Марк Цукерберг: Дитячі фотографії, фотографії коледжів та великі моменти

Попередня Наступна 1 з 10 позначка zuckerberg особливість zuckerbergbaby Марк Цукерберг як малюк Time.com Позначити Цукерберг функція Цукербергі-школа Цукерберг на випускному в середній школі «Один успіх життя» Позначити Цукерберг особливість Цукербергхарвард2 Цук та його гарвардські співмешканці в гуртожитку The Observer Позначити Цукерберг особливість Цукербергхарвард1 Марк стоїть біля гуртожитку першокурсника Time.com позначити Цукерберг особливість zuck1 Марк та початковий робочий простір Facebook LA Times Blog Марк Цукерберг - особливість соціальної мережі Джессі Айзенберг у ролі Марка Цукерберга та Ендрю Гарфілд у ролі Едуардо Саверіна в Соціальна мережа Дія чотири сценарії Марк Цукерберг функція 290164 facebook ipo Марк Цукерберг приймає Facebook публічний ПК Mag позначка Цукерберга Марк Цукерберг та Присцилла Чан Масхебл позначка Цукерберга особливість zuckandpriscilla Присцилла та Марк, які брали участь у нагородженні 2014 року за прорив Пітера Баррераса / Associated Press позначити Цукерберг особливість zuckandthepres Цукерберг тусується з такими людьми, як президент Обама Марк Цукерберг / Facebook. Всього за 10 років худий хлопець з Нью-Йорка вивів махіну соціальних мереж, відому як Facebook, із крихітної кімнати в гуртожитку в Гарварді майже в усі куточки земної кулі. За цей час Марк Цукерберг ефективно допоміг поширенню популярності Facebook, як пожежа, залишивши всіх та їх собаку - буквально - із власним обліковим записом на сайті.

Але хто є людиною, яка стоїть за цією частиною Інтернет-революції?

Окрім фільму режисера Девіда Фінчера, про який Цукерберг стверджує, що він не зовсім фактичний, у таблоїди не потрапляє чимало шалених справ щодо цього 31-річного мільярдера. Тож, щоб отримати краще уявлення про те, що саме робить цей обчислювальний свист галочкою, ми склали короткий опис деяких найбільш вартих уваги подій у житті Цукерберга. Хоча Марк і не є вичерпною біографією - Марк ніколи не відповідав на наш запит про співбесіду, - це мало допомогти пролити світло на одного з найвпливовіших людей 21 століття.

Перші кроки Цукерберга

Народився 14 травня 1984 року в маленькому містечку Уайт Плейнс, штат Нью-Йорк, співзасновник Facebook - друга дитина, яку народили батьки Едвард та Карен Цукерберги. Він виріс у селі округу Вестчестер Доббс Фері - приблизно в 25 милях на північ від Нью-Йорка - зі своєю старшою сестрою Ренді, а також двома молодшими сестрами Донною та Аріель.

Марк Цукерберг як малюк Марк Цукерберг як малюк. Time.com

Зростаючи, Цукерберг виховував живий інтерес до всього, що стосується комп’ютерів, навіть доходячи до того, що створив унікальний додаток для обміну повідомленнями за допомогою Atari BASIC у віці 12 років. Система обміну повідомленнями - влучна назва “Zucknet” - бачила послідовне використання, коли його батько-стоматолог використовував це щоб знати, коли реєструються нові пацієнти, тоді як увесь клан Цукербергів використовував його по дому, щоб легше спілкуватися між собою.

Побачивши, як його безмежне захоплення комп’ютерами продовжує зростати, батьки Цукерберга найняли приватного репетитора комп’ютерів, щоб допомогти їхньому синові далі розвивати свої навички. За короткий час Цукерберг почав брати твори, створені його друзями, і перетворювати їх на повноцінні комп'ютерні ігри; Що й казати, кодування стало для майбутнього мільярдера соціальних мереж надзвичайно простим.

