Як змінити ім'я у Twitter

Ваше ім’я у Твіттері незручне, або Вам просто потрібен новий старт у Вашому обліковому записі Twitter? Нема проблем. На відміну від інших сайтів у соціальних мережах, зміна імені проста і швидка. Крім того, ніхто не буде просити вас підтвердити свою особу, на відміну від Facebook, і немає обмежень у тому, скільки разів ви можете змінити своє ім’я.

Хоча ваше ім’я користувача та відображуване ім’я використовуються як взаємозамінні, це не однакові речі. Ваше ім’я користувача - це ваш унікальний маркер Twitter, ім’я, яке відображається в URL-адресі вашого профілю та дозволяє входити в систему, відповідати на твіти та надсилати повідомлення іншим (це ім’я, яке стоїть за символом @). Ваше відображуване ім’я, навпаки, з’являється над вашим ім’ям користувача на вашій сторінці профілю, ймовірно, це ім’я, за яким більшість користувачів вас впізнають.

Якщо ви вважаєте, що настав час змінити ім’я - додати рівень професійності своїй персоні в Інтернеті, або ви просто втомилися від старого імені, - ось наш швидкий посібник про те, як змінити ім’я у Twitter. На відміну від створення нового облікового запису, зміна імені користувача чи відображуваного імені залишає вашими існуючими підписниками, прямими повідомленнями та відповідями недоторканими. Ось як:

Як змінити ім’я користувача у Twitter

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Twitter

Увійдіть у Twitter, як зазвичай, за допомогою поточного імені користувача (або електронної пошти) та пароля. Примітка. Це також можна зробити за допомогою програми Twitter на телефоні чи планшеті.

Крок 2. Доступ до налаштувань облікового запису

Далі натисніть Більше> Налаштування та конфіденційність на веб-сайті або виберіть Налаштування та конфіденційність після натискання на піктограму вашого профілю в додатку. Йти до Рахунок. Рахунок за замовчуванням повинна відкриватися на веб-сайті, але вам потрібно натиснути на Рахунок у додатку.

Крок 3: Змініть ім’я користувача

Ви побачите варіант Ім'я користувача. Виберіть його та введіть потрібне ім’я користувача в текстове поле. Просто має бути не більше 15 символів. З’явиться повідомлення, в якому вам буде запропоновано вибрати інше ім’я користувача, якщо ваш перший вибір недоступний.

як змінити своє ім'я на Twitter

Ваше нове ім'я користувача може містити лише буквено-цифрові символи і повинно пропускати слова "Twitter" і "Admin", якщо ви не використовуєте офіційний обліковий запис Twitter. Ви можете звернутися до довідкового центру Twitter, щоб отримати докладнішу інформацію про обмеження імені користувача. Закінчивши, натисніть Зберегти щоб зберегти нове ім’я користувача.

Якщо у вас є підтверджений обліковий запис (позначений блакитною позначкою біля вашого імені), ви втратите свій значок, якщо зміните ім’я користувача. Ми рекомендуємо перевіреним користувачам зв’язуватися та повідомляти Twitter перед внесенням будь-яких змін.

Як змінити відображуване ім’я у Twitter

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Twitter

Як і раніше, увійдіть у Twitter за допомогою свого імені користувача та пароля. Примітка. Це також можна зробити в додатку.

Крок 2: Перейдіть до свого профілю

Щоб отримати доступ до свого профілю, клацніть на портрет у лівій частині екрана, а потім виберіть Профіль у додатку. На веб-сайті натисніть опцію Профіль у лівій частині екрана.

Далі виберіть Редагувати профіль. Це велика кнопка, яку важко пропустити у верхній правій частині екрана як у додатку, так і на веб-сайті.

Крок 3: Змініть відображуване ім’я у Twitter

Введіть потрібне ім'я - воно може містити 50 символів або менше - зараз у полі Ім'я текстове поле, розташоване безпосередньо під вашим зображенням профілю. На відміну від вашого імені користувача, ваше відображуване ім’я не повинно бути унікальним для вашого облікового запису (Джон Смітс із усього світу, раді!), І навіть може включати смайли.

як змінити своє ім'я на Twitter

Коли закінчите, натисніть Зберегти праворуч на сторінці, щоб зберегти нове відображуване ім’я.

І це все! Ви можете змінити своє ім’я в Twitter стільки разів, скільки хочете, дотримуючись цих інструкцій. Однак, як уже згадувалося раніше, якщо у вас є підтверджений обліковий запис, зміна імені користувача призведе до втрати галочки підтвердження. Це також може заплутати ваших послідовників, якщо ви постійно змінюєте своє ім’я. Адже з великою силою приходить велика відповідальність. Щасливого твіту!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found