Ці спам-рекламні посилання на YouTube незабаром зникнуть

YouTubeYouTube видаляє рекламу, яку користувачі вважають спамом. Повідомлення у відео із посиланнями на інші відео, прямі трансляції чи списки відтворення будуть припинені 14 грудня, повідомляє Engadget. Зміни в цих оголошеннях відбуваються, оскільки YouTube також ділив розширену політику щодо вилучення екстремістського вмісту.

Відеоплатформа зазначає, що лише приблизно кожен 20 глядач насправді натискав на ці посилання. Пов’язані з прямими потоками, деякі з цих посилань переводили глядачів у потоки, які більше не були в прямому ефірі та недоступні для відтворення.

Через низький рівень кліків та відгуки користувачів про те, що сповіщення у відео сприймаються як спам, YouTube буде вилучати їх із рекламних опцій, тож після середини грудня глядачі не побачать таких спливаючих вікон у середині відео. YouTube пропонує рекламодавцям, які використовують цей формат, перейти на картки або посилання на відео, які з’являються в кінці цих відео, що, на думку компанії, є більш ефективним. Це рішення лише для посилань на YouTube, і платформа пропонує перелік зовнішніх посилань в описі, а також на сторінці каналу або всередині ілюстрацій, завантажених на сайт.

Хоча ця зміна, мабуть, вітається глядачами, але деякі канали YouTube змішували те, що вони записали, із цими спливаючими вікнами. Як тільки формат стане недоступним, це означає, що деякі старіші відео можуть мати записи, які вказують на посилання, яке більше не відображатиметься.

Видалення спливаючих відеорекламних оголошень відбувається, оскільки YouTube видаляє з своєї платформи більше екстремістського вмісту, ніж раніше. Під час постійного обговорення та внесення змін до політики YouTube видаляє ширший спектр екстремістських відео. Хоча відео, що містять ненависть або заохочення до насильства, вже було видалено згідно з попередньою політикою, платформа зараз вилучає більше вмісту з відомих терористів, незалежно від вмісту.

За даними Tech Crunch, зміна відбулася після того, як дослідження показали, що Анвар аль-Авлакі, джихадист-клерк, все ще був головним вербувальником, незважаючи на те, що його вбили шість років тому через величезну бібліотеку відео. З тих пір платформа видалила близько 50 000 відео Аль-Авлакі, хоча YouTube каже, що все ще існують (і, можливо, будуть завжди) відео, які з’являються в пошуках Аль-Авлакі.

Зміни відбудуться після низки оновлень, включаючи покарання за відео, які не зовсім вимагають видалення, та створення більш суворого процесу перевірки для YouTube Kids.

Останні повідомлення