Академія Філіпса Ексетера та відмова від AOL та Microsoft

Хоча Цукерберг пройшов кілька аспірантських курсів ще в підлітковому віці, він все ще вимагав поїздки до середньої школи і вирішив відвідати ексклюзивну підготовчу школу в Нью-Гемпширі, Академію Філіпса Ексетера. Перебуваючи там, Цукерберг займався кількома не пов’язаними з комп’ютером заходами, наприклад, керівництвом шкільної команди з фехтування та здобуттям диплому з класичної літератури.

Цукерберг на закінченні середньої школи Цукерберг на закінченні середньої школи. Успіх одного життя

Попри додавання до свого і без того вражаючого репертуару навичок, Цукерберг ніколи не похитував своєї одержимості персональним комп’ютером і продовжував возитися з ідеями нових програм та додатків. Однією з таких програм, яку Цукерберг розробив, перебуваючи у Phillips Exeter, була послуга потокового передавання музики у стилі Пандори, яку він охрестив Synapse. Через величезний потенціал Synapse - це цілком могло бути стандарт потокової музики - Microsoft і AOL постукали у двері Цукерберга, озброївшись пропозиціями про роботу та зацікавленими у придбанні програмного забезпечення. Він відхилив пропозиції обох компаній.

Гарвардські роки та заснування Facebook

З одного поважного навчального закладу до іншого, Цукерберг вступив до Гарвардського університету в 2002 році. Цукерберг не витрачав часу на утвердження своєї майстерності комп’ютерного програмування під час навчання: він розробив не одну, а дві онлайн-програми, призначені для використання студентами Гарварда. Перша програма, програма під назвою CourseMatch, допомогла студентам вибрати класи кожного курсу, показавши їм, які типи занять вибрали інші студенти. Друга програма - під назвою Facemash - дала користувачам можливість порівнювати фотографії будь-яких двох студентів одночасно, а потім голосувати за те, яке було більш привабливим (цілих 180 з CourseMatch, наскільки корисно). Тим не менш, на другому курсі навчання в університеті популярність та ажіотаж навколо цих програм дозволили Цукербергу швидко стати авторитетом з розробки програмного забезпечення.

Цук та його гарвардські співмешканці в гуртожитку Цукерберг (вкрай ліворуч) та його гарвардські співмешканці. Спостерігач

Після того, як запас Цукерберга як програміста злетів під дах, кілька студентів зв’язалися з ним щодо потенційних проектів. Одна з таких груп - зі знаменитих близнюків Вінклвосса та менш відомої Діві Нарендри - звернулася до Цукерберга щодо розробки HarvardConnection (пізніше відомого як ConnectU) - веб-сайту, спрямованого на допомогу вищим класам Гарвардських студентів отримати дати. Хоча Цукерберг спочатку погодився з ними і почав працювати на сайті, незабаром він покинув проект, щоб розпочати власну програму соціальних мереж із трьома своїми друзями.

Марк стоїть за межами гуртожитку першокурсників Цукерберг, що стоїть за межами гуртожитку першого курсу. Time.com

Цей новий проект, який вперше отримав назву Facebook, дав студентам Гарварду можливість публікувати власні профілі на веб-сайті, кожен з яких заповнений фотографіями та особистою інформацією. За допомогою Едуардо Саверіна, Дастіна Московіца та Кріса Хьюза Цукерберг успішно керував цим новим веб-сайтом із невеликої загальноосвітньої кімнати в кампусі, перш ніж врешті-решт вирішив кинути школу, щоб зосередитися виключно на проекті. Потім Цукерберг та компанія перенесли штаб-квартиру групи в Пало-Альто, штат Каліфорнія, продовжуючи розвивати популярну програму, яка залучила більше мільйона користувачів, лише за перший рік.

Світанок Facebook

Зі 100 відсотків своєї уваги, приділеної зростанню Facebook, Цукерберг зробив наступні кроки до реалізації своєї багатомільярдної ідеї по всіх Сполучених Штатах. Забезпечивши близько 12,7 мільйона доларів від компанії венчурного капіталу Accel Partners, команда Facebook вирішила відкрити сайт, який призначений лише для Ліги Плюща, для інших коледжів, середніх шкіл та зарубіжних установ. Це розширення дозволило сайту соціальних медіа вирости до вражаючих 5,5 мільйонів користувачів до кінця 2005 року і спонукало компанії, такі як Yahoo! і MTV, щоб зв’язатися з Цукербергом щодо реклами. Не дивно, що він відмовив їм і замість цього вирішив зосередитись на розширенні можливостей сайту із зовнішніми розробниками.

