Функція Twitter може розширити обмеження кількості символів до 10 000

twitter відчуває перебої роботи у всьому світіОбмеження в 140 символів було неприємним для багатословних користувачів з самого початку в 2006 році, і протягом багатьох років іноді натякали на можливість розширення твітів. Однак до цього часу, якщо вам потрібно було написати в Twitter понад 140 символів, вам доводилося вдаватися до надсилання приватного прямого повідомлення, яке в даний час забезпечує простір до 10000 символів.

Можливо, будуть гарні новини, якщо ви користувач Twitter, якому часто доводиться твітувати більше, ніж дозволяють стандартні 140 символів. Відповідно до Re / code, платформа планує запустити функцію в кінці першого кварталу, яка дозволить вам твітувати до 10000 символів. Як і багато змін, які соціальна мережа пережила за ці роки, нова функція, яку просто називають "Понад 140", може зазнати різних змін до того часу, коли ми фактично зможемо її використовувати.

Версія нової функції, яка зараз тестується, відображає 140 символів так само, як і зараз, за ​​винятком примітки або заклику до дії, що вказує на те, що читати є ще щось, дещо схоже на інші служби, такі як TwitLonger і TweetExtend. Однак відмінність полягає в тому, що платформа має намір зберегти той самий вигляд і стиль, що і ваша хронологія.

Ця найновіша функція Twitter відповідає ряду спроб швидкого зростання користувачів. Нещодавно платформа додала функцію Twitter Moments для висвітлення особливих подій. Платформа також розпочала спроби розміщувати рекламу та заробляти гроші на вихідних із системи користувачів та тих, хто відвідує сайт без облікових записів.

Однак деякі користувачі вказують на такі проблеми при збільшенні кількості повідомлень про твіти, як-от збільшення потенційного спаму, з яким в даний час бореться Twitter. Крім того, багато хто побоюється, що можливість написання твіту до 10000 символів змінює всю суть, з якої починався Twitter, і просто перетворює мережу соціальних медіа на інший Facebook.

Останні повідомлення