Люди, які стоять за іменами, обробляють Twitter

twitter наближається до електронної комерційної угоди

Ваше ім'я може коштувати тисячі доларів. Принаймні, коли справа стосується вашого імені користувача у Twitter, більш відомого як ваш дескриптор. Згідно з недавньою статтею New York Post, ручки з одним іменем, що складаються з одного слова, користуються великим попитом. Одному щасливому користувачеві, @Chase, Chase Bank запропонував $ 20 000, щоб відмовитись від псевдоніма.

То як щодо інших користувачів @ [перше ім’я тут] у всьому світі? Що можна сказати про людей, які сидять за деякими найбільш популярними іменами, такими як Сара чи Джон? Можливо, у вашому класі було п’ять дівчат на ім’я Кеті, але лише одна з них - у всьому світі - гордий власник ручки @Katie.

"У мене було кілька людей, які зверталися до мене з проханням придбати" @katie ", але я завжди відповідала" ні ", - каже @katie або Кеті ЛаРуе, заступник спортивного директора та тренера з баскетболу для дівчат у школі-інтернаті в Пенсільванії. LaRue використовує Twitter з 2006 року. Вона часто публікує публікації про спорт і висуває фотографії з Instagram, як це роблять багато хто з нас. Але на відміну від нас, їй спонукають відмовитись від свого імені користувача. А також на відміну від нас, її часто приймають за інших, більш відомих Кеті.

@Hollysarah @Mariska вам потрібно твітувати @katiecouric або @KatieShow not @katie всі ваші повідомлення надходять до мене

- Кеті ЛаРу (@katie) 23 вересня 2013 р

“Я отримую твіти незупиняючись для інших Кеті ... це з часом старіє ". Вона перелічує декілька, кажучи, що отримує Кеті Холмс, Кеті Прайс, і часто отримує твіти від "якоїсь дівчини, яка говорить про те, що вона є наркоторговцем в Огайо, до своєї подруги Кеті, що часом буває досить весело".

@Katie також плутають з Кеті Курік, чогось Куріку здавалося настільки забавним, що LaRue запросили на шоу (де вона каже, що вони лише жартома просили купити її ручку).

Очевидно, вона не єдина, хто страждає від випадків помилкової ідентифікації Twitter - візьміть @Mike або директора програмного забезпечення Майкла Мішона, який отримує повідомлення для неправильного Майка "в середньому кожні дві години".

«У Нью-Йорку є група з чотирьох друзів середнього шкільного віку, які засмучуються, коли я не відповідаю на кожен твіт @Mike, який вони публікують. Я хотів би вважати їх своїм фан-клубом ". @ Джон - він же Джон Уітлі - знає свій біль. "Ймовірно, 90 відсотків людей, які" @jon "[мене], є помилковими позитивними даними", - каже стартовий виконавчий директор, який заснував соціальний сайт DailyBooth, придбаний Airbnb.

На запитання, як він зміг зачепити таку популярну ручку через рік після запуску Twitter (він приєднався в 2007 році), @jon зізнається, що насправді заплатив за це. “Спочатку я підписався на @jonwheatley. Я фактично купив ручку @jon у хлопця на ім'я Джон у 2009 році ".

Ціна? "Я заплатив за це 750 доларів", - говорить він.

"Дуже приємно мати можливість відмовитись від візитної картки і просто сказати:„ Я @jon у Twitter! "

Інші також прийшли за допомогою своїх ручок @ first-name з невеликою допомогою. Студентка біології та виробник ювелірних виробів Etsy Сара Річі, або @sarah (яка страждає від нещасного обставини помилково прийняти за Сару Пейлін - подумайте про можливості цих твітів) має ім'я користувача з 2007 року, коли її тодішній хлопець @Tom - ранній користувач Twitter, - добудувала це для неї.

"Я вважаю, що його ім'я користувача було доступне, але моє присідали", - каже вона. "Він надіслав електронною поштою Twitter запит на обліковий запис, і оскільки він не використовувався впродовж століть, йому його надали".