Марка та початковий робочий простір Facebook Цукерберг та перша офіційна робоча область Facebook. Блог LA Times

Однак піднесення Цукерберга до слави керівника Facebook не позбавило підводних каменів. У 2006 році творча команда HarvardConnection - близнюки Вінклвосс і Нарендра - стверджувала, що Цукерберг скопіював їхню ідею при розробці Facebook і хотів, щоб Цукерберг оплатив їхні збитки. Після того, як адвокати розкрили серію загрозливих повідомлень, надісланих Цукербергом, натякаючи на те, що він вкрав ідею HarvardConnection, обидві сторони досягли початкової суми розрахунку в 65 мільйонів доларів. Однак судовий процес навряд чи змішався з психікою Цукерберга і, по суті, став невеликим ударом про його метеорний підйом до слави.

Наступна сторінка:Соціальна мережа і Facebook стає публічним

Соціальна мережапровал

Однак головний біль Цукерберга не припинився з позовом HarvardConnection. У 2009 році автор Бен Мезріч у своїй книзі хронізував дикий підйом Facebook,Випадкові мільярдери. Книга, яка служить основою для відомого фільму Аарона Соркіна,Соціальна мережа, був засуджений Цукербергом, який стверджував, що автор вигадував фальшиві персонажі та встановлював фрагменти, яких ніколи не було. Незважаючи на несхвалення Цукерберга, Соркін все-таки хотів придбати права на книгу для свого фільму, який отримав низку номінацій на 83-й нагородженні "Оскар".

Джессі Айзенберг у ролі Марка Цукерберга та Ендрю Гарфілд у ролі Едуардо Саверіна в The Social Netowrk Джессі Айзенберг (праворуч) у ролі Марка Цукерберга, а Ендрю Гарфілд у ролі Едуардо Саверіна в Соціальна мережа. Дія чотири сценарії

Хоча фільм просвітив особливо різке світло на Цукерберга, а також весь Facebook та його генезис, він визнав, що фільм щось зрозумів. Кожна фліс або футболка, в яку Соркін одягнув актора Джессі Айзенберга, була справжнім одягом, який Цукерберг стверджував, що належав йому в один момент у його житті. Приблизно на вершині популярності фільму Цукерберг часто жартував про те, як у фільмі помилилася велика частина його історії, але він також отримав абсолютно випадкові деталі абсолютно правильно.

Показ фільму мало що вплинув на Цукерберга чи судно Facebook, оскільки популярність кожного з них продовжувала зростати до астрономічних висот. У 2010 році журнал «Тайм» назвав Цукерберга «Людиною року», тоді як «Форбс» визнав його 35-м мільярдером, заявивши, що молода людина вартує 6,9 млрд доларів. Здавалося, Голлівуд не зрівнявся з властивою Цукербергу силою та популярністю Facebook.

Facebook стає загальнодоступним

У травні 2012 року Цукерберг відкрив акції компанії, запропонувавши 421 233 615 акцій простих акцій на NASDAQ Global Select Market. Цукерберг пояснив ідею виходу на біржу як спосіб повернення грошей людям, які допомагали будувати та інвестувати у Facebook, стверджуючи, що найкращий спосіб відплатити комусь - за рахунок справедливості та опціонів. На той час Facebook увійшов в історію, ставши найбільшим первинним публічним розміщенням технологічної компанії, розмір IPO якого склав 16 млрд доларів - орієнтир, який пізніше затьмарився IPO від Alibaba.

Марк Цукерберг публікує Facebook Марк Цукерберг оприлюднює Facebook. ПК Mag

Цукерберг заробляє 1 долар на рік в якості генерального директора Facebook, але йому не шкода за гроші: він тримає приблизно одну чверть акцій компанії, зберігаючи при цьому 57 відсотків голосуючих акцій Facebook.

