стриптиз-клубі. Шукайте партію, знайдіть машину, яка відповідає опису того, що він бачив, покидаючи пограбування. Виявляється, його вкрали. Зачекайте, поки він вийде, посвідчіть його, приведіть до детективів із розкритими щелепами. Гай у всьому зізнався. Мені навіть не довелося користуватися своїм А.К. "

Це історія, яку один офіцер (який хоче залишитися анонімним) має у своєму арсеналі арештів, пов’язаних із соціальними мережами - і вона швидко стає звичною. Хоча сам арешт може бути насичений кінофільмами - руки підняті в повітря, рушниці, двері відчинені, підозрювані переслідують, надягають наручники та читають Міранду Прайс - те, що насправді доводить владу до цього моменту, може включати достатньо часу для прокрутки Оновлення Facebook та канали Twitter.

Але ці години, проведені в круїзі Twitter та освіжаючим Facebook, не залишаються без діла. Поліцейські відділи у всьому світі використовують Інтернет на свою користь, оскільки соціальні мережі виявляються ідеальними партнерами з розкриття злочинів.

Приходить міліціонер

Ми живемо в епоху нестримного обміну людьми, коли зловмисники часто залишають мережевий хлібний слід настільки великий, що робить Ганзеля схожим на те, що він не переносив глютен.

поліцейські тіні

Зараз Facebook є одним із найбільш родючих джерел кримінальних доказів, але не завжди це було так. Незважаючи на те, що Facebook запустився в 2005 році, міліції та слідчим знадобився деякий час, щоб повністю визнати його потенціал. Оскільки спочатку він використовувався лише студентами коледжів, багато з перших випадків, коли поліція чи університетське містечко використовували Facebook як докази, стосувалися порушення алкогольної політики в конкретних коледжах - однак використання Facebook для більш серйозних злочинів не за горами. У 2008 році поліцейський Цинциннаті на ім’я Доун Кітінг, спеціаліст Центру злочинів у режимі реального часу, співпрацював з Університетом Цинциннаті з метою виявлення важливих членів банди за допомогою Facebook. Fox News заявила, що вона була першим поліцейським у Цинциннаті, який використовував соціальні мережі для доказів.

З 2007 по 2010 рр. Поліція Лондона повідомляла, що злочини, пов'язані з Facebook, зросли на 540 відсотків. Використання Twitter агенцією йшло за аналогічною траєкторією, і інтерес починався незначним, але зростав разом із популярністю мережі.

Ненсі Колб, керівник програми, яка курує центр соціальних медіа Міжнародної асоціації начальників поліції (IACP), каже, що існували певні перспективні відділи поліції, які почали брати участь у соціальних мережах як перші усиновлювачі під час днів MySpace, але це справді закріпився пізніше. "Це було приблизно в 2009, 2010, 2011 роках, коли ми справді спостерігали експоненціальне зростання та величезний ріст з точки зору правоохоронних органів, що використовують соціальні медіа".

"Це було приблизно в 2009, 2010, 2011 роках, коли ми справді спостерігали експоненціальне зростання та величезний ріст з точки зору правоохоронних органів, що використовують соціальні медіа".

Хоча поліція звертається до соціальних мереж частіше, ніж будь-коли, не здається, що користувачі стають все розумнішими до цього: чоловік в Індії нещодавно був заарештований за спробу продати свого онука у Facebook, а жінку в Оклахомі заарештували за спробу продати своїх дітей через соціальну мережу. Підліток також був узятий під варту, похвалившись випивкою, яку вдарили в Facebook - насправді, офіцери були попереджені про злочин завдяки приватному повідомленню Facebook від іншого користувача, який бачив витівки винуватця на своїй стрічці новин .

Ще один справді винятковий випадок сумнівного фейсбукінгу: британець викрав коштовності на суму 130 000 доларів і втік з країни ... пізніше повернувшись до Великобританії у відпустку під припущеною особою, та опублікував фотографії своєї поїздки у Facebook. Поліція, яка стежила за його соціальними мережами, побачила фотографії та відшукала його.

Методи влади не завжди зупиняються на моніторингу - іноді вони навіть взаємодіють із підозрюваними Бруклінський поліцейський зловив групу молодих чоловіків, відому як "Банда хлопців-броуерів", додавши їх у друзі у Facebook (вони прийняли його прохання про друзі), а потім спостерігаючи, як вони хваляться злочинами. Вони транслювали плани вчинити крадіжку як оновлення статусу, тому поліція відстежила їх і посадила - і по дорозі отримала безліч доказів.

