Генеральний директор T-Mobile Джон Леджер отримує власні смайлики у Twitter

безкоштовна поїздка на Марс хто-небудь t mobiles генеральний директор пропонує поїздку на червоній планеті Джон Леджер Блейзер і сорочка вашої компаніїОсновний колір T-Mobile може бути рожевим і доступним, але його генеральний директор трохи більше ... скажемо, суперечливий. Не чужий у центрі уваги, Джон Леджер відомий своїми відвертими способами та сміливим використанням соціальних мереж, зокрема Twitter. А зараз, щоб нагородити його Інтернет-славу, платформа соціальних медіа дарує керівнику T-Mobile власні смайли.

Знімок екрану 28.03.2016 о 11.05.31

Маючи понад 2 мільйони підписників та 17500 твітів під його появою лише за три роки (він вперше приєднався до платформи в травні 2013 року), не дивно, що Legere став чимось знаменитістю у Twitter. Починаючи з понеділка, якщо ви твітуєте хештег #tweetjohn, вас зустріне смайлик усміхненого Legere, який, безперечно, прикрасить ваш твіт (незалежно від змісту та контексту).

Леджер, який часто використовував Twitter для спілкування з постійно зростаючою базою клієнтів T-Mobile, в захваті від нового доповнення, зазначаючи, що твіт - це те, що я роблю щохвилини дня. В інтерв’ю CNN Money керівник сказав: «Це все, що я роблю. Коли я сиджу одна в барі, я займаюся Twitter. Можливо, це трохи сумно. Але мої однолітні виконавчі директори ніколи цього не зробили б, бо це занадто важко і дуже гламурно ".

До честі смайлів не слід ставитися легковажно, оскільки Legere - це лише другий індивідуальний Twitter, який дав таку високу оцінку. Першим був не хто інший, як папа Франциск.

Але знову ж таки, смирення ніколи не було сильним костюмом Лежере. У неділю генеральний директор написав у твіттері кілька фотографій, на яких він одягнений у світшот із, як ви вже здогадалися, своїм власним смайликом спереду. Він вважає, що це добре зароблене поплескування по спині за вдосконалення, які він контролює як T-Mobile.

"У мене набагато точніший імпульс щодо того, що відбувається, навіть з окремими клієнтами", - сказав Лежере CNN. "У мене буде взаємодія з анонімною особою, і їх розум вражений тим, що я вирішую цю проблему".

Тож пишіть, містере Лежере. І якщо ви хочете написати йому твіт (і побачити версію exec, завдяки якій він виглядає «молодшим на 20 років»), не забудьте скористатися хештегом #tweetjohn.

Останні повідомлення