Лише одного дня після виходу на публіку з Facebook Цукерберг одружився з давньою дівчиною Присцилою Чан у їхньому будинку в районі Пало-Альто. Близько 100 гостей відвідали захід, за припущення, що пара святкувала нещодавній випуск медичного факультету Чана, але здивувалась Цукербергу та майбутнім шлюбам Чана.

Марк Цукерберг та Присцилла Чан Присцилла Чан та Марк Цукерберг. Машабл

Наступна сторінка: Цук отримує благодійність і піднімає це разом з Обамою

Марк віддає

Незважаючи на те, що він має значний стан, навіть Скрудж Макдак заздрив би, Цукерберг не в останню чергу егоїстичний мільярдер. За роки, що минули, коли він збагатився убер, він регулярно виконував роль благодійника, даючи сотні мільйонів доларів різним організаціям та благодійним організаціям. У 2010 році Марк пожертвував 100 мільйонів доларів системі державних шкіл Ньюарка в Нью-Джерсі (хоча ці зусилля потім були чреваті проблемами), а також підписав «Даючи обіцянку», відомим членом якої є Білл Гейтс, в якій він збирається дати половину свого загального багатства на благодійність за життя. Цукерберг також закликав інших молодих мільйонерів та мільярдерів зробити те саме, сказавши, що вони мають унікальну можливість, щоб мати можливість побачити "вплив" своїх зусиль.

Прісцилла та Марк відвідують премію 2014 року за прорив Присцилла Чан та Марк Цукерберг, які брали участь у нагородженні 2014 року за прорив. Пітер Баррерас / Associated Press

Однак Цукерберг на цьому не зупинився, і в 2013 році він пожертвував 990 мільйонів доларів Фонду громади Силіконової долини, який допомагає некомерційним організаціям у сферах охорони здоров’я, освіти та навколишнього середовища. Потім Цукерберг перекинув ще 75 мільйонів доларів новій загальній лікарні Сан-Франциско в 2014 році, щоб вона могла придбати нове обладнання та придбати нові технології до його відкриття в 2015 році. Щоб висловити свою вдячність, Фонд загальної лікарні Сан-Франциско оголосив, що планує назвати будівлю Прісцилла та Марк Цукерберги, загальна лікарня та травматологічний центр Сан-Франциско.

# Цукербебі

31 липня 2015 року Цукерберг повідомив у своєму дописі на Facebook - як це подобається, розповівши світові, що його дружина Прісцилла була вагітна першою дитиною цієї пари - дівчинкою. У своєму дописі Марк зізнався, що пара якийсь час намагалася зачати дитину, і навіть виявив, що в процесі пережили три викидня. Хоча термін не був зазначений, він додав, що вагітність досить далека, щоб "ризик втрати дуже низький". Він навіть зайшов так далеко, що сказав, що дитина підняла йому великий пальчик "Подобається" під час УЗД, який показав йому, що вона вже приймає після сімейного бізнесу.

Цукерберг та Facebook сьогодні

Сьогодні Facebook користується приблизно 936 мільйонами активних користувачів щодня - при цьому кількість активних щомісячних користувачів сягає 1,44 мільярда, - що показує, наскільки важливою є імперія Цукерберга. Завдяки новому відеосервісу, новому офісу в Африці, який стає «найвищою комунікаційною технологією», Facebook продовжує розвивати свою і без того вражаючу формулу, ще більше додаючи своєму статусу короля соціальних медіа.

Цукерберг тусується з такими людьми, як президент Обама Цукерберг тусується з такими людьми, як президент Обама Марк Цукерберг / Facebook

Для Цукерберга, який веде (дещо) скромне життя зі своєю дружиною, але все ще знаходить час зустрітися з президентом, продовження розбудови своєї імперії у Facebook та поширення доброї волі по всьому світу є головною проблемою. Беручи до уваги те, чого він досяг лише трохи більше ніж за 10 років з моменту заснування Facebook, видається абсолютно зрозумілим: між Цукербергом і виконанням того, що він забажає, буде мало речей.

Продовжуй робити це Марк, тільки світ дивиться.

Останні повідомлення