Історії нескінченні. У всіх цих випадках люди та їхні залежності від Інтернету надто полегшували поліції розкриття своїх злочинів.

Напруження їх технічних прийомів

Не кожен підозрюваний дозволяє так легко визначити свою злочинну діяльність, але поліцейська стратегія пройшла довгий шлях з перших днів існування Facebook. Методи, які застосовують поліція та приватні слідчі для відстеження соціальних мереж, за останні кілька років стали набагато складнішими, і їх присутність значно збільшилася. Веб-сайт Connected Cops, який зосереджується на тому, як поліція використовує соціальні медіа, створив інфографіку, використовуючи дані BrightEvent про те, як поліція використовує Twitter - у понад 882 офіційних деклараціях Twitter у восьми різних країнах.

загальні теми міліції

Стратегії співробітників Twitter роблять розумнішими. Після моторошного нападу на британського солдата в Лондоні в березні минулого року, поліцейський підрозділ Opensource Intelligence Unit використовував програмне забезпечення для розчісування Twitter, щоб проаналізувати реакцію людей. Цей моніторинг соціальних мереж для оцінки настроїв громадськості також використовувався під час Олімпійських ігор у Лондоні: якщо з'явилися ключові слова, що передбачають конфлікт, поліція збільшила свою присутність у цих місцях.

Колб пояснює, що ресурси, доступні для допомоги поліції, також зросли в геометричній прогресії. “Там багато інструментів. Деякі безкоштовні, інші доступні за плату для управління соціальними медіа та моніторингу, починаючи від злочинної діяльності і закінчуючи просто обізнаністю, коли хтось говорить про цю конкретну агенцію в соціальних мережах. Що стосується організації заходів, особливо великих заходів, агентства збираються звертати увагу на соціальні мережі. Не лише для погроз або злочинної діяльності, але й просто для того, щоб бути в курсі проблем, пов’язаних з контролем натовпу, дорожнім рухом чи чимось із громадської безпеки ».

Хоча спочатку міліція просто розшукувала злочини в соціальних мережах, їх участь у таких сайтах, як Facebook та Twitter, значно розширилася. Зараз поліція надає пріоритет громадській роботі, вимагаючи підказок та зусиль щодо вербування через соціальні мережі. Для певних департаментів існують сторінки у Facebook та акаунти в Twitter, і поліція використовує ці форуми, щоб передавати важливу інформацію своїм послідовникам. Під час повені у 2011 році в Квінсленді, Австралія, сторінка поліцейського відділу у Facebook стала життєво важливим джерелом оновлень, попереджень та новин. Їх канал у Twitter також став основною лінією спілкування, і директор використовував iPad для розміщення на ходу - набагато швидший метод, ніж традиційна інформаційна діяльність у ЗМІ.

Повідомлення в блозі комісій IACP пояснюють деякі нові способи використання поліцейськими управліннями соціальних мереж. За даними блогу, деякі відділи створюють власні акаунти в Instagram, щоб взаємодіяти з громадськістю та протистояти негативним зображенням. Департамент поліції Балтимору чітко "отримує" Instagram, розміщуючи поєднання фотографій офіцерів на місцях та в офісі, а також випадкові знімки кухоль. Знімок екрану 25.06.2013 о 15.02.18

Іноді поліція одночасно використовує соціальні мережі для пропаганди та профілактики. У штаті Міннесота поліція почала в прямому ефірі твітувати арешти за кермом у нетверезому стані зі свого акаунта в Twitter, намагаючись використати сором, щоб відвернути людей від того, щоб сісти за кермо після занадто великої кількості напоїв.

Під час фіналу Кубка Стенлі у 2011 році поліція Ванкувера розраховувала на Twitter, коли почалися великі заворушення. На початку серіалу VPD розмістило легкі твіти в рамках інформаційно-роз'яснювальних заходів, які були добре прийняті. Констебль Енн Ленглі, співробітник соціальних мереж, використовувала HootSuite для моніторингу громадських настроїв. Після початку заворушень поліція продовжувала взаємодіяти через соціальні мережі, навіть використовуючи популярний тег #canucksriot. Як зазначає IACP, кількість "лайків" VPD у Facebook зросла на 2000 відсотків, а їх послідовники в Twitter значно зросли за цей час, коли люди шукали інформацію.