Якщо ви просто запустили в Twitter, щоб спробувати зарезервувати власне @ ім'я, якщо обліковий запис стане неактивним, позбавте себе проблем: це вже не працює - так відомо @kristin або Крістін Маршалл. "Ще в попередні часи Twitter ви могли заявити про повернення неактивного імені користувача, як це роблять власники торгових марок у наші дні", - каже вона. У 2009 році вона побачила допис у блозі, що пояснює процес, і придбала квиток, щоб отримати власний маркер власного імені.

«У Twitter були чіткі вказівки щодо неактивних облікових записів - навіть якщо вони не писали в твіттері, якщо обліковий запис у якийсь момент увійшов у систему, він все одно вважався активним. Якщо я добре пам’ятаю, рахунок повинен був бути неактивним щонайменше півроку ».

Їй пощастило отримати нагороду @Kristin, коли попереднього власника визнали неактивним.

Оскільки Twittersphere стає все тіснішим і стає потужнішим інструментом реклами та ідентифікації, цілком природно, що власники платформи @ first name будуть підкуплені - але чим? Або скільки його?

Один користувач запропонував shill @ sarah’s ювелірні вироби Etsy; @Mike каже мені, що люди зв’язувались з ним щодо покупки, але він затримався, оскільки умови Twitter суворо проти продажу ручок або акаунтів.

twiiter- @ mike

Менеджер складу та музикант Марк Стікні, або @mark, каже, що йому колись запропонували 1000 доларів за ручку, але він відмовився. “Я не використовую Twitter, щоб просувати щось. Я не можу терпіти, що це в значній мірі стало рекламним інструментом, і для мене це втрачає той шарм, який він мав спочатку. Я зберігаю це, щоб перевірити, чи весело з друзями ».

Очевидно, що для цих користувачів є цінність утримувати їхні @ імена - і міцно триматися. "Це, безумовно, коштує 750 доларів, які я за це заплатив", - каже @jon. "Дуже приємно мати можливість відмовитись від візитної картки і просто сказати:„ Я @jon у Twitter! "

Існує безліч історій, які свідчать про те, що Twitter готовий співпрацювати з користувачами, щоб здійснити такі транзакції, але Twitter не відповів ні на мій запит про коментар, ні на моє запитання, як вони контролюють несанкціоновані обробки продажів. Але прихильності трапляються: @Mike впорався з тим, що дружив із співзасновником Twitter Джеком Дорсі (який, відповідно, є @Jack). "Він підписав мене і вибрав моє ім'я користувача, коли ми тусувались у нічному клубі Сан-Франциско".

Але чому мотивація для першого імені обробляється? @Kristin, яка працює в галузі маркетингу і раніше працювала письменницею, графічним дизайнером та консультантом у соціальних мережах, каже, що отримання та збереження ручки важливо для її ідентичності в Інтернеті. "Я зазвичай люблю захоплювати" Крістін "як ім'я користувача на веб-сайтах, якщо можу, головним чином тому, що я ніколи не використовував інтернет-псевдонім".

"Мій персональний веб-сайт - Kristin.fm, тому я хотів мати брендинг власного імені на якомога більшій кількості сайтів у соціальних мережах!"

Хоча «ідентичність в Інтернеті» та «персональний брендинг» можуть звучати як галасливі слова, прокинуті на важких зустрічах у Powerpoint, це дві тенденції, які лише зміцнюють своє коріння в соціальних мережах. Батьки навіть починають присідати на ручках, щоб їх діти колись успадкували. Це жахлива ідея, що наступне покоління може народитися з уже існуючими онлайн-профілями, але це цілком реальне.

Тим не менше, хоча їх ручки з власними іменами, безумовно, коштують чимало - особисто, професійно та для учасників торгів - ніхто з цих власників не розлучився з ними. Принаймні поки що.

"Я хотів би думати, що я не захищений від хабарництва, але як бідний студент коледжу з вісьмома пащами для годування - трьома котами, двома собаками, двома конями, однією змією - я мав би проблеми відхилити п'ятизначну пропозицію ", - каже @sarah.

Як коротко висловлюється @jon: "Все можна купити за правильною ціною!"

Найкраще зображення надано Vectomart / Shutterstock

Останні повідомлення