Жінка в Огайо використовує перископ для трансляції зґвалтування друзів

прямий ефір виробника перископу18-річній дівчині в штаті Огайо висунули звинувачення у використанні послуги потокової передачі відео "Periscope" для трансляції зґвалтування її 17-річної подруги. Марина Лоніна нічим не допомогла неповнолітній, коли стався напад, але натомість зробила ствердний крок у прямому ефірі про прямий ефір інциденту своїм послідовникам. Лоніна та зловмисник, 29-річний Реймонд Б. Гейтс, були звинувачені у двох випадках зґвалтування, трьох - у збитті сексуально орієнтованої справи із залученням неповнолітньої та по одному - у викраденні та сексуальній батареї.

Про зґвалтування повідомив один із друзів Лоніни, який знаходився на приймальній частині потоку Перископ у зовсім іншому стані і повідомив владу про напад. Прокурор Рон О’Брайен каже, що незрозуміло, скільки людей змогли побачити відео. Він також зазначив, що це вперше в окрузі Франклін, штат Огайо, в якому будь-який подібний злочин транслювався в прямому ефірі.

На момент інциденту О’Брайен каже, що Гейтс, Лоніна та жертва спілкувались за випивкою, після чого Гейтс змусив 17-річного хлопця. Оскільки в ситуації брав участь алкоголь, прокурор зазначив, що здатність потерпілого "чинити опір чи згоду істотно порушена".

О’Брайен також приписує прямий ефір «Перископ» заплідненню Лоніної. У своїй заяві він дійшов висновку, що "алкоголь пояснює дурість того, що було зроблено з прямою трансляцією".

Якщо Гейтса та Лоніну засудять за всіма пунктами, їм може загрожувати понад 40 років в'язниці. Лоніна загрожує додатковим звинуваченням у "незаконному використанні неповнолітньої особи в оголених матеріалах або спектаклях", оскільки вона нібито зробила оголені фотографії жертви напередодні ввечері до нападу.

Перископ раніше висаджував деяких людей у ​​гарячу воду - ще в лютому жінка фактично вручила собі шість місяців призупинення дії ліцензії та 150 годин громадських робіт, коли вона транслювала себе за кермом у нетверезому стані.

Останні повідомлення