Подібно до того, як Інтернет спрощує зловлення злочинців, це також полегшує громадянам повідомлення про зловживання в міліції.

Після заворушень ВПД використовував Інтернет, щоб полегшити жителям надсилання підказок щодо протиправної поведінки, і Ленглі був здивований якістю відповіді - людям подобалися поліцейські, яких вони могли б твітувати та взаємодіяти в Інтернеті! Той факт, що ванкуверці мали місце для розмови з поліцією, що здавалося менш формальним, ніж скандал, коли зійшли на вокзал та заповнили документи, спонукав багатьох громадян вийти вперед через Інтернет. Як зазначає блог, “За чотири дні було отримано понад 1000 електронних листів, багато з яких містили зображення, відео чи посилання на веб-сайти чи сторінки у Facebook. Ніколи раніше VPD не стикався з таким обсягом електронних листів або про те, щоб "громадянські журналісти" подавали потенційні докази підозрюваних у заворушеннях. Громадськість не тільки надсилала фотографії, але й отримувала сотні підтримуючих твітів та електронних листів ».

Приватні слідчі в бюро кредитних історій також стають все більш соціально витонченими. Bloomberg повідомляє, що кілька кредитних бюро та платіжні компанії розпочали випробування використання Facebook та LinkedIn як способу підтвердження особи та підтвердження шахрайства. Деякі їхні зусилля настільки прості, як перевірка зображення, але вони навіть переглядають граматику, яку люди використовують у соціальних мережах, щоб визначити, чи насправді вони є носіями англійської мови, як вони вже вказали.

Коли моніторинг соціальних мереж переходить межі

Соціальні мережі за своєю суттю не є добрими чи поганими: ви можете використовувати їх як інструменти для розкриття злочинів або вбивств. Хоча переслідування Facebook призвело до арештів, які більшість людей класифікували б як справедливі, це не завжди так. Мирні акції протесту спричинили арешт багатьох їх демонстрантів завдяки соціальним мережам. Під час акцій протесту "Окупуйте Уолл-стріт" суддя Нью-Йорка постановив, що публічні твіти не користуються таким самим захистом, як приватна мова, і наказав Twitter передавати видалені твіти одного з учасників, які прокурори використовували як докази.

Поліція завжди може переступити межі таємних та кримінальних операцій на територію захоплення. Зараз, як відомо, в’язницю важко довести, оскільки вам доведеться показати, що поліція змусила вас скоїти злочин, якого ви б не зробили. Оскільки цього зазвичай не відбувається, шоу на кшталт "Зловити хижака" може вдатися до тактики, яка може здатися відвертою постановкою, але оскільки винні, здавалося, з самого початку мали намір вчинити злочин, це не затиснення. У соціальних мережах це означає, що поліція може мати можливість додавати підозрюваних у друзі, але якщо вони першими викривають злочини, вони можуть поставити під загрозу свою справу, відкривши двері для захисту. Наприклад, якщо працівник міліції надіслав повідомлення із запитом: «Ви хочете придбати бур’ян?» а підозрюваний відповідає "так", той факт, що поліція ініціювала розмову з погляду нічого, про що підозрюваний не знав, є підставою для захисту від захоплення.

Ми всі хочемо підбадьорити, коли поганих хлопців спіймають завдяки їхній надмірності в соціальних мережах. Але коли таблиці перевертаються, і поліція використовує ці платформи, щоб заарештувати когось за протест чи політичне незгоду (або використовували заклинання, щоб загнати підозрюваного), це боляче.

Одне, що вирівнює книгу? Подібно до того, як Інтернет полегшує відловлювання злочинців, це також полегшує громадянам повідомлення про зловживання. Протести, що проходили в Бразилії, стали більш пристрасними після того, як кадри жорстокості поліції протягом перших днів потрапили в мережу, закликаючи більше демонстрантів на вулиці та зосередивши увагу світової громадськості на зловживаннях. Соціальні медіа є потужним інструментом, і вони дають можновладцям можливість здійснювати набагато інтенсивніший нагляд за підключеним населенням, ніж могли раніше.

Останні повідомлення